Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια όμορφη φωτογραφία απο τον ravencrash που έχει πια γραφικός με τα dc και τα crash του που μας έχει πάει αίμα με 16/17 μερες να μην μπορούμε να παίξουμε μετά τις 9 το βράδυ μιας και πέφτει έτσι απλα ο server...

 

απολαύστε απο 35 άτομα online πως βρέθηκα να είμαι...

 

wowscrnshot061610221100.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ντεμεκ για πιο καλα πηγα με το guild και την πατησαμε....

 

Το ui ειναι το tukui ver 7.0-8.0 με λιγα κιλα mod επανω και αλλαγες στο config του. Αλλα γενικα αυτο ειναι η βαση του

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ui ειναι το tukui ver 7.0-8.0 με λιγα κιλα mod επανω και αλλαγες στο config του. Αλλα γενικα αυτο ειναι η βαση του

 

Πολύ όμορφο και καθαρό UI. Μπορείς να ανεβάσεις πουθενά το mod του να το περάσουμε αυτούσιο?

 

PS Ε ρε, αυτό το Deathbringer's will, σούπα έχει γίνει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το heroic :P

 

εγω μπορώ να το ανεβάσω αλλα δεν ξέρω εαν θα δουλέψει γιατι ειναι σουμα απο 2 παλιες versions του που υπαρχουν στο tukui.org . Οταν δοκιμάσαμε να το περάσουμε σε ένα αλλο παιδί απλα έγινε το χαός. Ασε που το sexy cooldown θελει 20 λεπτά για να στηθεί σε ενα raid.

 

Πάντως εαν θες μπορώ να σε βοηθήσω να το σετάρεις αφου το κατεβάσεις μιας και οτι δεν βλέπεις το αλλάζεις απο το config.lua

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και καιρό μου έρχονταν που και που στο e-mail μου e-mail από την "Blizzard" τάχα ότι κάποιος μου χάκαρε το account κτλ.Προφανώς και ήταν phising,αν κοιτούσες τα link το καταλάβαινες.Εντωμεταξύ πήγαινε και κατευθείαν στο spam.Εννοείται δεν είχα πατήσει ποτέ πάνω στα link.

 

Ωστόσο σήμερα βλέπω ότι μου έρχεται ένα e-mail από την Blizzard(τη κανονική αυτή τη φορά) που έλεγε τα εξής:

 

English speaking customers: Please refer to the start of this mail

Für deutschsprachige Kunden: Bitte beachten Sie den zweiten Teil der Nachricht

Pour les clients français: Veuillez vous rendre à la troisième partie de ce message

Para los clientes españoles: Por favor vayan al cuarto apartado de este correo electrónico.

Русскоговорящие игроки: пожалуйста, прочтите последнее сообщение этого письма.

 

 

***Notice of Account Closure***

 

Account Name: --------(εδώ είχε το κανονικό μου account name)

 

Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Abuse of the Economy

 

This account was closed because one or more characters were identified exchanging, or contributing to the exchange of, in-game property (items or gold) for "real-world" currency. This exchange process negatively impacts the World of Warcraft game environment by detracting from the value of the in-game economy.

 

Even if this behavior is the result of a third party accessing the account instead of the registered user (for example, a friend, family member, or leveling service) then the account can still be held responsible for the penalty because of the impact it had on the game environment.

 

We've found the above behavior is many times directly related to groups responsible for compromising World of Warcraft accounts; we take these issues very seriously. To better understand our position against exploitative activity and the risks involved, please review this article: http://www.wow-europe.com/en/info/faq/antigoldselling.html

 

The exploitative activity that took place on this account violates the World of Warcraft Terms of Use. We ask you take a moment to review these terms at http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html. Any recurring subscriptions on this account have been suspended to prevent further monetary charges.

 

For any disputes of this action or further information on Exploitive Activity, please visit the Exploitative Activity FAQ and contact page here:

http://eu.blizzard.com/support/article/41654

 

Regards,

 

Customer Services

Blizzard Entertainment Europe

http://www.wow-europe.com/en/index.xml

 

Μπήκα και στο battlenet και είδα ότι όταν πάω στο manage game μου λέει You are unable to access this page because this license is banned, locked, or suspended.

 

Απ'ότι φαίνεται τελικά όντως το χάκαραν ε;

 

Τι να κάνω να τους στείλω e-mail να τους πω τι έγινε;Έχω να παίξω κανά 6μηνο και δε με πολυνοιάζει το account αλλά έτσι για το γαμώτο της υπόθεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μένεις Θεσσαλονίκη από το winshop στα €19,90, αλλιώς από dvd.co.uk στα €20,48.

 

Μερικές φορές το Plus4u τις βάζει στην τιμή των €15,67 :shock:

 

Mε μεταφορικά και τέτοια τι γίνεται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε μεταφορικά και τέτοια τι γίνεται ;

 

Η τιμή από dvd.co.uk είναι μαζί με τα μεταφορικά (€1,22), plus4u €3 και winshop νομίζω €7(καλύτερα να το επιβεβαιώσετε). Υπάρχει και στα 2 όμως η δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα.

 

Edit

Τώρα που μπήκα να επιβεβαιώσω για το dvd.co.uk είδα ότι υιοθέτησαν διαφορετικές χρεώσεις για κάθε χώρα. Για την Ελλάδα τα μεταφορικά είναι €1,57 + €19,26 η κάρτα, σύνολο €20,83.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...