Προς το περιεχόμενο

mp3 player iriver H10 5GB


heyhop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thx heyhop ligo ithela na to parageilo. Kapou eixa diabasei gia diafores ton 2 version, kyrios sth symbatothta me ta windows.

 

H diafora den htan 20 euro alla 40 dystyxos. ebgaine 219+12 metaforika = 231, eno to plaisio to exei 270 euro. Sta 230 hdh hmoun pano apo oti skopeua na ksodepso gia mp3 player. To gegonos omos oti to H10 eixe 5gb (+ ola ta extra kolpa) eno to ifp 895 eixe mono 512 mb mnhmh me eixe pshsei na ksodepso ligo parapano.

 

xmmm den ksero ti tha kano, isos pao gia to ifp 895 na ksemperdeuo kai xoris na faliriso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχω το H10 είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!

 

Κατά την γνώμη μου το iPod και η Apple βασίζεται πολύ στο iTunes για να συντηρήσει το iPod (ιδιαίτερα στο εξωτερικό). Πιστεύω όμως πως στο τέλος η ιστορία πιθανότατα θα επαναληφθεί όπως και πριν από 20 περίπου χρόνια.

 

Πάντως και το iPod είναι δυνατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ κάτοχος iriver, τα θεωρώ κορυφαία Mp3 players. Το μόνο που με χαλάει κάπως είναι η μέτριότατη ποιότητα κατασκευής (πλαστικούρα) και το όχι τόσο φιλικό menu (είναι θέμα χρόνου όμως να το συνηθίσει κανείς). Επίσης, θέλει προσοχή γιατί υπάρχουν τρομέρες διαφορές στις τιμές απο κατάστημα σε κατάστημα (για αντιπροσωπεία έχω την εντύπωση ότι είναι λιγο φαρμακείο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

epanafero auto to thema giati telika phra to ifp895 apo to plaisio. To xo doulepsei mono 2 wres peripou kai den ksetrelathika. Me ola auta pou exo akousei gia iriver kai ton hxo tous kai ta 18mw per speaker nomiza oti tha akouga ta mp3 me super ksero go krystalino hxo kai me entash pou sou pernei ta autia. Mallon to poly hype dimourgise megales prosdokies. Ta hxeia fainontai poly apla an kai senheizer, den exei poly mpaso kai tha antexa alles 6-7 skales entashs aneta. Ti na po , isos eimai periergos. elpizo sthn poreia na alakso gnomh, alloste to xo xrismopioisei poly ligo akoma.

 

Pantos san gadzetaki kai emfanish kai to menu tou einai poly kalo. Kai sigoura ola ta extra me voice kai fm recordings......mpla mpla.. einai wraia. Se auta paso. Alla ego perimena super hxo kai mono auto me endiefere giauto skasa 150 euro se iriver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δεις πόσο καλή ποιότητα ήχου έχει, μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποια καλύτερα ακουστικά από αυτά που περιλαμβάνονται στη συσκευασία. Ακόμα μπορείς να το συνδέσεις στο line in του ενισχυτή σου, αν βέβαια έχεις.

Κι εγώ έχω το ifp-895 και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ποιότητα του ήχου του. Το μεγάλο του πλεονέκτημα όμως, για όποιον βέβαια τον ενδιαφέρει, είναι ο ενσωματωμένος προενισχυτής μικροφώνου που διαθέτει, πράγμα που σημαίνει ότι κανείς με ένα καλό μικρόφωνο μπορεί να κάνει θαύματα, δεδομένου του μικρού του μεγέθους.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά Προς Ενημέρωση Τα Creative Είναι Απο Τα Ποιο Ελατωματικά (Πιστέψτε Με Ξέρω)

Τα Iriver Είναι Πολύ Καλά Οπως Και Επίσης Τα Ipode Γνώμη Μου Αυτό Που Κοστίζει Ανάλογα Με Αυτά Που Προσφέρει! Και Τα 2 Είναι Το Ιδιο Καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...