Προς το περιεχόμενο

βοήθεια για επιλογή Εκτυπωτη!


androu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Με 27 Ευρώ παίρνω 8 μελάνια για τον pixma 3000 .... (και δε βάζω μέσα τα ποσά επιστροφής από ανακύκλωση). Η αλήθεια είναι ότι έχω καιρό να εκτυπώσω τόσο όγκο μαζεμένο για να σου πω ακριβή αριθμό σελίδων. Εξαρτάται από τόσα πράγματα που οι συγκρίσεις μεταξύ μας είναι ανούσιες. Ο καθένας μετράει με τα δικά του μέτρα και σταθμά. Έχεις τις τιμές των μετρήσεων που κάνει η ΗΡ;

 

27 eurw 8 melania???sto plaisio pou koitaw times den yparxei melani cannon katw apo 7 eurw.den pisteuw na ennoeis imitation???egw gia gnhsio milaw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den einai au8entiko Canon to melani pou sou lew. Agorazw apo edw:

http://www.byron-shops.com

 

Ta xrhsimopoiw panw apo xrono kai den eixa problhmata. Kai sugkrinontas ta xrwmata me ta original ths Canon den exw dei KAMMIA diafora.

 

Nai gnwrizw oti milas gia gnhsio. Gi auto sou eipa oti milame gia diaforetika metra kai sta9ma. Skepsou omws oti kai 7 eurw ... einai pamf9hno se sxesh me otidhpote allo.

Sorry an fanhke oti paraplhroforw. Exei ginei akribws h idia suzhthsh prin apo ligo kairo sto forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file tzoykas na se rwtisw kati??

psosfata pira ton pixma ip 5000 kai ena filaraki mou ton 3000 thelw na rwtisw ta melania ayta poy xrisimopoieis apo to shop poy les stin fwtografiki poiotita einai exisoy kala opws einai kai ta canon?

h mono stis aples exrwmes ektypwseis kai sto aplo mayro keimeno???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να πάρω κανέναν στο λαιμό μου και χωρίς να έχω κάνει πολλές φωτογραφικές εκτυπώσεις (ακόμα ;)), οσο μπορεί να καταλάβει το μάτι μου (και το θεωρώ αρκετά έμπειρο) δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά. Βέβαια να σημειώσω ότι δεν έχω εκτυπώσει τις ίδιες φωτογραφίες να τις συγκρίνω δίπλα δίπλα, αλλά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος (και μιλάω πάντα για φωτογραφικές εκτυπώσεις, όχι απλά έγχρωμες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...