Προς το περιεχόμενο

Τι είναι αυτό;


panospc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβαλα τον δίσκο μέσα σε θήκη και το έβγαλα φωτογραφία. Δεξιά είναι το pc αριστερά η οθόνη και το πληκτρολόγιο. Την πρώτη φωτογραφία την έβγαλα δίπλα από το pc (που είναι δεξία) και ήταν στραμένο προς την οθόνη και το πληκτρολόγιο...

post-5435-129062920408_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 504
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αύριο θα πάω μαζί με ένα φίλο μου για να γράψει το κείμενο που ξέρει καλύτερα Αγγλικά γιατί αν το γράψω εγώ θα τραβάνα τα μαλλιά τους στην Philips :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha mporouses na to vgaleis mia photo na tok kratas mprosta stin othoni me tin arxi tou post na fenete(kai to sima tou insomnia :P)? na figoun kai oi pio mikres ipopsies :P

 

(kai re paidia giati ta xeria einai ipoxreotika ginekia? den mporei enas adras na prosexei ta xeria tou? :P ti thelate grasa pano?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι όταν μας παρουσιάζουν κατι παράξενο αρχίζουμε όλοι τις θεωρίες?

Θυμαμαι όταν πόσταρα τοτε που με κοψαν την DSL επειδη κατεβαζα ταινιες και αρχισε μια θεωρια συνομωσίας με εμενα τον κακο και ψέφτη της υπόθεσης.

Ο φιλος μας σιγουρα δε λεει ψέματα.

Αμφιβολίες για το δισκάκι μπορούμε να έχουμε άπειρες,λογικό είναι.

Δε βάζουμε την φωτο σε κανα ξένο forum του χώρου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ontos ta xeria fanikan gunaikeia...k den einai na prosexeis...apla fainontai polu gunaikeia!tora ama ta prosexei k einai antrika einai allo

 

Το ξέρω τα χέρια μου μοιάζουν με γυναικεία αλλά δεν είναι. Μου κάνουν και πλάκα οι φίλοι μου γι' αυτό :smile: Και προς θεού δεν τα περιποιούμαι :smile: Δεν θα με βγάλετε και αδερφή τώρα :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό μπορεί να είναι και του κουτιού.

ας βγάλει ο φίλος μια φωτό μπροστά στην οθόνη να φαίνεται αυτό τo thread στο background όπως προτάθηκε και πραπάνω.

και ας βγάλει και μια την πίσω μεριά του δίσκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...