Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Parsifal αν το χαρίζεις, στειλε μια φωτο φορεμένο να το δω.

Δεν ξανακάνω τέτοιο λάθος. Ρώτα τους θαμώνες του OOTR για "to_vraki_moy.jpg"... :wub: :eek:

 

 

Κωλόπαιδα, είχατε δεν είχατε με παρασύρατε σε offtopic και πρέπει να δίνω και το καλό παράδειγμα εδώ μέσα, να 'ούμε. Τέλος το offtopic, ZIP και μελάνια λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω αλλά παρακαλώ πολύ, κάντε πρώτα post εδώ και μετά κανονίζουμε με pm:

 

1) iomega zip 100, usb, δεν χρειάζεται τροφοδοσία και δεν υπάρχουν zip. Όταν παροπλίστηκε δούλευε κανονικά, τώρα δεν είμαι 1000% σίγουρος

 

 

Παιζει να μου κρατησεις για καμια βδομάδα το ZIP? Πηγαινοερχομαι κάθε μέρα Ελευθερούπολη αλλα τώρα ειμαι εκτός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να μου κρατησεις για καμια βδομάδα το ZIP? Πηγαινοερχομαι κάθε μέρα Ελευθερούπολη αλλα τώρα ειμαι εκτός...

 

Βέβαια... βασικά στον Άγιο Ανδρέα είμαι εγώ οπότε μπορώ να στο φέρω και από εκεί αν βολέψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω κι εγώ ενδιαφέρον για το ZIP, αν δε δοθεί, μιας και έχω 10-15 σφραγισμένα "κασετάκια" από παλιά ...

Βέβαια είμαι Θεσσαλονίκη, αλλά πιστεύω ότι αυτό ξεπερνιέται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια... βασικά στον Άγιο Ανδρέα είμαι εγώ οπότε μπορώ να στο φέρω και από εκεί αν βολέψει

 

Ok. Οποτε οταν επιστρεψω συναντιομαστε μια μερα. Διπλα ειναι το San Andrew... On the way to the beach επίσης... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexzzz, ενδιαφέρομαι για τις μελανοταινίες. Αθήνα στέλνεις, με δικά μου έξοδα;

 

alexzzz, αποσύρω το ενδιαφέρον για τις μελανοταινίες. Τo fax μου είναι το KX-FP141 και αυτά δεν ταιριάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Οποτε οταν επιστρεψω συναντιομαστε μια μερα. Διπλα ειναι το San Andrew... On the way to the beach επίσης... :rolleyes:

 

True... με τα σανδάλια και τα αντηλιακά θα συναντηθούμε :P

 

alexzzz, αποσύρω το ενδιαφέρον για τις μελανοταινίες. Τo fax μου είναι το KX-FP141 και αυτά δεν ταιριάζουν.

 

Κρίμα... πάρα κάτι νούμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...