Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζονται σε τιμή ευκαιρίας 34 κασσέτες βιντέου (VHS) με ντοκυμαντέρ του National Geographic ή ανταλλάσσονται με ένα macbook pro full extra. Σε περίπτωση που κάποιος έχει αυπνίες ή οτιδήποτε, είναι μια πολύ καλή λύση.

 

Τιμή Εκκίνησης: 450€ (η κάθε κασσέτα)

Σε περίπτωση που κάποιος τις θέλει όλες 34*450 = 15,300€, του τις αφήνω μόνο 15,000€ και δώρο: μια μέρα σουπερ μοντερειτορ προσφορά των καταστημάτων Χαλ.

 

Μόνο απο θεσσαλονίκη, αν είστε δυτικά ακόμα καλύτερα αλλιώς κέντρο.

Την μερα και το μέρος θα το διαλέξω εγώ, και τα λεφτά θα τα βάλετε σε μια μαύρη σακούλα στον κάδο σκουπιδιών.

Και μην κάνετε κανένα χαζό και ειδοποιήσετε την αστυνομία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μόνο απο θεσσαλονίκη, αν είστε δυτικά ακόμα καλύτερα αλλιώς κέντρο.

Την μερα και το μέρος θα το διαλέξω εγώ, και τα λεφτά θα τα βάλετε σε μια μαύρη σακούλα στον κάδο σκουπιδιών.

Και μην κάνετε κανένα χαζό και ειδοποιήσετε την αστυνομία...

 

Σε 500ευρα ετσι ? (για σενα το λεω , για να περασεις απαρατηρητος οταν θα τα ξοδευεις ..ειδικα αυτη την εποχη :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι ντοκιμαντέρ ή (κλείνω το μάτι) "ντοκιμαντέρ" ;;;;

 

Μπα, ντοκυμαντερ κανονικά είναι. Καρχαρίες, ρώσοι τσάροι, ίσως η αναπαραγωγή της ινδικής κάμπιας να φέρνει λίγο σε ''ντοκυμαντέρ''.

 

@bluesattack: Ναι 500ευρα φυσικά και μη σημειωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια οι κασετουλες παιζουν τελικα ? Τις θελω τζαμπα και με αποστολη κτελ (και καταθεση εξοδων αποστολης).Ψιλοπραγματα δηλαδη...ουτε καν το FBI δεν θα καλεσω... :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα θα με ενδιαφεραν αν μπορουσα να κανω την καταθεση σε λογαριασμο paypal.. αφου δεν μπορω ομως αποσυρομαι :( :( :(

 

Νομίζω πως υπάρχει πάντα η επιλογή του τραπεζικού εμβάσματος... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...