Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω μια σακούλα με καμια 20αρια μπαλάκια του τέννις... είναι φθαρμένα μεν, αλλά ειναι οτι πρεπει για ρακέτα στην παραλία!!! ηταν ολα κορυφαίας ποιότητας...wilson,slishenger και prince..

 

Αν ενδιαφέρεται καποιος μου στελνει p.m και ερχεται να τα πάρει απο Αιγάλεω!!!

Τα κρατάω μέχρι την πέμπτη...

 

Ενδιαφέρομαι εγώ φίλε μου. Έχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καμια 100αρια τηλεκαρτες απο 2000..

 

Οποιος ενδιαφερεται π.μ...

Αν είσαι Αθήνα και μου είναι εύκολο να σε βρω, εκφράζω προσωπικό ενδιαφέρον μαζεύω κούτσα κουτσα για τη πάρτη μου από τότε που έχουν βγει σχεδόν, αρχές '93. :mrgreen:

 

Θα στείλω ΠΜ να σε ρωτήξω εκεί...

 

[edit] ελευθερώνονται από μένα, άκυρο (παρά τη προθυμία του συμφορουμίτη να με εξυπηρετήσει). Ανοιχτό για τον επόμενο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται οι παρακάτω τίτλοι για PC:

- Rainbow Six 3 Raven Shield

- Imperialism II

- Harbinger

- Itacante, ο πλανήτης των ρομπότ

 

Όλα είναι αυθεντικά CD που συνόδευαν κάποιο προϊόν (περιοδικο, κάρτα γραφικών κτλ).

Παραλαβή απο Καλλιθέα (ύψος πυροσβεστικής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καμια 100αρια τηλεκαρτες απο 2000..

 

Οποιος ενδιαφερεται π.μ...

 

Σημερα τις βρηκα..τις μαζευα οταν ημουν 11 χρονων..κριμα να τις πεταξω...

 

Καλησπέρα φίλε μου,

 

Ενδιαφέρομαι εγώ σου στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω αγορας νεας TV θελω να ξεφοτρωθω την παλια μου CRT. Κανονικα θα την εστελνα ανακυκλωση (εαν βρω πως...) αλλα ειπα να ρωτησω μηπως την θελει κανενας.

 

Το μοντελο ειναι η Sony FD Trinitron WEGA KV-29FS60D αγορασμενη το 1999, μαζι με την original βαση της.

(δειτε την επισυναπτομενη φωτογραφια).

 

Βασικο προβλημα της ειναι οτι καποιες φορες φαινεται να χανει το κοκκινο χρωμα (ετσι το καταλαβαινουν τα ματια μου).

Εαν καποιος την θελει θα πρεπει, οπως καταλαβαινετε λογω του βαρους της, να ερθει να την παρει απο Τερψιθεα (ανω Γλυφαδα).

 

Θα την κρατησω μια εβδομαδα και μετα θα ψαξω να δω πως θα φυγει για ανακυκλωση (υποθετω μεσω Δημου).

 

 

Υ.Γ. Επισης εχω και εναν ψηφιακο δεκτη DVB-T DAEWOO MPEG-2 μονο (οχι MPEG-4). Υποθετω οτι δεν τον θελει κανενας αλλα ειπα να το γραψω...

 

 

Να ενημερώσω ότι η τηλεόραση παραδόθηκε στον Mesi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω TV 14" Philis. Είναι αρκετά παλιά, αλλά σε άριστη κατάσταση. Λειτουργικά είναι ΟΚ αν θυμάμαι, αλλά εμφάνιζε συμπτώματα ... κόπωσης ... δηλαδή αργεί να ανοίξει, αργεί να συντονίσει κλπ ...

 

Για να είμαι εντελώς ΟΚ με όποιον περάσει να την πάρει, καλύτερα να τη δηλώσω ως "Μη λειτουργική / για ανταλλακτικά" και αν και εφόσον λειτουργεί ΟΚ ...

 

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Θεσσαλονίκη, περιοχή Θέρμη.

 

Μαζί, από προηγούμενο χάρισμα, έχει μείνει και παιχνίδι Video Poker ... μεγάλο και βαρύ ... σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω αγορας νεας TV θελω να ξεφοτρωθω την παλια μου CRT. Κανονικα θα την εστελνα ανακυκλωση (εαν βρω πως...) αλλα ειπα να ρωτησω μηπως την θελει κανενας.

 

Το μοντελο ειναι η Sony FD Trinitron WEGA KV-29FS60D αγορασμενη το 1999, μαζι με την original βαση της.

(δειτε την επισυναπτομενη φωτογραφια).

 

Βασικο προβλημα της ειναι οτι καποιες φορες φαινεται να χανει το κοκκινο χρωμα (ετσι το καταλαβαινουν τα ματια μου).

Εαν καποιος την θελει θα πρεπει, οπως καταλαβαινετε λογω του βαρους της, να ερθει να την παρει απο Τερψιθεα (ανω Γλυφαδα).

 

Θα την κρατησω μια εβδομαδα και μετα θα ψαξω να δω πως θα φυγει για ανακυκλωση (υποθετω μεσω Δημου).

 

 

Υ.Γ. Επισης εχω και εναν ψηφιακο δεκτη DVB-T DAEWOO MPEG-2 μονο (οχι MPEG-4). Υποθετω οτι δεν τον θελει κανενας αλλα ειπα να το γραψω...

 

φιλε, απο οτι φενετε την tv την πηρες μαζι με τον πατερα μου τοτε :lol:

εχω την ιδια με αλλη βαση, με το ιδιο προβλημα, δεν βγαζει καθολου κοκκινο χρώμα..

αν με το καλο αλλαξουμε tv, θα την βαλω εδω..

 

υ.γ. ειχε ρωτισει ο πατερας μου εναν τεχνικό και ειπε οτι με 50 ευρώ φτιάχνετε, το βαζει μεσα σε ενα μηχάνημα και κρατάει απο 6-12 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν κωδικό http://www.2forone.gr/ που ισχύει μέχρι 12/07. Την Pizza την έφαγα :rolleyes:

 

Ισχύει για Village Cinemas (ΤΕΤ), Αττικό Ζωολογικό Πάρκο (ΔΕΥ-ΠΑΡ) και TREKKING (ΔΕΥ-ΚΥΡ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...