Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω ασύρματο ποντίκι Turbo X αλλά κατέστρεψα το usb δέκτη (ή πομπός είναι; γουατεβερ). Όποιος το θέλει, δικό του.

 

Υ.Γ. Ο πομπός (ή δέκτης; :)) υπάρχει, ίσως να μπορείτε να το φτιάξετε, εγώ δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ.

Υ.Γ.2. Πμ όποιος ενδιαφέρετε.

Επεξ/σία από yannis27gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαριζονται 2 φορτιστες κινητων.

 

1. ALCATEL MODEL NO: S003HV0500050

2. MOTOROLA MODEL NO: FMP5189B

 

Αμεσα χερι-με-χερι στην Κατερινη.

Κατοπιν συνεννοησης στη Θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ασύρματο ποντίκι Turbo X αλλά κατέστρεψα το usb δέκτη (ή πομπός είναι; γουατεβερ). Όποιος το θέλει, δικό του.

 

Υ.Γ. Ο πομπός (ή δέκτης; :)) υπάρχει, ίσως να μπορείτε να το φτιάξετε, εγώ δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ.

Υ.Γ.2. Πμ όποιος ενδιαφέρετε.

 

Καλησπέρα,

Θα μπορούσα να είχα μία φώτο απο το ποντίκι μήπως το χρησιμοποιήσω για να φτιάξω το δικό μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω εχω δυο φορτιστες ericsson και ενα router BaudTec TW263R4-A0 απο την conn-x.λειτουργικα ολα!

 

Αν δεν παρει το router ο idet2 και μπορει να γινει access point με ενδιαφερει και εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν παρει το router ο idet2 και μπορει να γινει access point με ενδιαφερει και εμενα.

 

Λόγω απόστασης αποσύρω εγώ το ενδιαφέρον μου για το router! Ευχαριστώ πολύ τον φίλο που προθυμοποιήθηκε να μπει στη διαδικασία να μου το στείλει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται οκτώ (8) βιντεοκασσέτες (προσοχή, δεν είναι dvd) που φαίνονται και στην φωτογραφία

οι πέντε είναι σχετικές με τον παναθηναϊκό και οι άλλες τρεις ταινίες.

όλες είναι σε άψογη κατάσταση από κάθε πλευρά.

φαντάζομαι ότι κάποιος/οι δεν θα παραλείψουν να σχολιάσουν τους τίτλους των ταινιών σε συνδυασμό με την ομάδα. feel free να το κάνετε αν θέλετε καθώς προσωπικά δεν ασχολούμαι καθόλου με το ποδόσφαιρο, τις κασέτες μου τις έδωσαν και είπα να τις βάλω εδώ μήπως και ενδιαφέρουν κάποιον.

θα κρατηθούν για μια βδομάδα και μετά στον κάδο.

αν κάποιος ενδιαφέρεται παραλαβή από ν.σμύρνη.

να σημειώσω ότι όλα θα δοθούν σαν πακέτο

εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm

 

dsc05784z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινω τα πλαστικα απο το Bitfenix shinobi οπως και το side panel με δικο μου περασμενο πλεξυ σε μετρια κατασταση αυτη την στιγμη και το 3.5" to 2.5" που ειχε το κουτακι και ενα fan που ειχε μεσα εγκατεστημενο και τα καλωδια του front panel αμα τα θελει καποιος.

 

Ειμαι θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scanner HP 3500c (με το καλώδιο τροφοδοσίας του) λειτουργικό.

Όταν σταμάτησα να το δουλεύω πριν 2 χρόνια (λόγω αγοράς πολυμηχανήματος) δούλευε κομπλέ. Υποθέτω πως θα δουλεύει και τώρα.

 

Όποιος ενδιαφέρεται στέλνει Pm

Συνάντηση Αθήνα κέντρο και προς βόρεια όπου να ναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...