Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xαριζονται   τα   εξης....

 

1.Μητρικη  ALBATRON  PX865 PEC PRO VER2  σοκετ  478HT  σκετη   σε   αριστη   οπτικα   κατασταση   που  εκατσα  να   την  σεταρω   μετα   απο   4  χρονια   αλλα  μου   εβγαλε   ερορ   2   φορες   και  τα   παρατησα γιατι   δεν  θελω  ν  ασχοληθω  αλλο.

 

albatron_px865pec_pro_ocs.jpg

 

 

2.Αναλογικη   καρτα   τηλεορασης   LEADTEK  WINFAST 2000XP  σε   αριστη   κατασταση   σκετη.

 

 

TV2000card2_sml.jpg

 

 

 

 

Συνεννοηση   μονο   με   πμ .

θα   κρατησω   σειρα  προτεραιοτητας.

Παραλαβη   μονο  απο   εδρα   μου   αμπελοκηπους/εφετειο.

Παραλαβη   εντος  2-3  ημερων   διαφορετικα   θα  το  παιρνη   ο  επομενος.

 

Προς   αποφυγη   παρεξηγησεων   καλο   θαταν   να   λειπουν   μηνυματα   τυπου...

 

"Μπορεις   να  μου  το  φερης   σπιτι?"   η   "Παρε  με   στο  κινητο   γιατι  μου  τελειωσαν   οι  μοναδες".

Αυτα   τα   θελει  κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η επόμενη δωρεά μάλλον αφορά τους μεγαλύτερους από τα μέλη μια που χαρίζονται VCD από παλιές σειρές.

φυσικά αν εδαφερθεί και κάποιος νεότερος no problem

 

πιο συγκεκριμένα πρόκειται για:

 

25 VCD από τη σειρά,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

καθώς δεν υπήρξε ενδιαφέρον, τα cd οδεύουν προς τον κάδο.

συνεπώς η αγγελία κλείνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν   ειναι   δυνατον!

Να   πεταξης   δυο   απ  τις   καλυτερες   σειρες   δεκαετιας  70!!!!

Αυτα   καποτε   θα  φανταζουν  ως   κλασικα.

Θα   ταπαιρνα   αλλα   ταχω    απο   δυο  φορες!

Στο   μοναστηρακι  τα   πουλανε   1,5-4   ευρω   ολα  τα   σιντι   των  εφημεριδων!!!

Αν   ηταν   καμμια   μαλακια   τομπρειντερ  η  κατι   αναλογο   σχετικο  με  βιντεοπαιχνιδι   θα  τρεχαν   ξελιγωμενα   πιτσιρικια.

Τελος  παντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

είναι σειρές που μου άρεσαν, γι' αυτό και τις έχω άλλωστε.

δυστυχώς άλλαξαν τα δεδομένα αναφορικά με το χώρο αλλά και την ποιότητα της εικόνας.

τα vcd καλά ήταν για πριν 6-8 χρόνια κυρίως λόγω κόστους.

τώρα όμως και χώρο αρκετό μου πιάνουν αλλά και η ποιότητα της εικόνας δεν είναι η καλύτερη, τουλάχιστον για τις σημερινές μου απαιτήσεις.

αισιοδοξώ να πάρω κάποια στιγμή αυτές τις σειρές σε dvd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν χαρίζω τις παρακάτω μητρικές.

Η μία είναι από ένα πύργο που μου χάρησαν, χωρίς τα εντόσθιά του, μόνο μητρική,φλοπι και τροφοδοτικο.

Τον έβαλα να τον δοκιμάσω, τα ανεμιστηράκια έπαιρναν αλλά δεν είχα εικόνα. Μπορεί να ήταν λόγω ασυμβατότητας με τον επεξεργαστή που κούμπωσα ή δεν ξέρω τι άλλο. Πυκνωτές δεν είναι φουσκωμένοι ή δεν φαίνεται να έχει κάτι άλλο. Το κουτί είναι σε άθλια κατάσταση και ψωρίς πλαινό 

Είναι αυτό Compaq d31m/p18a/20/k/128

 

 

Η άλλη είναι μητρική πολύ παλιά με πλακετάτο PIII στα 500MHz ανάβει στην δοκιμή που της έκανα, δεν περασα Windows βαριόμουν

είναι αυτή ECS P6BAT-A+ (V2.0)

 

 

Σε 10 μέρες θα πάνε στην ανακύκλωση, παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι.

Επικοινωνία πρώτα με PM μετά με μήνυμα εδώ για να τηρώ κάποια προτεραιότητα έτσι και υπάρξει ζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Χαρίζονται 2 ηχεία αγνώστου μάρκας. Προέρχονται από hifi που απεβίωσε και τα κρατούσα μήπως χρειαστούν. ΔΕΝ είναι ανεξάρτητα ηχεία, χρειάζονται κάποιου είδους ενυσχητή για να δουλέψουν. Οι διαστάσεις τους είναι 14x10x22 (wxdxh).

 

Αν νομίζει κανείς πως του είναι χρήσιμα για να αναστήσει κανά hifi στο εξωχικό ή δεν ξέρω γω τι ας στείλει pm. Παραλαβή από Γαλάτσι.

 

Καθαρίζω λόγω μετακόμισης, λογικά θα ακολουθήσουν κι άλλα...

 

t5y8.jpg

 

lfz7.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Χαρίζονται 2 ηχεία αγνώστου μάρκας. Προέρχονται από hifi που απεβίωσε και τα κρατούσα μήπως χρειαστούν. ΔΕΝ είναι ανεξάρτητα ηχεία, χρειάζονται κάποιου είδους ενυσχητή για να δουλέψουν. Οι διαστάσεις τους είναι 14x10x22 (wxdxh).

 

Αν νομίζει κανείς πως του είναι χρήσιμα για να αναστήσει κανά hifi στο εξωχικό ή δεν ξέρω γω τι ας στείλει pm. Παραλαβή από Γαλάτσι.

 

Καθαρίζω λόγω μετακόμισης, λογικά θα ακολουθήσουν κι άλλα...

 

 

 

ενδιαφερομαι..στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν χαρίζω τις παρακάτω μητρικές.

Η μία είναι από ένα πύργο που μου χάρησαν, χωρίς τα εντόσθιά του, μόνο μητρική,φλοπι και τροφοδοτικο.

Τον έβαλα να τον δοκιμάσω, τα ανεμιστηράκια έπαιρναν αλλά δεν είχα εικόνα. Μπορεί να ήταν λόγω ασυμβατότητας με τον επεξεργαστή που κούμπωσα ή δεν ξέρω τι άλλο. Πυκνωτές δεν είναι φουσκωμένοι ή δεν φαίνεται να έχει κάτι άλλο. Το κουτί είναι σε άθλια κατάσταση και ψωρίς πλαινό 

Είναι αυτό Compaq d31m/p18a/20/k/128

 

 

Η άλλη είναι μητρική πολύ παλιά με πλακετάτο PIII στα 500MHz ανάβει στην δοκιμή που της έκανα, δεν περασα Windows βαριόμουν

είναι αυτή ECS P6BAT-A+ (V2.0)

 

 

Σε 10 μέρες θα πάνε στην ανακύκλωση, παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι.

Επικοινωνία πρώτα με PM μετά με μήνυμα εδώ για να τηρώ κάποια προτεραιότητα έτσι και υπάρξει ζήτηση

Αν δεν τις θέλει κανένας άλλος, τις παίρνω εγώ. Όποιος ενδιαφερθεί μου παίρνει τη σειρά. Θα τα πάρω μόνο εάν πάνε για ανακύκλωση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και χλωμό να ενδιαφέρει κάποιον:

Πόλη: Βόλος
Δίνεται μία crt τηλεόραση sony KV-25FX20D με το εξής πρόβλημα: αργεί πάρα πολύ να δείξει εικόνα από τη στιγμή που θα την ανοίξεις. Μου 'χει κάνει και μία ώρα κάποιες φορές. Κάποιες ανοίγει και σε μισή. Ο ήχος ανοίγει κατ'ευθείαν. Από τη στιγμή που θα δείξει εικόνα, δείχνει τέλεια και είμαι κατά 99.7% σίγουρος ότι μπορεί να δουλεύει για μέρες χωρίς θέμα.

Δεν έχω χειριστήριο ( αν έχετε άλλο χειριστήριο από τηλεόραση sony, θα δουλέψει).

 

Σημείωση: είναι 37kg, οπότε φάτε καλά και ελάτε

UINeiZm.jpg?1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι απο μένα.

 

Χαρίζεται switch 10/100 5 θέσεων της LevelOne στο κουτί του.

Και λειτουργικός πύργος υπολογιστή με επεξεργαστή athlon 1.2GHz, μητρική, σκληρό με windows xp.

 

Περιοχή: Κοζάνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι απο μένα.

 

Χαρίζεται switch 10/100 5 θέσεων της LevelOne στο κουτί του.

Και λειτουργικός πύργος υπολογιστή με επεξεργαστή athlon 1.2GHz, μητρική, σκληρό με windows xp.

 

Περιοχή: Κοζάνη.

 

Καλημερα. Με ενδιαφέρουν και τα δυο , για το εργαστηριο ενός σχολέιου. Το πρόβλημα είναι ότι είμαι Λάρισα. Μπορείς να τα στείλεις (με ΚΤΕΛ ας πουμε δε πρέπει να είναι πολύ φασαρία) και να σου πληρώσω τα μεταφορικά? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...