Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα ειλικρινά να εκφράσω τη λύπη μου για τα παιδιά που ήθελαν κάποιο κομμάτι που έδινα. Όμως ισχύει το όποιος προλάβει έτσι δεν είναι;  Τώρα οι ανάγκες του καθενός δεν γίνεται να σταθμιστούν από αυτόν που δίνει κάτι.  Ελπίζω να πιάσουν τόπο στα παιδιά που τα πήραν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα ειλικρινά να εκφράσω τη λύπη μου για τα παιδιά που ήθελαν κάποιο κομμάτι που έδινα. Όμως ισχύει το όποιος προλάβει έτσι δεν είναι;  Τώρα οι ανάγκες του καθενός δεν γίνεται να σταθμιστούν από αυτόν που δίνει κάτι.  Ελπίζω να πιάσουν τόπο στα παιδιά που τα πήραν.

 

Μπραβο   για  την  κινηση.

Καλο   καλοκαιρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε μου , ενδιαφερομαι για το παιχνιδι , εχεις πμ

υπερευχαριστω,αψογη κατασταση πραγματικα ,ηδη στολιζει το δωματιο μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται δωροκάρτα αξίας 10 ευρώ για αγορά από το mediamarkt.

Θα σας σώσω το PIN και το σειριακό αριθμό και παίρνετε τηλέφωνο το κατάστημα και ενεργοποιείται την κάρτα.

 

Πρώτα εδώ ποστ και μετά πμ.

Δεν έχω πολύ χώρο στα πμ μου.

 

Υ.Γ.Πολύ ωραία η κίνηση evil και εύχομαι να τα πήραν αυτοί που τα έχουν πραγματικά ανάγκη και όχι κάποιοι για να βγάλουν κέρδος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το scanner όπως είπες μια χαρά κομπλέ.

Όσον αφορά την εκτύπωση:

Έβγαλα και πέταξα τα παλιά μελάνια που είχες μέσα και τσέκαρα να δω αν βγαίνει όλη η κεφαλή για να κάνω τον καθαρισμό που είχε αναφέρει ένα άλλο παιδί εδώ μέσα.

Τζίφος. Η κεφαλή του συγκεκριμένου εκτυπωτή δεν βγαίνει. Οπότε με μπατονέτες βουτηγμένες σε χλιαρό/ζεστό νερό καθάρισα ένα ένα τα 'καρφάκια' πάνω στα οποία μπαίνει το μελάνι. Ντάξει, έβγαλε πολύυυυ πράγμα αλλά καθάρισαν 100%. Στη συνέχεια τοποθέτησα καινούργια μελάνια (μουφάκια αλλά τα αναγνώρισε αμέσως σαν αυθεντικά!).

Μετά σύνδεσα με το laptop μου και κατέβασα drivers, αναγνώρισε εκτυπωτή/scanner, δοκίμασα να εκτυπώσω κάτι αλλά τίποτα :/ Έκανα και καθαρισμό κεφαλής μέσω του προγράμματος του εκτυπωτή αλλά και πάλι δεν εκτύπωνε τίποτα.

 

Any other ideas?

Θα το παλέψω λίγο ακόμα.

 

κριμα. Δυστυχώς και εγώ δεν έχω ιδέα τι άλλο. έψαξες κανενα forum? ίσως οι συμφορουμίτες μπορούν να βοηθήσουν αν ανοίξεις ένα thread. 

Μην τον παρατήσεις με τη μία πάντως γιατί τύπωνε πολύ καλά στα νιάτα του (αν έχεις όρεξη να ασχοληθείς  :-)  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα. Δυστυχώς και εγώ δεν έχω ιδέα τι άλλο. έψαξες κανενα forum? ίσως οι συμφορουμίτες μπορούν να βοηθήσουν αν ανοίξεις ένα thread. 

Μην τον παρατήσεις με τη μία πάντως γιατί τύπωνε πολύ καλά στα νιάτα του (αν έχεις όρεξη να ασχοληθείς  :-)  )

 

I'll try! Λίγο ακόμα δλδ. Θα συνεχίσω το ψάξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα ειλικρινά να εκφράσω τη λύπη μου για τα παιδιά που ήθελαν κάποιο κομμάτι που έδινα. Όμως ισχύει το όποιος προλάβει έτσι δεν είναι;  Τώρα οι ανάγκες του καθενός δεν γίνεται να σταθμιστούν από αυτόν που δίνει κάτι.  Ελπίζω να πιάσουν τόπο στα παιδιά που τα πήραν.

 

Θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια τον HALF EVIL για την κάρτα γραφικών που μου χάρισε γιατι η κίνησή του ήρθε στην κατάλληλη στιγμή για εμένα και με απάλλαξε απο ενα έξοδο.Η κάρτα εχει ηδη τοποθετηθεί και δουλεύει απροβλημάτιστα.

Θάθελα επίσης να επισημάνω οτι παρόλο που ζήτησα να ανταποδώσω με οποιον τρόπο μπορούσα αυτήν του την κίνηση εκείνος

αρνήθηκε ευγενικά και κατηγορηματικά.

Σ'ευχαριστώ πολύ,να εισαι καλά και καλό καλοκαίρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνονται τα εξής:

  • Router Microcom με μετασχηματιστή και καλώδιο USB και ethernet
  • Εκτυπωτής HP 3550 με τροφοδοσία και καλώδιο USB σε άγνωστη κατάσταση
  • Εκτυπωτής HP 5440 με τροφοδοσία και καλώδιο USB
  • Scanner HP ScanJet 5200c (δουλεύει και σε περιβάλλον windows 7 με την χρήση του ViewScan)

  • Θήκη σκληρού δίσκου (χωρίς δίσκο) της Lacie με μετασχηματιστή και καλώδιο USB (απ' όσο θυμάμαι δεν έπαιρνε μπρος). Φωτό εδώ και εδώ

  • 2 Παλιά PC της τάξεως των 200MHz σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση (απ' όσο θυμάμαι έκαναν boot) μαζί με μερικά floppy, cd και zip-drive

     

Θα πεταχθούν σύντομα λόγω έλλειψης χώρου

 

Παραλαβή από Θεσσαλονίκη. Μήνημα εδώ και PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνονται τα εξής:

  • Θήκη σκληρού δίσκου (χωρίς δίσκο) της Lacie με μετασχηματιστή και καλώδιο USB (απ' όσο θυμάμαι δεν έπαιρνε μπρος). Φωτό εδώ και εδώ
  • Θα πεταχθούν σύντομα λόγω έλλειψης χώρου

 

Παραλαβή από Θεσσαλονίκη. Μήνημα εδώ και PM.

 

Mε ενδιαφέρει η θήκη αν όπως βλέπω στην φωτογραφία είναι για ide δίσκους! B)

Επεξ/σία από nikolinoss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δίνονται τα εξής:

  • Θήκη σκληρού δίσκου (χωρίς δίσκο) της Lacie με μετασχηματιστή και καλώδιο USB (απ' όσο θυμάμαι δεν έπαιρνε μπρος). Φωτό εδώ και εδώ
  • Θα πεταχθούν σύντομα λόγω έλλειψης χώρου

 

Παραλαβή από Θεσσαλονίκη. Μήνημα εδώ και PM.

 

Mε ενδιαφέρει η θήκη αν όπως βλέπω στην φωτογραφία είναι για ide δίσκους! B)

 

'Ακυρο, δεν είναι για ide δίσκους B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνονται τα εξής:

  • Router Microcom με μετασχηματιστή και καλώδιο USB και ethernet
  • Εκτυπωτής HP 3550 με τροφοδοσία και καλώδιο USB σε άγνωστη κατάσταση
  • Εκτυπωτής HP 5440 με τροφοδοσία και καλώδιο USB
  • Scanner HP ScanJet 5200c (δουλεύει και σε περιβάλλον windows 7 με την χρήση του ViewScan)

  • Θήκη σκληρού δίσκου (χωρίς δίσκο) της Lacie με μετασχηματιστή και καλώδιο USB (απ' όσο θυμάμαι δεν έπαιρνε μπρος). Φωτό εδώ και εδώ

  • 2 Παλιά PC της τάξεως των 200MHz σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση (απ' όσο θυμάμαι έκαναν boot) μαζί με μερικά floppy, cd και zip-drive

     

Θα πεταχθούν σύντομα λόγω έλλειψης χώρου

 

Παραλαβή από Θεσσαλονίκη. Μήνημα εδώ και PM.

ενδιαφέρομαι για τους δυο παρακάτω εκτυπωτές και την θήκη για hdd και τα 2 παλιά pc σου στέλνω τα στοιχεια μου με pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...