Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον ξεσυνδέεις χωρίς να χρειαστεί να κλείσει το σύστημα, αλλά το Hot swap πάει και από την μεριά του κοντρόλλερ.;ρ

Σιγά και τους απλούς sata ξεσυνδέεις χωρίς να κλείσει το σύστημα. :P  Δηλαδή αυτός ο συγκεκριμένος είναι άχρηστος σε ένα κοινό PC? Δεν συνδέετε με κάποιο κλασσικό τρόπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγά και τους απλούς sata ξεσυνδέεις χωρίς να κλείσει το σύστημα. :P  Δηλαδή αυτός ο συγκεκριμένος είναι άχρηστος σε ένα κοινό PC? Δεν συνδέετε με κάποιο κλασσικό τρόπο?

 

Κανονικότατα παίζει, απλά έχει αυτό το έξτραδάκι.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα οπότε στέλνω ΠΜ στον δότη  :P Ευχαριστώ! (το αν διαφέρει βέβαια το βυσμα του δε ξέρω από τα συνιθησμένα IDE, sata.... :fear: αλλά θα πάρω περισσότερες πληροφορίες ελπίζω από τον φίλο που το δίνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαριζονται τα παρακατω

 

ΙΒΜ hot swap hard disk 450GB 15k 6gbps sas 3.5. Ενας p4  στα 3.4 s775 καθως και  ενας p4 3.0 s478.

Mνημη ram Apcer 1gb ddr400 unb pc3200cl3(πρεπει να υπαρχει και δευτερη ιδια μνημη αλλα πρεπει να την βρω)

Ενα πυκνωτικο μικροφωνο beyerdynamic MCE81 TG

Παρακαλω πολυ τα πραγματα να τα παρει καποιος που τα εχει αναγκη και οχι να πανε για πωληση......

Αν εχετε και καμια μνημη ddr2 1-2gb   να μου χαρισατε για ενα pc που προκεται να χαρισω καθως και ασυρματο πληκτρολογιο/ποντικι η καμια sodimm 512mb DDR266 θα χαιρομουν ιδιαιτερα

Θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας.Συναντηση μετρο Αγ.Δημητριου

 

Στελνω pm. Με ενδιαφερουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαριζονται τα παρακατω

 

ΙΒΜ hot swap hard disk 450GB 15k 6gbps sas 3.5. ...

 

 

 

 

Θα με ενδιεφερε ο δισκος αν δεν τον παρει κανεις απο τους προηγουμενους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται:

 

1.CD player DENON DCD-1520, αγνωστου λειτουργικης καταστασης.

 

2.Μπαταρια SQU-528 απο laptop LG model LGE50, αγνωστης χωρητικοτητας και διαρκειας

 

3. Καρτα μνημης Sandisk M2 512MB

 

 

Παραλαβη απο τον χωρο μου στην Καλλιθεα, το πολυ μεχρι την Κυριακη.

 

Να ευχαριστήσω το φίλο για τη Sandisk. Και να του ζήσει η νέα κορούλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.Κουφαρι   απο   λαπτοπ   SONY  PCG-3A1M   που   εχει   καει   μητρικη   και   οθονη   και  λειπουν   σκληρος, μνημες, ντραιβ  και  φορτιστης.  Εαν   θελει   κανεις   τα   ασυρματα, μπλουτουθια, καμερες, πλαστικα  (αριστα)   κλπ   ας   ερθει   να   το  παρη.  ΕΦΥΓΕ.
 
2.Μητρικη   478  albatron   που   δουλευε   κανονικα   και   εκανα   φορματ   και   μου  βγαζει   ερορ  κλπ.
Δεν  θελω   ν  ασχοληθω   αλλο.  Αριστη   οπτικα   και  λιγο   δουλεμενη. ΚΡΑΤΗΘΗΚΕ.
 
3.Αποκωδικοποιητης   καινουργιος  mpeg2. Mαλλον   παει   ανακυκλωση.
 
4.Αναλογικη   καρτα   tv  pci  leadtek.
 
 
Τα  παραλαμβανεται   μονον   απο   την  εδρα   μου   αμπελοκηπους  Αθηνα.
Οποιος   ενδιαφερθει   ποσταρει   πρωτα   εδω   και   καπακι   στελνει   πμ.
Ευχαριστω.

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα. θα δωσω σε φιλο που δεν εχει καθολου υπολογιστη τον παλιο μου P4 αλλα δυστυχως η οθονη που ειχα τοτε συνειδητοποιησα πως "απεβιωσε". αν καποιος εχει οποιοδηποτε ειδος μονιτορ που δεν χρειαζεται πια, ανεξαρτητως μεγεθους και τεχνολογιας, στην περιοχη της αθηνας κατα προτιμηση, ας μου στειλει ενα ΠΜ. ευχαριστω εκ των προτερων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει η ανιδιοτέλεια αλλά απο την άλλη όντως, υπάρχει συγκεκριμένος κανονισμός του forum... (πάω πάσο στην περίπτωση που συζητήθηκε με mod η προοπτική του post)

 

Φίλε Σαϊνόμπι δοκίμασε στην ενότητα των αγγελιών στη "ζήτηση" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν υπηρχε σταθερος υπολογιστης για να μπορεσω να ψαξω πραγματα σχετικα με το νημα αυτο (τα παντα απ'το κινητο γιναν). το ειχα γραψει στο στατους μου (οτι υπαρχει αναγκη για μια οποιαδηποτε οθονη περισσευει σε καποιον) και με παρεθεσαν εδω, και απλα μπηκα (απ'το κινητο) και εκανα αυτο που νομιζα οτι ειναι σωστο. σορρυ φιλε Antwni που σε εφερα σε κατασταση να χρειαζεται να ζητας ελεος, αν ο mod κρινει πως το μνμ ειναι προς διαγραφη, ας το διαγραψει.

 

εγω με τη σειρα μου θα ηθελα αρχικα να ζητησω συγγνωμη για το προηγουμενο offtopic (δεν το εκανα εν γνωση οτι ηταν offtopic) και στη συνεχεια να ευχαριστησω τον φιλο orbilos o oποιος παρ΄ολο που ειχε την οθονη του σε αγγελια για 15ε, ευαισθητοποιηθηκε και εκανε την κινηση να την δωσει δωρεαν στο φιλο μου που την ειχε αναγκη. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...