Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια προριζετε (μην γελασετε) για home στερεο.Ειχα 2 ηχεια απο αυτοκινητο τωρα βρηκα και το radio cd και θα κανω ενα hi-fi. Τωρα μενει να κανω 2 ξυλινα κουτια αλλα ψαχνω να βρω διαστασεις αναλογες με τα ηχεια

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προριζετε (μην γελασετε) για home στερεο.Ειχα 2 ηχεια απο αυτοκινητο τωρα βρηκα και το radio cd και θα κανω ενα hi-fi. Τωρα μενει να κανω 2 ξυλινα κουτια αλλα ψαχνω να βρω διαστασεις αναλογες με τα ηχεια

ΧΑΧΑ... συγνώμη, :ph34r:  δεν κρατήθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προριζετε (μην γελασετε) για home στερεο.Ειχα 2 ηχεια απο αυτοκινητο τωρα βρηκα και το radio cd και θα κανω ενα hi-fi. Τωρα μενει να κανω 2 ξυλινα κουτια αλλα ψαχνω να βρω διαστασεις αναλογες με τα ηχεια

προσεχε μη γινει καμια εκρηξη :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα φτιάξει και εγώ ένα τέτοιο. Έπαιρνε ρεύμα από ένα παλίο τρφοδοτικό PC.

 

Δούλεβε μια χαρά μέχρι που μια μέρα κάηκε το τροφοδοτικό... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμα έναν τηλεφωνητή Panasonic και ένα motherboard P6I440BX μαζί με επεξεργαστή PII/III.

Όποιος τα θέλει μπορούμε να βρεθούμε μετρό Σύνταγμα μεσημέρι καθημερινής γύρω στις 2μμ να τα παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον θα δώσω μία καρέκλα ΙΚΕΑ σαν αυτή http://pics.ricardostatic.gr/14_718785048_Big/epipla-grafeiou/karekla-aspri-ikea.jpg

σε μαύρο χρώμα με ένα σπάσιμο στην πλάτη πλάγια απο ένα γομάρι που έκατσε και ξαπλωσε περνώντας την για πολυθρόνα (κολλιέται ή και βιδώνεται με ενα μικρό τσέρκι). Για κανένα πιτσιρίκι ή νορμάλ χρήση είναι μια χαρά.

 

 

Παραλαβή αθηνα κέντρο.

 

Ισχύουν τα γνωστά περί post/pm

 

Υπάρχει ακόμα και για λίγες μονο εμφανίσεις... Κρίμα ειναι να την παρουν οι πακιστανοί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται Δόθηκε ξύλινο ποδοσφαιράκι με διαστάσεις 62x120 και ύψος 83cm. Έχει ένα σπάσιμο το πόδι, εκεί που έβαλα το βελάκι στην φώτο, από την μέσα πλευρά που μπαίνουν οι βίδες, το οποίο όμως δεν επηρεάζει τίποτα. Θεσσαλονίκη δυτικά.

Podosfairaki-Epaggelmatiko_zpsd90e0057.j

Επεξ/σία από Par1s*
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμα έναν τηλεφωνητή Panasonic και ένα motherboard P6I440BX μαζί με επεξεργαστή PII/III.

Όποιος τα θέλει μπορούμε να βρεθούμε μετρό Σύνταγμα μεσημέρι καθημερινής γύρω στις 2μμ να τα παραλάβει.

με ενδιαφερει ο τηλεφωητης στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

post-83951-0-64767800-1400417196_thumb.jpg

 

Τροφοδοτικο απο παλιό υπολογιστή. Επειδή δεν εχω σύστημα να το δοκιμάσω δεν μπορω να εγγυηθω 100% για τη λειτουργία του. Τελευταία φορά που δούλεψε πριν 2 χρονια δεν είχε πρόβλημα πάντως. Αθηνα-Πειραιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ξύλινο ποδοσφαιράκι με διαστάσεις 62x120 και ύψος 83cm. Έχει ένα σπάσιμο το πόδι, εκεί που έβαλα το βελάκι στην φώτο, από την μέσα πλευρά που μπαίνουν οι βίδες, το οποίο όμως δεν επηρεάζει τίποτα. Θεσσαλονίκη δυτικά.

Podosfairaki-Epaggelmatiko_zpsd90e0057.j

 

Είμαι Θεσσαλονίκη. Αν υπάρχει ακόμα, το ποδοσφαιράκι με ενδιαφέρει. Μπορεί να περάσω να το πάρω άμεσα από οπουδήποτε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 κουπονάκια 1+1 δώρο Domino's pizza έως 15/6.

Όποιοι θέλουν, θα στείλω τους κωδικούς σε πμ.

 

να ευχαριστήσω τον άδικο για το ένα κουπονι!! Θα φάω μια Ham & Bacon Classic στην υγεία του (και άλλη μια στην υγεια μου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ham & Bacon

                          

Ham & Bacon

                                

Ham & Bacon

:wub: :wub:

 

Άλλα 2 κουπονάκια τώρα που είναι ζεστές ακόμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...