Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα μολις κερδισα  2 εισητηρια για σινεμα οποιος θελει  μου λειι

Συγχαρητήρια!

 

Είσαι ένας από τους επιλαχόντες και κέρδισες μία διπλή πρόσκληση για την πρεμιέρα της ταινίας “Yves Saint Laurent” που διοργανώνει το Skroutz.

 

Η πρεμιέρα είναι αύριο Τρίτη 3 Ιουνίου 2014 και ώρα 21.00 στον κινηματογράφο ΔΑΝΑΟΣ (Λ. Κηφισιάς 109 - ΜΕΤΡΟ Πανόρμου).

Για να παρακολουθήσεις την ταινία θα πρέπει να βρίσκεσαι στον κινηματογράφο το αργότερο 30 λεπτά πριν την έναρξη της ταινίας, δηλαδή στις 20.30.

 

Εφόσον επιθυμείς να παρακολουθήσεις την προβολή της ταινίας, το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να μας απαντήσεις σε αυτό το e-mail στέλνοντάς μας το ονοματεπώνυμό σου μέχρι την Τρίτη 3 Ιουνίου 2014 στη 13.00 το μεσημέρι.

Από εκεί και μετά το όνομά σου θα είναι στη λίστα των προσκεκλημένων.

 

Ο έλεγχος των ονομάτων της λίστας των νικητών, θα γίνεται στην είσοδο του κινηματογράφου, όπου θα αναφέρεις ότι κέρδισες τα εισιτήρια μέσω του Skroutz και το ονοματεπώνυμό σου.

 

Ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σου, αλλά και για την υποστήριξη στο Skroutz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μολις κερδισα  2 εισητηρια για σινεμα οποιος θελει  μου λειι

Συγχαρητήρια!

 

Είσαι ένας από τους επιλαχόντες και κέρδισες μία διπλή πρόσκληση για την πρεμιέρα της ταινίας “Yves Saint Laurent” που διοργανώνει το Skroutz.

 

Η πρεμιέρα είναι αύριο Τρίτη 3 Ιουνίου 2014 και ώρα 21.00 στον κινηματογράφο ΔΑΝΑΟΣ (Λ. Κηφισιάς 109 - ΜΕΤΡΟ Πανόρμου).

Για να παρακολουθήσεις την ταινία θα πρέπει να βρίσκεσαι στον κινηματογράφο το αργότερο 30 λεπτά πριν την έναρξη της ταινίας, δηλαδή στις 20.30.

 

Εφόσον επιθυμείς να παρακολουθήσεις την προβολή της ταινίας, το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να μας απαντήσεις σε αυτό το e-mail στέλνοντάς μας το ονοματεπώνυμό σου μέχρι την Τρίτη 3 Ιουνίου 2014 στη 13.00 το μεσημέρι.

Από εκεί και μετά το όνομά σου θα είναι στη λίστα των προσκεκλημένων.

 

Ο έλεγχος των ονομάτων της λίστας των νικητών, θα γίνεται στην είσοδο του κινηματογράφου, όπου θα αναφέρεις ότι κέρδισες τα εισιτήρια μέσω του Skroutz και το ονοματεπώνυμό σου.

 

Ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σου, αλλά και για την υποστήριξη στο Skroutz!

 

Με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι μου χρειάζεται. περιοχη;

 

 

Αν είσαι (ή στέλνεις) Θεσσαλονίκη θα μ' ενδιέφερε κι εμένα.

 

 

να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον αποστόλη για το ανταπτοράκι! Ελπίζω να ταιριάξει αλλα και να μη ταιριάξει εδώ ειμαστε..!! :)

 

:)

Δώθηκε στον paylidis τελικά!

Αν δεν σου ταιριάξει το ξαναβγάζεις στο "σφυρί" εδώθε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:)

Δώθηκε στον paylidis τελικά!

Αν δεν σου ταιριάξει το ξαναβγάζεις στο "σφυρί" εδώθε

 

 

Ακριβώς, απο μια πρώτη εικόνα μάλλον θα παει για mb pro 2011 οποτε πιθανώς να ταιριάζει (δε το εψαξα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 κουπονάκια 1+1 δώρο Domino's pizza έως 15/6.

Όποιοι θέλουν, θα στείλω τους κωδικούς σε πμ.

 

 Μόλις βρήκα και εγώ 3 τέτοια κουπόνια ξεχασμένα στο inbox μου. Δεν έχω παραγγείλει ποτέ από Domino's, αλλά αν αρκεί ο κωδικός για παραγγελία μέσω internet, μπορώ να στείλω από έναν σε όποιον ενδιαφέρεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μόλις βρήκα και εγώ 3 τέτοια κουπόνια ξεχασμένα στο inbox μου. Δεν έχω παραγγείλει ποτέ από Domino's, αλλά αν αρκεί ο κωδικός για παραγγελία μέσω internet, μπορώ να στείλω από έναν σε όποιον ενδιαφέρεται!

 

Ξέρετε αν μπορούν να χρησιμοποιηθούν για παραγγελία επιτόπου στο κατάστημα; Αν ναι, ενδιαφέρομαι! (το delivery τους δε φέρνει μέχρι το σπίτι μου αν και σχετικά κοντά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μόλις βρήκα και εγώ 3 τέτοια κουπόνια ξεχασμένα στο inbox μου. Δεν έχω παραγγείλει ποτέ από Domino's, αλλά αν αρκεί ο κωδικός για παραγγελία μέσω internet, μπορώ να στείλω από έναν σε όποιον ενδιαφέρεται!

 

Εάν περισσεύει στείλε ένα, thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσεύουν, αν και ακόμα δεν απάντησε ο liakos18 αν θέλει τελικά. Περίμενε να βρω πώς στέλνω πμ, δεν το έχω ξανακάνει στο insomnia :-).


Material_Defender_1032, σου έστειλα μήνυμα, ήρθε OK;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζί με το ζόρι 2100 αμπελόκηποι αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται να μην μου το πεί για να μην πάμε μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...