Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζονται οι εξής πέντε (5) USB to PS2 adaptors: link 1, link 2, link 3, link 4, link 5. Όλοι είναι σε λειτουργική κατάσταση.

 

Αντιλαμβάνομαι ότι είναι απίθανο ένας χρήστης να χρειάζεται και τους πέντε adaptors, ΑΛΛΑ, στη συγκεριμένη περίπτωση και μόνο, λόγω του ότι ζω στην Κύπρο και οι adaptors θα σταλούν με ταχυδρομείο, θα προτιμούσα να τους πάρει ένας και ας τους κάνει μετά ό,τι θέλει (π.χ. να χαρίσει κι αυτός με τη σειρά του όσους δεν χρειάζεται).

 

Όπως πάντα, εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ, με quote αυτό το post και κατόπιν pm για τις λεπτομέρειες. Ταχυδρομικά έξοδα δικά μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζονται οι εξής πέντε (5) USB to PS2 adaptors: link 1, link 2, link 3, link 4, link 5. Όλοι είναι σε λειτουργική κατάσταση.

 

Αντιλαμβάνομαι ότι είναι απίθανο ένας χρήστης να χρειάζεται και τους πέντε adaptors, ΑΛΛΑ, στη συγκεριμένη περίπτωση και μόνο, λόγω του ότι ζω στην Κύπρο και οι adaptors θα σταλούν με ταχυδρομείο, θα προτιμούσα να τους πάρει ένας και ας τους κάνει μετά ό,τι θέλει (π.χ. να χαρίσει κι αυτός με τη σειρά του όσους δεν χρειάζεται).

 

Όπως πάντα, εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ, με quote αυτό το post και κατόπιν pm για τις λεπτομέρειες. Ταχυδρομικά έξοδα δικά μου.

Με ενδιαφερουν τα USB to PS2 adaptors!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Ενδιαφερομαι πολυ για το κομματι του ραδιοενισχυτη.

 

Ευχαριστω

Εγώ αντίθετα έχω ενδιαφέρον μόνο για το κασσετόφωνο. Νομίζω είναι αυτόνομο. Με ενδιαφέρει για να αντιγράψω κάτι κασσέτες που έχω σε CD. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται οι εξής πέντε (5) USB to PS2 adaptors: link 1, link 2, link 3, link 4, link 5. Όλοι είναι σε λειτουργική κατάσταση.

Πριν μερικές μέρες σχεδίαζα να φτιάξω έναν active ps2 σε usb converter αλλά ελλείψει χρόνου δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

Αν τύχει και βρεθούν κοντά Πάτρα θα εξυπηρετούσε ο 2ος στο link, αν και δε το βλέπω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικές μέρες σχεδίαζα να φτιάξω έναν active ps2 σε usb converter αλλά ελλείψει χρόνου δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

Αν τύχει και βρεθούν κοντά Πάτρα θα εξυπηρετούσε ο 2ος στο link, αν και δε το βλέπω :P

 

Μίλα με τον salmador.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικές μέρες σχεδίαζα να φτιάξω έναν active ps2 σε usb converter αλλά ελλείψει χρόνου δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

Αν τύχει και βρεθούν κοντά Πάτρα θα εξυπηρετούσε ο 2ος στο link, αν και δε το βλέπω :P

Εχεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μελάνια από ebay και στο πακέτο έστειλαν κουπόνι 10% OFF για αγορά μέσα από το σάιτ τους (UK). Δεν ξέρω αν το κουπόνι είναι γενικό ή μοναδικό κι αν τέλος πάντων βρει κάποιος κάτι που θεωρεί ότι αξίζει αγοράς και του φανεί χρήσιμο... σε κάθε περίπτωση:

coupon.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...