Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

offtopic

Φτου γαμωτο γκαντεμια, παλι ο barracuda 250αρης δεν ειναι το μοντελο που θελω :( Σίγουρα ειναι 7200,12? Μπας και ειναι 7200,10 λεω γω μηπως... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....λίγο ζόρι, διότι τραβάω ζόρι, αλλά όποτε κάποια στιγμή μπορέσω, θα κοιτάξω αν παίζει κάτι και θα σου πω.

Μην το δένεις κόμπο όμως. Λέμε αν και όταν και ίσως να.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ηχεία 2.1 μάρκας a4tech και είναι αυτά της εικόνας.

11523667.jpg

 

Τελευταία φορά που τα δούλεψα,ήχο εβγαζε μόνο το μπάσο και ο 1 δορυφόρος.

Υπήρχε θέμα με το ρεύμα λειτουργίας καθώς για να βγει ήχος έπρεπε να παίξεις με την ένταση.

 

Παραλαβή από τον χώρο μου,Θεσσαλονίκη - κέντρο.

Στέλνω και αλλού αν κάποιος έχει την ορεξη να ασχοληθεί,με ΔΙΚΑ του έξοδα αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....λίγο ζόρι, διότι τραβάω ζόρι, αλλά όποτε κάποια στιγμή μπορέσω, θα κοιτάξω αν παίζει κάτι και θα σου πω.

Μην το δένεις κόμπο όμως. Λέμε αν και όταν και ίσως να.

Ε δε το έχω δέσει κόμπο γιατί το λέμε από πέρσυ νομίζω :P Σε ευχαριστώ!

Χαρίζονται ηχεία 2.1 μάρκας a4tech και είναι αυτά της εικόνας.

11523667.jpg

 

Τελευταία φορά που τα δούλεψα,ήχο εβγαζε μόνο το μπάσο και ο 1 δορυφόρος.

Υπήρχε θέμα με το ρεύμα λειτουργίας καθώς για να βγει ήχος έπρεπε να παίξεις με την ένταση.

 

Παραλαβή από τον χώρο μου,Θεσσαλονίκη - κέντρο.

Στέλνω και αλλού αν κάποιος έχει την ορεξη να ασχοληθεί,με ΔΙΚΑ του έξοδα αποστολής.

Υπάρχει περίπτωση απλά να θέλει καθάρισμα το ποτενσιόμετρο της έντασης και να μην έχουν κάποιο άλλο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε το έχω δέσει κόμπο γιατί το λέμε από πέρσυ νομίζω :P Σε ευχαριστώ!

Υπάρχει περίπτωση απλά να θέλει καθάρισμα το ποτενσιόμετρο της έντασης και να μην έχουν κάποιο άλλο πρόβλημα.

 

Και εγώ ετσι θαρρώ, ότι στο ποτενσιόμετρο κρύβεται η αλήθεια.Αλλά τι εννοείς καθάρισμα? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ετσι θαρρώ, ότι στο ποτενσιόμετρο κρύβεται η αλήθεια.Αλλά τι εννοείς καθάρισμα? :huh:

Τα περισσότερα ποτενσιόμετρα ανοίγουν με κάποιο τρόπο και μπορείς να τα ξανακλείσεις με προσοχη. Οπότε μπορείς να καθαρίσεις εσωτερικά τις επαφές τους. Ή και κλειστό να είναι, μπορείς να ρίξεις μέσα του κάποιο σπρέι για ηλεκτρικές επαφές και να το γυρίσεις μερικές φορές και μπορεί να στρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά όσο είναι σβηστά τα ηχεία, παίξε κάνα 10λεπτο με το ποτενσιόμετρο κλείνοντάς το τέρμα και ανοίγοντας το τερμα. Οταν δεν χρησιμοποιήται συχνά οξυδόνει ο χαλκός μέσα και κάνει αυτά τα νούμερα. Στην χειρότερη πάρε ένα λαδάκι επαφών (σπρέι) και ρίξε μέσα στο ποτενδιόμετρο (βγάλε το καπάκι του που πιάνεις αλλιώς άνοιξε το και δες την πλακέτα να του ρίξεις) πρόσεχε μόνο μην πάει στα ολοκληρωμένα τριγύρω δεν ξέρω πόσο ηλεκτρικά αγώγιμο είναι, ρώτησε πρώτα από εκεί που θα το πάρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ηχεία 2.1 μάρκας a4tech και είναι αυτά της εικόνας.

11523667.jpg

 

Τελευταία φορά που τα δούλεψα,ήχο εβγαζε μόνο το μπάσο και ο 1 δορυφόρος.

Υπήρχε θέμα με το ρεύμα λειτουργίας καθώς για να βγει ήχος έπρεπε να παίξεις με την ένταση.

 

Παραλαβή από τον χώρο μου,Θεσσαλονίκη - κέντρο.

Στέλνω και αλλού αν κάποιος έχει την ορεξη να ασχοληθεί,με ΔΙΚΑ του έξοδα αποστολής.

Αν δεν τα φτιαξεις, ενδιαφερομαι να κανω μια προσπαθια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ηχεία 2.1 μάρκας a4tech και είναι αυτά της εικόνας.

11523667.jpg

 

Τελευταία φορά που τα δούλεψα,ήχο εβγαζε μόνο το μπάσο και ο 1 δορυφόρος.

Υπήρχε θέμα με το ρεύμα λειτουργίας καθώς για να βγει ήχος έπρεπε να παίξεις με την ένταση.

 

Παραλαβή από τον χώρο μου,Θεσσαλονίκη - κέντρο.

Στέλνω και αλλού αν κάποιος έχει την ορεξη να ασχοληθεί,με ΔΙΚΑ του έξοδα αποστολής.

Κ εγω ενδιαφερομαι..αν δεν τον παρει το παιδι που ειπε εχε με στο νου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το γραφείο, λόγω ανακαίνισης. 

Είμαι Καλλιθέα

Αύριο/Μεθαύριο θα το κατεβάσω στα σκουπίδια.

το γραφείο με ενδιαφέρει αν μπορέσεις με κάποιο πμ να μου πεις τις διαστάσεις του ή αν λύνεται για να δω αν χωράει στο αυτοκίνητο.

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...