Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα   εξης....

 

1.Ηλεκτρικο   σκουπακι   μπαταριας   BLACK&DECKER   3V   εικοσαετιας    που   δουλευει   ακομα!!!  αλλα   σχετικα   αργα   μαλλον

λογω   μπαταριας   η   χρονιας   αχρησιας. Μαζι   με   την   βαση   του   και   τον  φορτιστη   του   που   ειχε   αλλαχτει   πριν   κανα

δεκαπενταρι   χρονια.

 

Σαν   κι  αυτο   περιπου.

851-Dustbuster--charger.preview.jpg

 

ΔΟΘΗΚΕ....

 

2.Ρολοι  πλαστικο   μαυρο   μαρκας   Q&Q   με   σπασμενη   μπαρετα   (1-2  ευρω)   water  resistant   που   δουλευει   κανονικα   αλλα   εχει   αρκετες

εξωτερικες   φθορες. Το   βρηκα   στο  μετρο.

 

5334239_20140416094202.jpg

 

Eιναι   περιπου   σαν   αυτο  δεξια   με  μαυρο  καντραν  και   αριθμους   αντι  γραμμες.

 

 

 

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  το  εφετειο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας  εντος   48ωρου   εφοσον  ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλετε   αμεσα   πμ.

Μπορω   να   το   παραδωσω   και   στην   πλατεια   κανιγγος   κατοπιν  συνεννοησης.

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς για έστω μια από τις δύο...; Κρίμα είναι ειδικά η Samsung να πάει στα σκουπίδια και να μην χρησιμοποιηθεί από κάποιον..

Να σε ευχαριστήσω κι από εδώ για τη samsung! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται   τα   εξης....

 

1.Ηλεκτρικο   σκουπακι   μπαταριας   BLACK&DECKER   3V   εικοσαετιας    που   δουλευει   ακομα!!!  αλλα   σχετικα   αργα   μαλλον

λογω   μπαταριας   η   χρονιας   αχρησιας. Μαζι   με   την   βαση   του   και   τον  φορτιστη   του   που   ειχε   αλλαχτει   πριν   κανα

δεκαπενταρι   χρονια.

 

Σαν   κι  αυτο   περιπου.

851-Dustbuster--charger.preview.jpg

 

2.Ρολοι  πλαστικο   μαυρο   μαρκας   Q&Q   με   σπασμενη   μπαρετα   (1-2  ευρω)   water  resistant   που   δουλευει   κανονικα   αλλα   εχει   αρκετες

εξωτερικες   φθορες. Το   βρηκα   στο  μετρο.

 

5334239_20140416094202.jpg

 

Eιναι   περιπου   σαν   αυτο  δεξια   με  μαυρο  καντραν  και   αριθμους   αντι  γραμμες.

 

 

 

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  το  εφετειο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας  εντος   48ωρου   εφοσον  ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλετε   αμεσα   πμ.

Μπορω   να   το   παραδωσω   και   στην   πλατεια   κανιγγος   κατοπιν  συνεννοησης.

ενδιαφέρομαι για το σκουπάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται   τα   εξης....

 

1.Ηλεκτρικο   σκουπακι   μπαταριας   BLACK&DECKER   3V   εικοσαετιας    που   δουλευει   ακομα!!!  αλλα   σχετικα   αργα   μαλλον

λογω   μπαταριας   η   χρονιας   αχρησιας. Μαζι   με   την   βαση   του   και   τον  φορτιστη   του   που   ειχε   αλλαχτει   πριν   κανα

δεκαπενταρι   χρονια.

 

Σαν   κι  αυτο   περιπου.

851-Dustbuster--charger.preview.jpg

 

ΔΟΘΗΚΕ....

 

2.Ρολοι  πλαστικο   μαυρο   μαρκας   Q&Q   με   σπασμενη   μπαρετα   (1-2  ευρω)   water  resistant   που   δουλευει   κανονικα   αλλα   εχει   αρκετες

εξωτερικες   φθορες. Το   βρηκα   στο  μετρο.

54589003_1_644x461_ceas-de-mana-q-q-quar

 

 

5334239_20140416094202.jpg

Eιναι   περιπου   σαν   αυτο  δεξια   με  μαυρο  καντραν  και   αριθμους   αντι  γραμμες.

 

 

 

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  το  εφετειο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας  εντος   48ωρου   εφοσον  ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλετε   αμεσα   πμ.

Μπορω   να   το   παραδωσω   και   στην   πλατεια   κανιγγος   κατοπιν  συνεννοησης.

 

 

ΜΕΝΕΙ   ΤΟ  ΡΟΛΟΙ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηξερα που να το βάλω γι'αυτό το βάζω εδώ.

Χαρίζεται πρόσκληση one plus 2.

Στείλτε πμ. Προϋπόθεση μην την βάλετε αγγελία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Discoboy είναι διαθέσιμος ο seagate των 4gb; Είναι λειτουργικός;

Έχω  ένα παλιό pc με bios που ΔΕΝ αναγνωρίζει μεγάλους δίσκους και δυσκολευόμουν να βρω έναν μικρής χωρητικοτητας παλιό 3.5'' hdd. Αυτός που έχεις μου κάνει μια χαρά. Είμαι Θεσσαλονίκη να πω όπως κι εσύ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν λειτουργικος φιλε μου. δεν περνω ορκο οτι ειναι και τωρα

 

μπορω να σου τον δωσω. τα υπολοιπα με pm :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω  ένα παλιό pc με bios που ΔΕΝ αναγνωρίζει μεγάλους δίσκους και δυσκολευόμουν να βρω έναν μικρής χωρητικοτητας παλιό 3.5'' hdd.

 

...μάλλον δεν αναγνωρίζει χωρητικότητα άνω των 32GB πάντως (δεν χρειάζεσαι ντε και καλά "τόσο μικρό δίσκο" δηλαδή).

(...κάποιοι 40άρηδες Maxtor και IBM/Hitachi δε, είχανε και θέση "32GB limit" για το τζαμπεράκι των pins. Και δεν είναι και δυσεύρετοι ακόμη.)

 

Και αν τυχόν υπάρχει πουθενά ονλάιν αναβάθμιση για το BIOS του, ίσως να μπορέσει μετά από αυτή να βλέπει ΚΑΙ >32GB δίσκους.

 

Τέλος, αν δεν γίνει η δουλειά σου με τον 4άρη, σφύρα και κάτι θα κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά, στέλνω pm για τον 4άρη.

Η μητρική μου στο παλιό αυτό pc που δεν αναγνωρίζει μεγάλους σκληρούς

είναι απ' ότι βλέπω μία LEGEND QDI VI (έξι) με έναν pentium ii 300 Mhz πάνω της.

Δεν νομίζω να αναβαθμίζεται το bios, αλλά είμαι και άσχετος βασικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΑΡΑ μου χάλασε γαμώτο... Είναι μια SONY WEGA 32" wide screen και trinitron και 100 hz και μπλα μπλα μπλα ξερωγώ, με βάρος 75 κιλά (αλήθεια) και διαστάσεις μπαουλοντίβανου. Κλαψ. Ίσα με δυόμισι μηνιάτικα μου είχε κοστίσει τότες, το σωτήριον έτος 2001...Κάνει "τσακ" σαν να ανάβει, δεν τα καταφέρνει όμως και μετά από λίγα δευτερόλεπτα ξανακάνει "τσακ" σαν να έσβηνε. Ο μάστορης με είπε ότι μπορεί να είναι από ένας απλός πυκνωτής μέχρι οθόνη ξερωγώ, τεσπά εγώ λέω να πάρω καινούρια, οπότε αν τυχόν κάποιος την θέλει, για να παίξει μαζί της ή για ανταλλακτικά ή για άγκυρα στο σκάφος του, θα την κρατήσω καναδυοτρειςτέσσερεις μέρες στο μπαλκόνι. Μετά θα την βγάλω στο πεζοδρόμιο να κάνει πιάτσα. Να την ανακυκλώσει ο gyftos. Εύοσμο θεσσαλονίκης.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...