Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζονται 9 κασετίνες (υφασμάτινες) για cd (72 θέσεων η κάθε μια).

Οι 6 από αυτές έχουν διάφορα cd/dvd μέσα από το παρελθόν (ταινίες, cd από περιοδικά, τραγούδια κλπ). Οι άλλες είναι άδειες.

Αν εξαιρέσεις μερικά φερμουάρ που κολλάνε είναι άψογες.

Συνάντηση Αθήνα, αποστολή επαρχία με έξοδα παραλήπτη.

Post reply εδώ και pm στην συνέχεια!

(οι κασετίνες είναι τέτοιου τύπου απλά με άλλα χρώματα-πιο dark, αν θέλει κανείς photos βάζω: http://i.imgur.com/GlJuR1c.jpg )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για τις υπόλοιπες αν μπορούν να σταλούν με απλό δέμα ελτά επίσης.

 

ενδιαφερομαι για 4-5 κασετινες φιλε μου αν μπορουν να σταλουν με απλο δεμα ελτα :-)

Σας απάντησα και στους δυο με pm!

Θα τις σπάσουμε σε 2 parts και θα τα κανονίσουμε μέσω pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλεκτρονικά ballast osram, tridonic, olympia electronics, όλα για 2 λάμπες φθορισμού, διαφόρων μεγεθών και ένα choke ballast παρέα με starter (και ακροδέκτες αν βρεθούν) 20watt.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον ζητήστε μου να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες και φωτό.

Αν τα χρειάζεται κάποιος να μου αδειάσουν το χώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλεκτρονικά ballast osram, tridonic, olympia electronics, όλα για 2 λάμπες φθορισμού, διαφόρων μεγεθών και ένα choke ballast παρέα με starter (και ακροδέκτες αν βρεθούν) 20watt.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον ζητήστε μου να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες και φωτό.

Κρατήθηκαν και θα δοθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εδώ μπορούμε και να ζητάμε πράγματα που πιθανώς να υπάρχουν ή το αποφεύγουμε?? Ευχαριστώ.

 

Βασικοί κανόνες του topic

  • 1. Παρακαλούνται να γράφουν μόνο: α) τα μέλη που έχουν κάτι να χαρίσουν και β) όσοι ενδιαφέρονται να αποκτήσουν κάτι που χαρίζεται. Απαγορεύεται αυστηρά να ζητάτε να σας χαρίσουν κάτι.

giphy.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πάντως, Σπλας, μπορείς να βάλεις μια αγγελία ζήτησης (στο τμήμα των αγγελιών) και να διευκρινίζεις ότι ζητάς όχι ν' αγοράσεις, αλλά να σου χαριστεί κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται κουτα με ταινιες DVD, απο κλασσικες οπως το Casablanca μεχρι αρχοντας των δαχτυλιδιων και ματριξ.Ειναι αρκετες και ειναι κριμα να τις πεταξω.Παραλαβη απο συγγρου φιξ

Έχει δοθεί?

Αν όχι, ενδιαφέρομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται 56k modem της crypto χωρίς τροφοδοτικό/drivers , ενα παράλληλο (αρσενικό) σε παράλληλο θηλυκό, και ενα παράλληλο /σειριακό θηλυκό σε παράλληλο/σειριακό θηλυκό .

 

Θα δοθούν σε μέλος που μένει Αθήνα κατά προτίμηση σε στάση του μετρό στο Σύνταγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...