Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται  δισκος   2,5   SATA    WESTERN  DIGITAL   SCORPIO  BLUE   WD1600BEVT-75ZCT2  με   ορισμενους   κακους

 

σεκτορες.  Τον    ειχα   για   αποθηκευση   και  δουλευε   μια   χαρα   και   οταν  πηγα   να   τον  βαλω   σε   παλιο   λαπτοπ

 

μου  εδειξε   το   προβλημα.

 

2023.jpg

 

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνων    κατοπιν   ραντεβου   εντος   48ωρου.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαρίζεται πολυμηχάνημα 

http://www.e-shop.gr/canon-pixma-mp510-p-PER.407223

 

δεν βγάζει κάποιον κωδικό για σφάλμα απλώς λέει

 

''the type of print head is incorrect, install the correct print head''

 

η κεφαλή στο ebay είναι αυτή 

http://www.ebay.com/itm/Shipping-free-new-QY6-0070-Printhead-for-Canon-Pixma-MP510-MX700-iP3300-MP520-/290970182709?hash=item43bf2ca435:g:jGAAAOSw1S9Wftvv

 

οπότε αν θέλει κάποιος να πειραματιστεί - ρισκάρει pm me θα στείλω σε όποιον το ζητήσει με ΕΛΤΑ Νίκος Καβάλα!

 

ΥΣ1.Να τονίσω ότι σε αυτήν την κατάστασή που είναι ούτε τυπώνει ούτε σκανάρει, για να μην δίνετε τζάμπα λεφτα σε ταχυδρομεία!

ΥΣ2.Tην Παρασκευή θα πάρει την άγουσα προς την ανακύκλωση του Μασούτη!

Ευχαριστώ τον Exploi7ed για τον εκτυπωτή και ιδίως για την άψογη συσκευασία που του έκανε για να τον στείλει. Ελπίζω στα χέρια μου να καταφέρει να λειτουργήσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ότι θα "περιμένει" κάποιος, απλά ενημερώνω το thread ότι η θήκη δόθηκε εκτός forum.

 

 

Βασικά, δόθηκε εντός forum, αλλά εκτός Ελλάδος!

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο wizzy για την προσφορά του.

Χαίρομαι πραγματικά που στην εποχή της κρίσης και της κατάρρευσης υπάρχουν άνθρωποι που προκόβουν εκτός ελληνικών συνόρων!!!Τώρα είμαι σε αναζήτηση τροφοδοτικού (η θήκη έχει μια υποδοχή σαν την PS/2).

 Αν θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με το τι, πού, πώς, κάθε συμβουλή δεκτή!!!  :)

 

Καλημέρα!

Θα ήθελα για άλλη μια φορά να ευχαριστήσω δημόσια τον φίλο wizzy που, εκτός από τη δωρεά της εξωτερικής θήκης για HDD 3.5'', μπήκε στον κόπο να βρει και να μου χαρίσει σε δεύτερο χρόνο και το απαραίτητο τροφοδοτικό για τη λειτουργία της, ενώ προθυμοποιήθηκε να βρει και να μου δώσει ακόμα και το καλώδιο (αντάπτορα) που απαιτείται ώστε να μπορεί να δεχθεί και να τροφοδοτήσει εκτός από SATA και IDE drive.

Τέτοια μέλη δίνουν προστιθέμενη αξία στην έννοια της αλληλεγγύης μεταξύ των χρηστών του forum και πιστεύω ότι οι πράξεις τους θα πρέπει να προβάλονται με κάθε ευκαιρία, ώστε να γίνονται παράδειγμα προς μίμηση απ' όλους μας!!!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και νωρίτερα, ενδιαφέρομαι για τον σκληρο :-)

Επειδή δεν ξαναμιλήσαμε νόμισα ότι δεν ενδιαφέρεσαι άλλο.Σου στέλνω πμ με το τηλέφωνο μου,πάρε να κανονίσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται....

 

1.Καρτα   προιστορικη   CREATIVE  PC-DVD  CT7120.

 

creative-labs-pci-pc-dvd-dxr2-pci-dvd-pl

 

2.CRYPTO   COMPACT   WEB  CAMERA  ME   CD   αγνωστη   η  λειτουργικοτητα   της.

Εχει   φυγει  η  βαση  της.

 

PER.603500.jpg

 

http://www.e-shop.gr/crypto-compact-web-camera-p-PER.603500

 

3.MODEM   OTE  CONN-X    ZTE  ZXV10

 

43195413.jpg&w=266

 

4.3   MODEM    ADSL  ενσυρματα   παλια.

 

 

Παραλαβη    ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας   κατοπιν   ραντεβου   η   πρωινες   ωρες   στην  

πλατεια   κανιγγος.

 

 

 

ΑΝ  ΕΙΝΑΙ   ΔΥΝΑΤΟΝ   ΑΣ  ΤΑ   ΠΑΡΕΙ   ΕΝΑΣ   ΟΛΑ   ΚΙ  ΑΣ  ΤΑ   ΜΟΙΡΑΣΕΙ   ΓΙΑΤΙ   ΘΑ   ΛΕΙΨΩ

 

ΑΡΚΕΤΕΣ   ΜΕΡΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται....

 

1.Καρτα   προιστορικη   CREATIVE  PC-DVD  CT7120.

 

creative-labs-pci-pc-dvd-dxr2-pci-dvd-pl

 

2.CRYPTO   COMPACT   WEB  CAMERA  ME   CD   αγνωστη   η  λειτουργικοτητα   της.

Εχει   φυγει  η  βαση  της.

 

PER.603500.jpg

 

http://www.e-shop.gr/crypto-compact-web-camera-p-PER.603500

 

3.MODEM   OTE  CONN-X    ZTE  ZXV10

 

43195413.jpg&w=266

 

4.3   MODEM    ADSL  ενσυρματα   παλια.

 

 

Παραλαβη    ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας   κατοπιν   ραντεβου   η   πρωινες   ωρες   στην  

πλατεια   κανιγγος.

 

 

 

ΑΝ  ΕΙΝΑΙ   ΔΥΝΑΤΟΝ   ΑΣ  ΤΑ   ΠΑΡΕΙ   ΕΝΑΣ   ΟΛΑ   ΚΙ  ΑΣ  ΤΑ   ΜΟΙΡΑΣΕΙ   ΓΙΑΤΙ   ΘΑ   ΛΕΙΨΩ

 

ΑΡΚΕΤΕΣ   ΜΕΡΕΣ.

θα με ενδιέφερε η κάμερα και το ρούτερ για ενα προτζεκτάκι μου, αν ειναι μπορώ να τα πάρω ολα τη δευτέρα και να δωσω τα υπόλοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα με ενδιέφερε η κάμερα και το ρούτερ για ενα προτζεκτάκι μου, αν ειναι μπορώ να τα πάρω ολα τη δευτέρα και να δωσω τα υπόλοιπα

 

 

ΟΚ

 

Κρατημενα   ολα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...