Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Huawei wind usb stick που παιρνει και καρτα microsd (μου το ειχε χαρισει ο φιλος tigergreg αλλα δεν το χρειαζομαι πια)

Ενδιαφέρομαι. Είναι για 3G δίκτυα φαντάζομαι; Θα μπορούσες να το ταχυδρομήσεις εκτός Ελλάδος και να σου στείλω τα ταχυδρομικά μέσω paypal ή να πω σε κάποιον να σου τα καταθέσει σε τραπεζικό λογαριασμό; Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι. Είναι για 3G δίκτυα φαντάζομαι; Θα μπορούσες να το ταχυδρομήσεις εκτός Ελλάδος και να σου στείλω τα ταχυδρομικά μέσω paypal ή να πω σε κάποιον να σου τα καταθέσει σε τραπεζικό λογαριασμό; Ευχαριστώ!

Δύο post πριν το δικό σου αναφέρει:

 

 

 

Λογω περιορισμενου χρονου, μονο παραλαβη απο τον χωρο μου.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον που μπορεί να τα έχει ανάγκη, παραλαβή από νέο ηράκλειο (αγία τριάδα) ή αν βολέψει στην καθημερινή διαδρομή προς τη δουλειά.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/automobile/660841-%CF%84%CE%B6%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B1-2-%CE%B6%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%AF%CE%BF%CF%85-dezent-1-%CE%BB%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%87%CE%BF-matador/

 

στέλνετε PM και ο πρωτος τα παίρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται

Altec lansing 5100 5.1 speaker system σε αριστη κατασταση.

 

Ασυρματο τηλεφωνο kx tga110ex panasonic με προβλημα.

 

Huawei wind usb stick που παιρνει και καρτα microsd (μου το ειχε χαρισει ο φιλος tigergreg αλλα δεν το χρειαζομαι πια)

Παραλαβη απο Αγιο Δημητριο κοντα στο σταθμο του Μετρο πρωινες ωρες.

Αν αλλαξει κατι με τα ηχεια και ενδιαφερομαι και εγω. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανείς ένα xbox 360 fat 20gb με rrod? Είναι το 1ης γενιάς χωρίς hdmi.Ίσως φτιάχνεται εύκολα αλλά επειδή έχω και το slim και δεν παίζω πλέον,δεν το έχω πάει σε τεχνικό να το δει.Έχω αλλάξει βέβαια πάστα κτλ αλλά δίχως αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανείς ένα xbox 360 fat 20gb με rrod? Είναι το 1ης γενιάς χωρίς hdmi.Ίσως φτιάχνεται εύκολα αλλά επειδή έχω και το slim και δεν παίζω πλέον,δεν το έχω πάει σε τεχνικό να το δει.Έχω αλλάξει βέβαια πάστα κτλ αλλά δίχως αποτέλεσμα.

με ενδιαφερει κι εμενα αν γινει κληρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανείς ένα xbox 360 fat 20gb με rrod? Είναι το 1ης γενιάς χωρίς hdmi.Ίσως φτιάχνεται εύκολα αλλά επειδή έχω και το slim και δεν παίζω πλέον,δεν το έχω πάει σε τεχνικό να το δει.Έχω αλλάξει βέβαια πάστα κτλ αλλά δίχως αποτέλεσμα.

 
 

https://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...