Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλη χρονιά αγαπητοί συμφορουμήτες,

 

Πέσανε στα χέρια μου κάτι μνήμες DDR1 και DDR2 παραπάνω κομμάτια απο όσα χρειάζομαι για το άμεσο μέλλον, αλλά και μια απλή κάρτα γραφικών AGP. Οι μνήμες είναι σχετικά χαμηλής χωρητικότητας απο όσο είδα (512mb) αλλά για 2ο σύστημα ή αναβάθμιση σε κανα δεινόσαυρο θα είναι μια χαρά.

Συνεπώς αν κάποιος τα χρειάζεται ας γράψει εδώ να δούμε πως θα βρεθούμε/θα σταλούν. Βρίσκομαι Μυτιλήνη και πάω ελτά αύριο.

 

Είναι λειτουργικά όσο είδα (και μου είπανε).

 

Edit 

Δώθηκαν, ευχαριστώ!

Επεξ/σία από Sheogorath
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονιά αγαπητοί συμφορουμήτες,

 

Πέσανε στα χέρια μου κάτι μνήμες DDR1 και DDR2 παραπάνω κομμάτια απο όσα χρειάζομαι για το άμεσο μέλλον, αλλά και μια απλή κάρτα γραφικών AGP. Οι μνήμες είναι σχετικά χαμηλής χωρητικότητας απο όσο είδα (512mb) αλλά για 2ο σύστημα ή αναβάθμιση σε κανα δεινόσαυρο θα είναι μια χαρά.

Συνεπώς αν κάποιος τα χρειάζεται ας γράψει εδώ να δούμε πως θα βρεθούμε/θα σταλούν. Βρίσκομαι Μυτιλήνη και πάω ελτά αύριο.

 

Είναι λειτουργικά όσο είδα (και μου είπανε).

Ενδιαφερομαι για τις μνημες και την καρτα, στελνω pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονιά αγαπητοί συμφορουμήτες,

 

Πέσανε στα χέρια μου κάτι μνήμες DDR1 και DDR2 παραπάνω κομμάτια απο όσα χρειάζομαι για το άμεσο μέλλον, αλλά και μια απλή κάρτα γραφικών AGP. Οι μνήμες είναι σχετικά χαμηλής χωρητικότητας απο όσο είδα (512mb) αλλά για 2ο σύστημα ή αναβάθμιση σε κανα δεινόσαυρο θα είναι μια χαρά.

Συνεπώς αν κάποιος τα χρειάζεται ας γράψει εδώ να δούμε πως θα βρεθούμε/θα σταλούν. Βρίσκομαι Μυτιλήνη και πάω ελτά αύριο.

 

Είναι λειτουργικά όσο είδα (και μου είπανε).

 

 

η καρτα ποια ειναι? ετσι απο περιεργεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με ενδιαφέρει η κάρτα γραφικών , αν δεν κλείσει με τους παραπάνω ενδιαφερόμενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Δώθηκαν όλα, αν θέλεις ρώτα τον Ντίνο απο πάνω αν θα τα χρησιμοποιήσει όλα, ή αν το θες για μηχάνημα που χρειάζεσαι και δεν βρίσκεις εύκολα, στείλε μου να σου βρω τίποτα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Δώθηκαν όλα, αν θέλεις ρώτα τον Ντίνο απο πάνω αν θα τα χρησιμοποιήσει όλα, ή αν το θες για μηχάνημα που χρειάζεσαι και δεν βρίσκεις εύκολα, στείλε μου να σου βρω τίποτα ;)

 

Ευχαριστώ πολύ για την πρόθεση να βοηθήσεις. Σου στέλνω ΡΜ και θα στείλω και στον Ντίνο, αν κάποια μνήμη δεν την χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω εναν δισκο WD5000AAKS που τον πηρα σημερα απο αγγελια εδω στο ινσομνια οτι ταχα δεν τον εβλεπε το Sentinel και δεν μπορουσε να δει την υγεια αλλα τελικα εχει 9%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω εναν δισκο WD5000AAKS που τον πηρα σημερα απο αγγελια εδω στο ινσομνια οτι ταχα δεν τον εβλεπε το Sentinel και δεν μπορουσε να δει την υγεια αλλα τελικα εχει 9%

Ενδιαφέρομαι. Μπορείς να στείλεις με ΕΛΤΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ παιδια και δικο μου λαθος μονο παραλαβη απο το σπιτι μου στο Περιστερι-Χρυσουπολη. Τα ΕΛΤΑ που εχω εδω ειναι της υπομονης τουλαχιστον μια ωρα στο περιμενε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, εκανα ένα μινι καθαρισμό κάτι ξεχασμένα συρτάρια και ανακάλυψα τα κάτωθι...αν τα χρειάζεται κανείς, για καμμια μοντίφα-πατέντα.

Τονίζω πως οι ψύκτρες είχαν καλοπληρωθεί :( , λείπουν βέβαια βίδες, βιδάκια, κτλ.

Κατά προτίμηση συνάντηση κάποια στιγμή θεσ/νίκη, που κατεβαίνω συχνά, με ταλαιπωρήσετε με ΕΛΤΑ.

 

"SOS" είναι μόνον η ψύκτρα της 5870, οχι ολόκληρη η κάρτα!!!

 

Επίσης ένας εκτυπωτής HP710C που απ'οσο θυμάμαι ειναι λειτουργικός, απλά εκτος πρίζας απο...τότε! (ισως το μελάνι που δινω, να λειτουργεί μιας και ειναι σφραγισμένο.

 

post-194470-0-16254700-1483474070_thumb.jpg

post-194470-0-23721600-1483474074_thumb.jpg

post-194470-0-17841100-1483474080_thumb.jpg

post-194470-0-31662200-1483474085_thumb.jpg

post-194470-0-67167200-1483474091_thumb.jpg

post-194470-0-97548500-1483474095_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...