Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα με ενδιέφερε, αλλά επειδή μένω ίλιον (λίγο ανάποδα), μπορώ να παραλλάβω Κυριακή που δεν έχει κίνηση;

OK δικά σου την Κυριακή. Στέλνω πμ με το κινητό μου να με πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πως επεσε απο 94 στο 70 ??? ΛΟΛ

Είναι συνηθισμένο σε δίσκους που έχουν πρόβλημα με τις κεφαλές.Η υγεία του δίσκου χειροτερεύει με τις συνεχόμενες εγγραφές δεδομένων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν 25 κατεστραμμένοι τομείς στην επιφάνεια του δίσκου. Τα περιεχόμενα αυτών των τομέων μετακινήθηκαν σε εφεδρική περιοχή.

Προβλήματα προέκυψαν κατά τη διάρκεια του spin up του δίσκου. Αυτό μπορεί να οφείλεται στον ίδιο το δίσκο ή σε τεράστια φόρτωση ενέργειας (αδύναμη παροχή ενέργειας).

Σε αυτό το σημείο, η εγγύηση αντικατάστασης του δίσκου δεν είναι ακόμη δυνατή, μόνον εφόσον η υγεία μειώνεται περαιτέρω.

Προτείνετε να ερευνάτε το αρχείο καταγραφής του δίσκου τακτικά. Όλα τα νέα προβλήματα που βρίσκονται θα καταγράφονται εκεί.

 

Προτείνεται να παρακολουθείτε συνεχώς την κατάσταση του σκληρού δίσκου.

 

 

Στην αρχη εγραφε μονο για το spin μετα μου εβγαλε για τα 25 βαρεμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτρεξε hdd regenerator πριν τον πουλήσει.

 

Μαλλον γιατι εγω απλα περασα και παιδικα για να τον βαλω σαν δευτερο δισκο στον γιο μου και το sentinel το εβαλα απο περιεργεια να δω αν ο 80αρης που του εχω εχει ακομα 100% υγεια και ειδα οτι επεσε ο 500αρης απο 94% στα 70%

 

 

piterakos2 <---- αυτος ειναι και με το ονομα piterakos υπαρχουν 4 λογαριασμοι ΙΣΩΣ να ειναι ο ιδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μαλλον γιατι εγω απλα περασα και παιδικα για να τον βαλω σαν δευτερο δισκο στον γιο μου και το sentinel το εβαλα απο περιεργεια να δω αν ο 80αρης που του εχω εχει ακομα 100% υγεια και ειδα οτι επεσε ο 500αρης απο 94% στα 70%

 

 

piterakos2 <---- αυτος ειναι και με το ονομα piterakos υπαρχουν 4 λογαριασμοι ΙΣΩΣ να ειναι ο ιδιος.

 

Αν δεις τις αξιολογήσεις των piterakos και piterakos2,και οι 2 αναφέρονται ως Αντώνης.Κατά 99% είναι ο ίδιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις τις αξιολογήσεις των piterakos και piterakos2,και οι 2 αναφέρονται ως Αντώνης.Κατά 99% είναι ο ίδιος.

 

Εχει   "δρομολογηθει"   εδω   και  μερικες   ωρες.... :-)  :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω δισκο desktop seagate 500GB με υγεια 70% τον αγορασα απο απατεωνα εδω μεσα οτι ειχε υγεια 100% τον εβαλα στον υπολογιστη η υγεια ηταν 94% αλλα μετα απο μεταφορα αρχειων η υγεια επεσε στο 70%

 

Παραλαβη απο Περιστερι

 

Εφυγε στον Βασιλη 111111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τον δίσκο, δεν πρόλαβα να τον δοκιμάσω ακόμη....

 

 

σε λιγο καιρο θα γραφεις σε αυτο το νημα :P

 

http://www.insomnia.gr/topic/353340-%CF%87%CE%AC%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B5-%CE%BF-%CE%B4%CE%AF%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%B2%CE%AC%CF%86%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω έναν κωδικό paysafecard για έξτρα 5 ευρώ, με την προϋπόθεση να υπάρχει αγορά paysafecard 5 ευρώ και άνω και να γίνει συνδυαστική χρήση. Το θέλει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται η κάμερα FILM (ΟΧΙ ΨΗΦΙΑΚΗ) της φωτογραφίας.

 

Αν ενδιαφέρεται κανένας pm για παραλαβή από την περιοχή μου.

 

 

 

Χαρίζονται τα κομπιουτεράκια της φωτογραφίας.Νομίζω λειτουργούν αλλά δεν παίρνω όρκο.

pm για παραλαβή από την περιοχή μου αν υπάρχει ενδιαφέρον.

Η φωτογραφική δόθηκε στον georgeps21.

Καλοδούλευτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω έναν κωδικό paysafecard για έξτρα 5 ευρώ, με την προϋπόθεση να υπάρχει αγορά paysafecard 5 ευρώ και άνω και να γίνει συνδυαστική χρήση. Το θέλει κανείς?

Με ενδιαφέρει, αλλά μέχρι πότε θα μπορέσω να τον χρησιμοποιήσω γιατί θα πάρω αύριο η μεθαύριο μια paysafe που θέλω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...