Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σετακι για κατεβαστηρι που δουλευει κανονικα αλλα με τοσο μικρη μνημη για τιποτα XP η Ubuntu κανει.

 

Επεξεργαστης P4 3.2Ghz 775 χωρις ψυκτρα θα την κρατησω και μαλλον η καρτα ηχου εχει προβλημα

Μητρικη DFI 661FX-TML με το λαμακι της

Μνημη DDR 768ΜΒ 512+256

Καρτα γραφικων nvidia mx 440 64mb με εξοδο S-video

Τροφοδοτικο Codegen 350W

 

Παραλαβη μονο απο το σπιτι μου στο Περιστερ-Χρυσουπολη.

 

Θα με ενδιέφερε αν μπορεις να μου το στειλεις , ακομα και σε parts χωρις case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζονται:

 

1) Εκτυπωτής/scanner, Epson Stylus DX3850.

Όχι και σε τόσο άριστη κατάσταση γιατί είχε "φάει κόλλημα" και δεν αναγνώριζε μελάνια.."Ανοίχτηκε" καθαρίστηκε και λειτουργεί.Έχει κάποιες μικρές εκδορές στα πλαστικά του. Για άγνωστο λόγο δεν αναγνωρίζει τα μελάνια pelican. Κάτι άλλα συμβατά τα αναγνώριζε. Τελευταία φορά δούλευε (τώρα δεν έχει μελάνια - δηλαδή έχει άλλα 2-3 έχουν αδειάσει).. Λειτουργεί και σαν απλό scanner ακόμα και όταν τα μελάνια είναι άδεια. (φωτό από internet)

 

δόθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δίνω αυτή την κάρτα γραφικών δοσμένη παλιότερα από μέλος εδώ ,παρακαλώ πολύ όχι μεταπωλητές και καλοθελητάδες ,άτομα με πολλά ποστς μπορούν να συμμετάσχουν.

 

http://www.ebay.com/itm/Grafikkarte-Point-of-VIEW-GF7600GS-256MB-GDDR2-VGA-DVI-TV-PCI-E-R-VGA150813-2-/262567124898

 

είναι ότι πρέπει για ένα παλιό πισάκι ...

 

προσοχή δεν έχει δοκιμαστεί ποτέ από όταν την πήρα ,είναι χωρίς ανεμιστηράκι.Επομένως την παίρνετε με δικιά σας ευθύνη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δίνω αυτή την κάρτα γραφικών δοσμένη παλιότερα από μέλος εδώ ,παρακαλώ πολύ όχι μεταπωλητές και καλοθελητάδες ,άτομα με πολλά ποστς μπορούν να συμμετάσχουν.

 

http://www.ebay.com/itm/Grafikkarte-Point-of-VIEW-GF7600GS-256MB-GDDR2-VGA-DVI-TV-PCI-E-R-VGA150813-2-/262567124898

 

είναι ότι πρέπει για ένα παλιό πισάκι ...

 

προσοχή δεν έχει δοκιμαστεί ποτέ από όταν την πήρα ,είναι χωρίς ανεμιστηράκι.Επομένως την παίρνετε με δικιά σας ευθύνη..

Με ενδιαφέρει, αν μπορείς να στείλεις με ΕΛΤΑ, με δικά μου έξοδα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μέχρι στιγμής 

kwstas_pap

 

AlienTechGR

 

serdakis

 

για την κάρτα ,να αναφέρω πως μου είναι λίγο δύσκολο να στείλω ...

Επεξ/σία από sintalkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιβλίο 

 

Ο οδηγός της Microsoft για τη Microsoft Access 2000

 

b32632.jpg

 

(δεν έχει το CD μέσα ... αν το χρειάζεστε μπορώ να ψάξω στα παραπεταμένα CD μου).

 

 

* εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ πρώτα ... "All rights reserved" για το που θα καταλείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...