Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΜΟΝΟ Παραλαβη απο το χωρο μου ή συνεννοηση για ραντεβου κεντρο-ανατολικα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

1)Χαριζω καρτα γραφικων, αυτην https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814143168

Αγνωστη λειτουργικη κατασταση, μαλλον χαλασμενη. Μου την ειχε δωσει καποτε φιλος και μου ειχε πει οτι ειναι χαλασμενη αλλα τοτε δεν ηξερα απο αυτα και δε τη δοκιμασα ποτε....μπορει και να δουλευει αλλα δε νομιζω.   ΔΟΘΗΚΕ!

2Wifi card (pci) χωρις κεραια, με υποδοχη για κεραια...λειτουργικη με μια μικρη επιφυλαξη....

Πρωτα δηλωση ενδιαφεροντος εδω, μετα Pm,μετα τηλεφωνα κλπ... 


Δοθηκε

Επεξ/σία από Suzumebachi
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Suzumebachi είπε

ΜΟΝΟ Παραλαβη απο το χωρο μου ή συνεννοηση για ραντεβου κεντρο-ανατολικα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

1)Χαριζω καρτα γραφικων, αυτην https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814143168

Αγνωστη λειτουργικη κατασταση, μαλλον χαλασμενη. Μου την ειχε δωσει καποτε φιλος και μου ειχε πει οτι ειναι χαλασμενη αλλα τοτε δεν ηξερα απο αυτα και δε τη δοκιμασα ποτε....μπορει και να δουλευει αλλα δε νομιζω.

2) Wifi card (pci) χωρις κεραια, με υποδοχη για κεραια...λειτουργικη με μια μικρη επιφυλαξη....

Πρωτα δηλωση ενδιαφεροντος εδω, μετα Pm,μετα τηλεφωνα κλπ...

Με ενδιαφέρει η κάρτα γραφικών 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nvnight είπε

Καλησπέρα, δίνω το πολυμηχάνημα Epson Stylus SX105 (link). Δούλευε άψογα, έπεσε σε αχρηστία, άλλαξα μελάνια με συμβατά και δεν τυπώνει.

Μάλλον ξεράθηκε μελάνι στις κεφαλές καθώς εκτύπωνα ελάχιστα, ίσως να διορθώνεται. Το scanner δουλεύει φυσικά, το μηχάνημα είναι πεντακάθαρο.

Θα πρέπει να παραλάβετε απο Πατήσια, απογευματινές ώρες.

 Χαίρετε

Με ενδιαφέρει το πολυμηχανημα είτε για να αναστήσω ένα epson σκάνερ στην περίπτωση που έχουν ίδιο τροφοδοτικό είτε για να το χρησιμοποιήσω αποκλειστικά ως σκάνερ .

Στέλνω πμ.

Ευχαριστώ

 

Επεξ/σία από a16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/13/2018 στις 3:04 ΜΜ, Darkito είπε

Καλησπερα, Χαριζετε καρτα γραφικων Saphire HD4670 1GB DDR3 

τελευταια φορα πριν 2 χρονια που τη δουλευα λειτουργουσε κανονικα

Βρισκομαι Λαρισα .

Η κάρτα παρελήφθη και θα χρησιμοποιηθεί για καλό σκοπό, ευχαριστώ το συντοπίτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Suzumebachi είπε

ΜΟΝΟ Παραλαβη απο το χωρο μου ή συνεννοηση για ραντεβου κεντρο-ανατολικα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

1)Χαριζω καρτα γραφικων, αυτην https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814143168

Αγνωστη λειτουργικη κατασταση, μαλλον χαλασμενη. Μου την ειχε δωσει καποτε φιλος και μου ειχε πει οτι ειναι χαλασμενη αλλα τοτε δεν ηξερα απο αυτα και δε τη δοκιμασα ποτε....μπορει και να δουλευει αλλα δε νομιζω.   ΔΟΘΗΚΕ!

2) Wifi card (pci) χωρις κεραια, με υποδοχη για κεραια...λειτουργικη με μια μικρη επιφυλαξη....

Πρωτα δηλωση ενδιαφεροντος εδω, μετα Pm,μετα τηλεφωνα κλπ...

παρελαβα την gpu, ευχαριστώ πολύ τον φιλο Suzumebachi για την κάρτα και την άψογη συνεννόηση! 

Επεξ/σία από esem
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ έστειλε το efood έναν κωδικό για 4€ έκπτωση

Δεν ξέρω αν είναι προσωπικός αλλά εγώ δεν θα το χρησιμοποιήσω

Όποιος τον θέλει να δοκιμάσει ας μου στείλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsiv είπε

Moυ έστειλε το efood έναν κωδικό για 4€ έκπτωση

Δεν ξέρω αν είναι προσωπικός αλλά εγώ δεν θα το χρησιμοποιήσω

Όποιος τον θέλει να δοκιμάσει ας μου στείλει πμ

συνηθως κατω απο : H ομάδα του efood και τα συμβολα,

σου λεει αν ειναι προσωπικο ή οχι :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως... μου γράφει αυτό...

*Το κουπόνι είναι προσωπικό και ισχύει για μία παραγγελία με ηλεκτρονική πληρωμή (πιστωτική/χρεωστική κάρτα ή PayPal) μέχρι και τις 18/02/2018.

 

Τον έστειλα σε ένα μέλος και θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsiv είπε

Όντως... μου γράφει αυτό...

*Το κουπόνι είναι προσωπικό και ισχύει για μία παραγγελία με ηλεκτρονική πληρωμή (πιστωτική/χρεωστική κάρτα ή PayPal) μέχρι και τις 18/02/2018.

Τον έστειλα σε ένα μέλος και θα δείξει...

τοτε μπορει να γινει μονο απο το λογαριασμο σου στο e-food η εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Darkito είπε

τοτε μπορει να γινει μονο απο το λογαριασμο σου στο e-food η εκπτωση

Νοπ.

Γινεται και απο αλλο λογαριασμο κανονικοτατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Christospliakos είπε

Νοπ.

Γινεται και απο αλλο λογαριασμο κανονικοτατα.

οσες φορες μου εχει ερθει κουπονι και λεει χαρακτηριστικα Το κουπόνι είναι προσωπικό και ισχύει για μία παραγγελία με ηλεκτρονική πληρωμή (πιστωτική/χρεωστική κάρτα ή PayPal)

οσους λογαριασμους και ασς εχω πρσπαθησει (αλλους βεβαια ) μου ελεγε εχει ληξει . μονο με τον δικομου (αυτον που ηρθε το εμαιλ δλδ ) μπορουσα,

τωρα δ ξερω αν ειχες διαφορετικες εμπειριες εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Darkito είπε

οσες φορες μου εχει ερθει κουπονι και λεει χαρακτηριστικα Το κουπόνι είναι προσωπικό και ισχύει για μία παραγγελία με ηλεκτρονική πληρωμή (πιστωτική/χρεωστική κάρτα ή PayPal)

οσους λογαριασμους και ασς εχω πρσπαθησει (αλλους βεβαια ) μου ελεγε εχει ληξει . μονο με τον δικομου (αυτον που ηρθε το εμαιλ δλδ ) μπορουσα,

τωρα δ ξερω αν ειχες διαφορετικες εμπειριες εσυ.

Δοκιμασα κανονικα το κουπονι του tsiv και δουλεψε σε δικο μου λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ορεξη τοτε xDDDDDD

αλλα περιεργο γτ μολις ελαβα και γω σε ενα δευτερο λογαριασμο μου στο efood κουπονι 3ευρω με τους ιδιους ορους (τ κουπονι ειναι προσωπικο κλπ)

προσπαθησα να παραγγειλω απο το κανονικο αccount και τιποτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2018 στις 12:31 ΠΜ, Suzumebachi είπε

Μονο Θεσσαλονικη και παραλαβη απο το χωρο μου η ραντεβου αν βολευει:

Χαριζω ασυρματο router Baudtec isdn/tw263R4-B2 (ote conn-x) ,δεν εχει δουλεψει ποτε...τροφοδοτικο συν κατι ethernet κλπ...που ειχε μεσα.

Inbox για τηλεφωνο και σχετικα αμεση παραλαβη.
Ενδιαφερθηκε καποιος αρχικα ο οποιος τελικα δεν....οποτε το ξαναχαριζω.
Πρωτα post εδω και μετα επικοινωνια με μηνυμα/τηλεφωνο. Θα τηρηθει προτεραιοτητα συμφωνα με το ποστ εδω και αμεση επικοινωνια 1-2 ημερων διοτι θελω να φυγει αμεσα. Αλλιως παει στον δευτερο κλπκπλκ.

Μεχρι ΚΥΡΙΑΚΗ 18 του μηνος οποιος το ζητησει, αλλιως φευγει καδο, μου πιανει χωρο.

παρέλαβα μόντεμ και κάρτα ασύρματου δικτύου  :D

φχρστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...