Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hi.nick833. να σου πω, μπορείς να βρεις ένα άλλο τραγουδάκι που παίζεται στη σειρά συχνά? έχω ψάξει στίχους κ στίχους μπας κ το εντοπίσω από σκόρπιες λέξεις κ δε βρίσκω τπτ...θυμάμαι μόνο ότι το έπαιζε στο επεισόδιο με την παρέα στο εξοχικό της μιας κοπέλας .νομίζω "σκοτεινή θάλασσα " λέγεται. ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused: Γειά σας παιδια, είδε κανεις σήμερα τη "10η εντολη" ?Στους τίτλους του τέλους ειχε ένα φοβερό κομμάτι απ'το οποίο συγκρατησα κάποιους στίχους.Ο άντρας που το τραγουδουσε "έσερνε" τις πρώτες συλλαβές των στίχων. seize the time...these days remain...time is too short in supply...see the signs...leave them you can...end of the world

 

:neutral: Έχω ψάξει τους στίχους παντού αλλά τζίφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi.nick833. να σου πω, μπορείς να βρεις ένα άλλο τραγουδάκι που παίζεται στη σειρά συχνά? έχω ψάξει στίχους κ στίχους μπας κ το εντοπίσω από σκόρπιες λέξεις κ δε βρίσκω τπτ...θυμάμαι μόνο ότι το έπαιζε στο επεισόδιο με την παρέα στο εξοχικό της μιας κοπέλας .νομίζω "σκοτεινή θάλασσα " λέγεται. ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Γειά σου Silia και καλώς ήρθες στο insomnia τα συγκροτήματα που ακούγονται στην σειρά είναι Madrugada, The Black Heart Procession και 16 Horsepower ! Δεν θυμάμαι το επεισόδιο που λες. :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τραγούδι τελικά λέγεται Love me' date=' Love me, Love me από το δίσκο Forwards + Backwards

Για του λόγου το αληθές:

http://www.rainingpleasure.gr/[/quote']

 

Κάτσε γιατί τα κάνατε *******...

Το Love Me, Love Me, Love Me των Raining Pleasure ακούγεται στην διαφήμιση της Amita ( όπως και στις υπόλοιπες από τις νέες τις Amita, που στις 4 ή 5 τελευταίες έχει tracks από τους Raining Pleasure ).

 

Το παιδί θέλει το track της διαφήμισης του Frulite με τα φρούτα που πετάγονται μέσα από το ψυγείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί τα κάνατε *******...

Το Love Me' date=' Love Me, Love Me των Raining Pleasure ακούγεται στην διαφήμιση της Amita ( όπως και στις υπόλοιπες από τις νέες τις Amita, που στις 4 ή 5 τελευταίες έχει tracks από τους Raining Pleasure ).

 

Το παιδί θέλει το track της διαφήμισης του Frulite με τα φρούτα που πετάγονται μέσα από το ψυγείο...[/quote']

:oops: sorry Κεκτημένη ταχύτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia erotisi gia ena tragoudi pou pezei se mia diafimisi kapiou kinitou me itunes kati tetio...pou leei kati gia white horse pos to lene k apo pion? to psaxno poli kairo...k ena asxeto me diafimisi ena pou ine mia kopela k fonazei san na ftanei se orgasmo k meta leei let's go k afto to psaxno poli kairo an to xerei kapios???

thanxxxxx a lot....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αν εχει απαντηθει απλα πρεπει να αλλαξε το φορουμ εμφανιση και δεν βρισκω το κουμπι του Search.

 

Ξερετε πως λενε το τραγουδι που ακουγεται στο σιριαλ 50-50 του Μεγκα

και πως αυτο που ακουγεται σε μια καινουρια διαφημιση αυτοκινητου (νομιζω ειναι Οπελ με τα αυτοκινητα που πηγαινουν στο δρομο και στριφογυριζουν,κανουν κωλοτουμπες κ.α) μου μοιαζει λιγο με Ντιν Μαρτιν ή κατι τετοιο.

 

Ευχαριστω

 

Υ.Γ. Αληθεια που πηγε το Search ΟΟΕΕΟΟΟ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αν εχει απαντηθει απλα πρεπει να αλλαξε το φορουμ εμφανιση και δεν βρισκω το κουμπι του Search.

 

Ξερετε πως λενε το τραγουδι που ακουγεται στο σιριαλ 50-50 του Μεγκα

και πως αυτο που ακουγεται σε μια καινουρια διαφημιση αυτοκινητου (νομιζω ειναι Οπελ με τα αυτοκινητα που πηγαινουν στο δρομο και στριφογυριζουν,κανουν κωλοτουμπες κ.α) μου μοιαζει λιγο με Ντιν Μαρτιν ή κατι τετοιο.

 

Ευχαριστω

 

Υ.Γ. Αληθεια που πηγε το Search ΟΟΕΕΟΟΟ????

 

 

Το τραγούδι απο το 50 - 50 είναι το Adam and Eve του Paul Anka...

Για το άλλο τραγούδι δεν ξέρω αλλά ξέρω για το search:

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost....&postcount=225

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...