Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LOL, το θυμάμαι ακόμα.

Το είχα γράψει ( παίξει καλύτερα :D ) στο synthesizer και το είχα γράψει με το Cubase @ MIDI :P

Τίτλο δεν θυμάμαι δυστυχώς.

 

ΚΑι εγώ το παίζω στην κιθάρα αλλα δεν μπορώ να το ηχογραφήσω και να το ανεβάσω. Δεν το ανεβάζεις μπας και το ακούσει κανείς και καταλάβει ποιο είναι? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΚΑι εγώ το παίζω στην κιθάρα αλλα δεν μπορώ να το ηχογραφήσω και να το ανεβάσω. Δεν το ανεβάζεις μπας και το ακούσει κανείς και καταλάβει ποιο είναι? :-D

 

Εδώ θα βρεις δύο mp3 που έχουν το καθένα 4-5 jingles του Mega Channel.

Νομίζω πως ακούγεται και αυτό που θέλεις στο «Mega Channel jingles», σε διάφορες παραλλαγές. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το τραγουδακι απο την καινουρια διαφημιση του Opel Astra???

 

Ειναι ξενο και θυμιζει λιγο '60s.Τραγουδαει αντρας και η φωνη μου φερνει λιγο σε Ντιν Μαρτιν αλλα μπορει να κανω και λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους τίτλους αρχής ενός "best of" του:

 

fear_logo.gif

 

που έβαλε τώρα, έπαιζα μια μπιτάτη λούπα (δε μιλάω για το συνηθισμένο μουσικό χαλί που βάζει).Ξέρει κανείς αν είναι από τραγούδι και ποιό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psaxnw ena tragoudi to opoio exw poli kairo na to akousw, to evaze thimizw se diafores parastasis TSIRKO ,itan tragoudi san auta pou akougotan sto rocky otan prospathouse na kanei kapios mia diskoli prospathia (den einai to burning heart oute to gonna fly) einai gnwsto tragoudi alla orxistriko apoti thmame to exw petixi kai se kapies ekpompes alla palia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορω να βρω το 'εισαι το ταιρι μου΄ που τραγουδα ο πασχαλης και το εχει γραψει ο κορκολης, απο την ομωνυμη τηλεοπτικη σειρα?

υπαρχει πουθενα σε ορχηστρικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...