Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To tragoudi pou paizei sto telos tis ekpompis tis ET3 "Nistiko Arkoudi" (einai ekpompi mageirikis kai tin bazei ka8e mera kata tis 15:00) 3erei kaneis poio einai????

 

Δες my friend μήπως είναι το Minor Swing του γαμάτου Django Reinhardt.(Τσιγγάνος τζαζίστας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την citroen μήπως το έχει ηχογραφήσει κανείς απο την διαφήμηση? Ας το ανεβάσει να το ακούσω να καταλάβω ποιο είναι ΜΠΑΑΑΑς και το ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κομμάτι που παίζει σε μια καινούργια διαφήμιση του αποσμητικού axe στην οποία είναι ένας τύπος σε μια παραλία και κρατάει από ένα axe σε κάθε χέρι και ρίχνει πάνω του και βγαίνουν πάρα πολλές γυναίκες από τα βουνά, από θάλασσα κλπ και τρέχουν προς τα πάνω του, το ξέρει κανείς;

Μου θυμίζει μουσική από Lord of the rings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες my friend μήπως είναι το Minor Swing του γαμάτου Django Reinhardt.(Τσιγγάνος τζαζίστας)

 

Se euxaristw poli poli... auto einai!!!!!! Ti paizei o an8rwpos!!! Kala milame gia TO komati.... :P :p :P

Paw na to pai3w stin ki8ara twra (leme twra).................... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το έχω ξαναζητήσει και άλλη φόρα και το έπαιξε και στο Είσαι το ταίρι μου. Στην σκηνή που ο Λάζαρος δίνει το αρκουδάκι στον Γρηγόρη. Ποιο είναι αυτό ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το citroen, έξω η διαφήμιση έχει το gasolina. Εδω το έβαλαν το κομμάτι αλλά ακόμη δεν έχω βρεί τίποτα.

 

to epsaksa kai ontos exi to gasolina ekso!!!!! edo to exoune alaksi!!!! file mou psakse na vris tipota sxetiko giati ego exo faei olo ton kosmo!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...