Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

kalispera perdia

to tragoudaki tou sirial "tha vreis to daskalo sou" pou pezetai ston ant1 eheis kaneis ipopsi tou pos legetai?

 

euharistw

 

einai ths adrianas mpampalh.to tragoudi legetai "tha vreis ton daskalo sou" k einai sto album " mh peis pote-2nd edition" :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι ένα τραγουδάκι που το βάζουν συνέχεια στον ερωτικό 94,8 (Θεσ/νίκη). Είναι ορχηστρικό και στην αρχή την κύρια μελωδία την παίζει κάτι σαν φλάουτο που πιο πολύ ακούγεται σαν σφύριγμα και μετά μπαίνουν και άλλα πνευστά. Καμιά ιδέα? Όταν το ακούω μου θυμίζει Καρατε Κιντ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι ένα τραγουδάκι που το βάζουν συνέχεια στον ερωτικό 94,8 (Θεσ/νίκη). Είναι ορχηστρικό και στην αρχή την κύρια μελωδία την παίζει κάτι σαν φλάουτο που πιο πολύ ακούγεται σαν σφύριγμα και μετά μπαίνουν και άλλα πνευστά. Καμιά ιδέα? Όταν το ακούω μου θυμίζει Καρατε Κιντ...

 

Επειδή δεν μπορούν όλοι να ακούσουν Ερωτικό, θα μπορούσες να βάλεις κάποιο sample; blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω και εγω...

χθεσ στο "Δυο μερες μονο" επαιξε ενα τραγουδι "Breathing, keep breathing"

σε καποια στιγμη, ηταν μπαλαντα και ακουγοταν ψιλο-παλια...

Αν ξερει καποιος θα ειμαι ευγνωμον!!!

 

Ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to kommati se mia persinh(mallon) diafhmish ths vodafone pou einai arketa megalh k deixnei kapoious paiktes ths e8nikhs k pros to telos ena koritsaki mhpos to kserei kaneis??an 8umamai kala einai me piano......

 

Νομίζω είναι το Ca plane pour moi από Plastic Bertrand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξε τώρα στα τελευταία λεπτά του Survivor μια διασκευή του τραγουδιού "Ready or not" των Fugees, στο οποίο ακούγεται μόνο μια γυναίκα που δε λέει τους κανονικούς στίχους, απλά "πάει" τη φωνή της σύμφωνα με τη μελωδία.Από ποιόν είναι το τραγούδι;

 

Cristina;;;:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...