Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ SweetChild, αλλά δε νομίζω να είναι bhp (ακούγεται πιο μπάσα η φωνή). Παρεπιπτόντως ξέρεις ένα άλλο συγκρότημα με ισπανικά τραγούδια που έβαζε και στον "Κόκκινο κύκλο" ?

 

Συγγνώμη που το ξαναπαραθέτω, αλλά δεν έχω κατάφερει να βρω το τραγούδι και το συγκρότημα με τους ισπανικούς στίχους:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειααααα!

Μήπως είδατε την διαφήμιση για τους νέους κινητήρες της Volkswagen ?

Παίζει ένα απαλό, Γαλλικό νομίζω τραγούδι, απ' ότι έψαξα δεν το έχει αναφέρει κανείς. Το ξέρουμε;

Ευχαριστώ

Ίσως να μην έχετε δει την διαφήμηση, γι' αυτό παραθέτω sample

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μήπως ξέρει κάποιος το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση του AXE SPRAY (spray more get more)

 

Αυτήν την διαφήμιση την οποία ένας τύπος "ψεκάζεται ανηλεώς" σε μια παραλία και χιλιάδες γυναίκες τρέχουν πάνω του να τον κατασπαράξουν....

 

 

Άσχετο αλλά ο τύπος που έφτιαξε την διαφήμιση σίγουρα έχει διαβάσει το βιβλίο του ζίσκιντ "το άρωμα" ειδικά τις τελευταίες σελίδες του.... ;)

 

Κι εγώ αυτό ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια μια γρηγορη ερωτηση.Ξερει κανεις το κομματι που παιζει στη διαφημιση της ΑΜΙΤΑ με το γεωργαντα που λεει "χορηγος θετικης ενεργειας?"

ΤΗΑΝΚς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειααααα!

Μήπως είδατε την διαφήμιση για τους νέους κινητήρες της Volkswagen ?

Παίζει ένα απαλό, Γαλλικό νομίζω τραγούδι, απ' ότι έψαξα δεν το έχει αναφέρει κανείς. Το ξέρουμε;

Ευχαριστώ

 

BRE8HKE H LYSH TOU ENIGMATOS !!! :mrgreen:

 

Einai to Le plus beau de quartier tis Carla Bruni. Rwthsa to ellhniko branch ths VW.

 

Genika ta kommatakia tis einai poly kala.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BRE8HKE H LYSH TOU ENIGMATOS !!! :mrgreen:

 

Einai to Le plus beau de quartier tis Carla Bruni. Rwthsa to ellhniko branch ths VW.

 

Genika ta kommatakia tis einai poly kala.

 

Δεν τους ξαναρωτάς ακόμα μια φορά μήπως και σου πουν το σωστό τραγούδι γιατί αυτό δεν έχει καμιά σχέση με το τραγούδι της διαφήμισης; tongue.gif

 

Εκτός και αν υπάρχουν πάνω από μία διαφημίσεις της VW με γαλλικά τραγούδια... rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...