Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτό έχει ρωτηθει στο φορουμ name that tune κ ειπε κάποιος (τωρα μου διαφεύγει ποιος) ότι ένα είναι το Πίστεψέ με- Γιάννης Σαββιδάκης..ελπίζω να θυμάμαι καλά και να μη μεταδιδω ραδιο-αρβυλα :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό έχει ρωτηθει στο φορουμ name that tune κ ειπε κάποιος (τωρα μου διαφεύγει ποιος) ότι ένα είναι το Πίστεψέ με- Γιάννης Σαββιδάκης..ελπίζω να θυμάμαι καλά και να μη μεταδιδω ραδιο-αρβυλα :S

 

εγω ειχα ρωτησει :-D:-D!! απλα ρωταω κι εδω μηπως το δει καποιος που δεν μπηκε στο αλλο thread..τα τραγουδια που ψαχνω ειναι ξενα..ευχαριστω παντως για την προσπαθεια!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως μπορώ να απομονώσω τον ήχο θα προσπαθήσω να το βρώ. Ευχαριστώ πάντως!!

 

Δεν ξέρω αν βοηθάει τεχνικά Για το κατέβασμα απο το youtube αρχείων βίντεο

με τον YouTube Downloader σε μορφή .avi .mpeg κ flv (ή και τον YouTube FLV to AVI converter Pro) Αφού κατεβεί το βίντεο ο ήχος απομονώνεται εύκολα σε μορφή της επιλογης μας με ενα απλό προγραμματάκι ..όπως το Alt WAV MP3 WMA OGG Converter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Εχθές,Τρίτη 6/11/2007 στο επεισόδιο των Υπέροχων Πλασμάτων ακούστηκε προς το τέλος μια εκδοχή του τραγουδιού "Comandante Che Guevara" από γυναίκα ερμηνεύτρια και είχε λίγο πιο γρήγορο ρυθμό από την κανονική εκτέλεση.Μήπως τυχαίνει να το γνωρίζει κανείς???:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν βοηθάει τεχνικά Για το κατέβασμα απο το youtube αρχείων βίντεο

με τον YouTube Downloader σε μορφή .avi .mpeg κ flv (ή και τον YouTube FLV to AVI converter Pro) Αφού κατεβεί το βίντεο ο ήχος απομονώνεται εύκολα σε μορφή της επιλογης μας με ενα απλό προγραμματάκι ..όπως το Alt WAV MP3 WMA OGG Converter

 

(Για την απομόνωση του ήχου απο βίντεο διορθώνω ..απλό και το ultra psp movie converter σε .mp3 Για την αναβάθμιση της ποιότητας ήχου υποθέτω πως είναι γνωστά..προσωπικά χρησιμοποιώ συνήθως το audition.2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως γνωρίζει κανείς πως λέγεται το τραγούδι στι διαφήμιση με ενα άρωμα (νομίζω) που λέγεται BSB, έχει ενα τραγουδάκι τι ώρα που η γυναίκα τρέχει, και θα ήθελα να μάθω πως λεγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geia sas!

psaxnw to tragoudaki pou akoustike stous titlous telous tou simerinou episodiou twn Singles.. k opoio allo 3erete pou na akoustike kata ti diarkeia tou episodiou euprosdekto!

ektos apo to Every You Every Me twn Placebo...

 

Na eiste kala!! :-D

 

«Soul Asylum - Runaway Train»

 

Σε κάποια στιγμή ακούστηκε ένα κομμάτι από E.S. Posthumus. Νομίζω πως ήταν το «Pompeii».

 

blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως γνωρίζει κανείς πως λέγεται το τραγούδι στι διαφήμιση με ενα άρωμα (νομίζω) που λέγεται BSB, έχει ενα τραγουδάκι τι ώρα που η γυναίκα τρέχει, και θα ήθελα να μάθω πως λεγεται

 

matisse-She bop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geia sas paidia.sas dinw edw to alter ego .http://video.google.com/videoplay?docid=-6973066461800480716. pigente sta 42 lepta akribws tis tainias k an boreite na m peite pio ine ayto to tragoudi.eyxaristw poliiiiii

 

το τραγουδι λεγεται 'Dying in my soul' μενει να βρεις τον ερμηνευτη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...