Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω πολύ καιρό τα παρακάτω τραγούδια.Όποιος μπορεί να με βοηθήσει να τα βρω,να'ναι καλά και εύχομαι να του απαντηθούν όλες οι ερωτήσεις:

 

1)το ελληνικό τραγούδι της χριστουγενιάτικης διαφήμισης της Amstel

2)το τραγούδι τίτλων από τη σειρά του Mega "Γοργόνες"

3)το τραγούδι τίτλων από το "Ραντεβού στα τυφλά" του Mega με την Ναταλία Γερμανού (λέει κάπου shake it,shake it και δεν είναι των Black eyed peas όπως κάποια απάντηση που εϊχα πάρει παλαιότερα)

4)το πολυαναζητούμενο τραγούδι της διαφήμισης της ursus rotter τυπου γκοραν μπρεκοβιτσ

 

Να κάνω και εγώ ένα μικρό δωράκι για όποιον ενδιαφέρεται:

1)"Με αγάπη"-ομώνυμο τραγούδι από τον Θάνο Παπανικολάου από την εκπομπή του ΑΝΤ1 με την Μαρί Κυριακού

2)"HUM APKE HAI KAUN-Didi Tera Devar Deewana " το τραγούδι από την ραδιοφωνική διαφήμιση του Factory Outlet....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

2)το τραγούδι τίτλων από τη σειρά του Mega "Γοργόνες"

 

η μουσικη των τιτλων γραφτηκε απο τον Γιωργο Παπαχριστουδη

 

4)το πολυαναζητούμενο τραγούδι της διαφήμισης της ursus rotter τυπου γκοραν μπρεκοβιτσ

 

το κομματι αυτο γραφτηκε ειδικα για την διαφημιση αλλα μπορεις να το κατεβασεις απο

http://www.myspace.com/ziveliorkestar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας παιδιά χρόνια πολλά!!!!θα σας βάλω ενα δύσκολο αν μπορείτε να με βοηθήσετε...ψαχνω την μουσική που ακούγεται στο 5ο επεισόδιο του τελευταίου κύκλου τοπ gear.είναι στο 56,24 λεπτό.όταν ο κλάρκσον φτάνει στο αεροδρόμιο.ξέρω είναι λίγο δύσκολο....σας ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω πολύ καιρό τα παρακάτω τραγούδια.Όποιος μπορεί να με βοηθήσει να τα βρω,να'ναι καλά και εύχομαι να του απαντηθούν όλες οι ερωτήσεις:

 

1)το ελληνικό τραγούδι της χριστουγενιάτικης διαφήμισης της Amstel

2)το τραγούδι τίτλων από τη σειρά του Mega "Γοργόνες"

3)το τραγούδι τίτλων από το "Ραντεβού στα τυφλά" του Mega με την Ναταλία Γερμανού (λέει κάπου shake it,shake it και δεν είναι των Black eyed peas όπως κάποια απάντηση που εϊχα πάρει παλαιότερα)

4)το πολυαναζητούμενο τραγούδι της διαφήμισης της ursus rotter τυπου γκοραν μπρεκοβιτσ

 

Να κάνω και εγώ ένα μικρό δωράκι για όποιον ενδιαφέρεται:

1)"Με αγάπη"-ομώνυμο τραγούδι από τον Θάνο Παπανικολάου από την εκπομπή του ΑΝΤ1 με την Μαρί Κυριακού

2)"HUM APKE HAI KAUN-Didi Tera Devar Deewana " το τραγούδι από την ραδιοφωνική διαφήμιση του Factory Outlet....

 

φίλε σε ευχαριστώ για τον τίτλο για την διαφήμιση του factory αλλά δεν το βρίσκω πουθενά για να το κατεβάσω, αν το έχεις στειλτο με pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σωστά!!!αυτό ακούγεται σαν από όπερα

 

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα στο top gear παιζουν συχνα ενα κομματι που θυμιζει οπερα. Το Escape του Craig Armstrong.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα στο top gear παιζουν συχνα ενα κομματι που θυμιζει οπερα. Το Escape του Craig Armstrong.

 

δεν ήταν αυτό,ευχαριστώ πάντως!!!σου βάζω ενα link απο you tube σε περίπτωση που δεν εχεις το επεισόδιο:http://www.youtube.com/watch?v=JtyYkjPYa7w.

το κομμάτι που ψάχνω αρχίζει στο 3.50 λεπτο του βίντεο.ευχαριστω για τιν βοήθεια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...