Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι αυτο!Αυτο που ψαχνω εγω ειναι μονο με βιολί...

 

Τότε ψάχνεις το κομμάτι του Ed Alleyne-Johnson.

Δεν θυμάμαι όμως αν ήταν το «Oxford Suite» ή το «Concrete Eden».

 

Samples

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τότε ψάχνεις το κομμάτι του Ed Alleyne-Johnson.

Δεν είμαι θυμάμαι όμως αν ήταν το «Oxford Suite» ή το «Concrete Eden».

 

Samples

 

Αγαπητή Cristina, μήπως μπορείς να δώσεις λύση και σ'αυτή την απορία, γιατί δεν βλέπω να απαντά κανείς....

 

Ξέρει κανείς ποιο είναι το κομμάτι που παίζει στη διαφήμιση του Skoda Fabia και έχει στο ρεφρέν τους στίχους:

"...I like you, I like you to like me too..."

 

thanx in advance!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πώς λέγεται το τραγούδι που παίζει στο τέλος της διαφήμισης μιας καινούριας ταινίας με Σόμμερ και Συσωβίτη? Η ταινία είναι γυρισμένη σε παραλία και την διαφήμιση την είδα στον Α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πώς λέγεται το τραγούδι που παίζει στο τέλος της διαφήμισης μιας καινούριας ταινίας με Σόμμερ και Συσωβίτη? Η ταινία είναι γυρισμένη σε παραλία και την διαφήμιση την είδα στον Α.

 

ESTE - READY FOR LOVE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας,ξερει κανεις την εκτελεση του You are so beautiful to me που ακουγεται στην διαφημιση της wwf (απο γυναικα)???το ψαχνω απεγνωσμενα...ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας παιδιά, μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που ακούγεται στην διαφήμιση του dewars? Επίσης τα τραγούδια που ακούγονται στο επεισόδιο 9 των singles 2 1/2? Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιμαι newbie και θα ηθελα και εγω αν μπορουσε να με βοηθησει καποιος για να βρω ποιο κομματι ειναι και ποιος ο δημιουργος του για τη μουσικη που ακουγεται οταν δειχνει τον καιρο στις ευρωπαικες πολεις στην τηλεοραση του ΣΚΑΙ. ευχαριστω εκ των προτερων.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι που ακούγεται στο σήριαλ του ΑΝΤ1 "Φιλή Ζωής" και το έχει γράψει ο Χατζηνάσιος νομίζω...τι τίτλο έχει και ποίος το τραγουδά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους:

 

Μου είπαν πως στην τηλεοπτική σειρά υπέροχα πλάσματα παίζουν πολλές διασκευές γνωστών τραγουδιών. Υπάρχει περίπτωση να φτιάξουμε μια μίνι βάση με τα τραγούδια που παίζουν στη σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...