Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείσ να μου πει ποιό ήταν το τραγούδι που παίχτηκε πριν 3-4 επεισόδια στους τίτλους τέλους του "Μπαμπά μην τρέχεις" με Ισπανικό στίχο και που επαναλαμβανόταν συνέχεια η λέξη μπουλντόγκ (όπως ο σκύλος)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά

 

Ψάχνω 2 κομμάτια από διαφημίσεις του sport+.

Το πρώτο είναι από την διαφήμιση για το ματς Μπρέντα-Αγιαξ και το δεύτερο από την διαφήμιση για το Βαλένθια-Πανιώνιος στο μπάσκετ. Instrumental είναι και τα δύο λογικά.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,ειμαι νεος εδω και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση

 

πως λεγετε το κομματι που παιζει στην mars?ελπιζω να μην εχει απαντηθει γιατι εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι

 

ευχαριστω

 

cameo - world up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, στο τελευταίο επεισόδιο του "ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ", στο σημείο που ο Παναγιώτης παίρνει το πιστόλι από το δωμάτιο του παππού, ποιό είναι το τραγούδι που ακούγεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποίο είναι το μουσικό θέμα της εκπομπής "Ρεπορτερς" που προβάλεται στην ΕΤ1....

Νωμίζω ότι αυτή η εκπομπή υπαρχει απο τα 80s...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια! Ψαχνω χρόνια τώρα ένα τραγούδι. Δεν έχει λόγια τουλάχιστον το κομματι που ακουγεται συνηθως στις σειρες. Είναι λιγο μελαγχολικο, το βαζουν συνηθως σε συγκινητικές, ερωτικές κλπ στιγμες σχεδόν σε όλες τις ελληνικες σειρες. Πρέπει να είναι παλιο μπολέρο λατινοαμερικανικο. Το βαζανε αν θυμαμαι καλα στη βερα στο δεξι αλλά κ σχεδον σε ολες τις ελληνικες σειρες. Οτι σας ερχεται που μπορει να ειναι πειτε το να το ψαξω. Ευχαριστώ πολυ!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=_bM19ZpI8VE&feature=related

μηπως αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lizz wright-my heart

 

Ειλικρινα θα ηθελα να μαθω πως στο διαολο βρηκες αυτο τον τιτλο από το κομματι..

Και φυσικά ευχαριστώ πολύ..ειναι κορυφαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα θα ηθελα να μαθω πως στο διαολο βρηκες αυτο τον τιτλο από το κομματι..

Και φυσικά ευχαριστώ πολύ..ειναι κορυφαιο.

 

από meresvinyliou.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello εχω να κάνω την αντίστροφη ερώτηση απο το thread. Μήπως ξέρετε εαν έχει παίξει η εισαγωγή απο το Shadowplay απο killers σε κάποια διαφήμιση ? Κάτι μου θυμίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...