Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, αναζητω εδω και πολυ καιρο το τραγουδι απο την διαφημιση της Honda civic hybrid για ευκολια παραθετω το link της διαφημισης στο youtube: http://www.youtube.com/watch?v=nIre6YDyDPM&eurl=http://video.aol.com/video-detail/honda-civic-hybrid/1330225842

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια σας.μηπως ξερει κανεις το κομματι που παιζεται στην σειρα ''αμορε μιο''??Ειναι ενα τσα τσα.νομιζω ειναι ευκολο να βρεις τα lyrics αλλα δυστυχως δεν γνωριζω ισπανικα και δεν μπορώ να καταλάβω τι λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εγω εχω αλλο προβλημα εψαχνα το τραγουδι που ηταν στη διαφημηση της τραπεζας πειραιως τωρα που βρηκα τον τιτλο (proclimers - i'll be 500 miles away) δε ξερω απο που να τ κατεβασω το limewire και το ares δε τ εχουν καμια ιδεααα?? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το τραγούδι που ακούγεται στη 10η εντολή σε αυτά τα ασπρόμαυρα flashback. Ακούγεται ένα οοοοοοοοοοοο-οοο και μετα κάτι πνευστά με ηλεκτρική κιθάρα και κάτι πνευστά (μάλλον τρομπέτα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κκαλησπέρα, έχω κατι δύσκολο...βασικά εύκολο αλλά από την στιγμή που θα καταλάβετε ακριβώς ποιο τραγούδι θέλω. Λοιπόν εχουμε και λέμε, παίχτηκε στο βιντεακί του τελικού της Γιουροβιζιον προχθές, όπου έδειχνε τις ετοιμασίες για την γιουροβίζον οταν γινότανε στην ελλάδα. Είναι στα βιντεάκια στο youtube sto part 5 of 12 και γύρω στο 6ο λεπτο, συγκεκριμένα παίζει στο 06:39 και ειναι με κάτι βιολιά

ορίστε το βίντεο http://www.youtube.com/watch?v=8wWVRuwGtsU&feature=related

 

σίγουρα θα το έχετε ακούσει και σε άλλεσ εκπομπές είναι ορχηστρικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έχετε καμιά ιδέα αν η εισαγωγή του κομματιού που ακούγεται στη διαφήμιση Double Play Plus της Vodafone είναι από κάποιο γνωστό τραγούδι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας.ψαχνω εδω και χρονια ενα μουσικο κομματι χωρις στιχους που παιζοταν συνεχεια στην εκπομπη prive της ελενας κατριτση οταν εδειχνε κατι βιλες,κοσμηματα,αυτοκινητα κλπ και παιζεται και στην εκπομπη σαν εισαγωγη του σταθη παναγιωτοπουλου του imagine fm της θεσσαλονικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ξερει κανενας ποιο κομματι ακουγεται προς το τελος (εκει που τελειωνει η εικονα και δειχνει γραμματα σε μαυρο φοντο) της πολυ προσφατης διαφημισης του opel corsa OPC? δεν ξερω αν ακουγεται σε ολο το διαφημιστικο αλλα εμενα μου αρεσε σε εκεινο το σημειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας.ψαχνω εδω και χρονια ενα μουσικο κομματι χωρις στιχους που παιζοταν συνεχεια στην εκπομπη prive της ελενας κατριτση οταν εδειχνε κατι βιλες,κοσμηματα,αυτοκινητα κλπ και παιζεται και στην εκπομπη σαν εισαγωγη του σταθη παναγιωτοπουλου του imagine fm της θεσσαλονικης.

 

 

BARRY ADAMSON - SATURN IN THE SUMMERTIME

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...