Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ναι αυτο το κομματι pleaseee καποιος αν ξερει ?

 

Εδω ειναι το επεισοδιο http://www.greektube.org/content/view/42191/2/ απο το 8λεπτο και μετα παιζει !!!!! Πωωωωωωωω ειναι φανταστικο !!!

 

 

υγ. Παιδια δεν ξερω αν το λινκ ειναι σωστο η οχι απο αποψη νομιμου κτλ με κανονες insomnia οκ μην με κραξει κανας διαχειριστης :cry::lol::lol:

 

Χαχα δεν γίνονται αυτά.

χθες είχα απαντήσει σε ένα αλλο φίλο που εψαχνε ενα τραγούδι που επαιζε σε ενα video και τώρα ζητάς το ίδιο κομμάτι.συμπτώσεις γαματες.λοιπόν το κομμάτι λέγεται το κύμα το ερμηνευει ο Κωνσταντίνος Βητα και είναι κομματάρα (ευχαριστώ και τους δυο που μου το θυμισατε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τραγουδάκι που επισυνάπτω μια σύντομη ηχογράφηση έπαιξε χθες στη σειρά Μάγισσες του star στην αρχή και κόλλησα. Ξέρει κανένας τίτλο?

 

«Mazzy Star - Into Dust»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είδα σήμερα μια διαφήμηση της Total 2% λιπαρά με φρούτα και μέλι στην οποία είναι μια γυναίκα και ένας άντρας και ακούγεται ένα ερωτικο τραγούδι.Οποιοσ την έχει δει και καταλάβει ποιο είναι ασ βοηθήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είδα σήμερα μια διαφήμηση της Total 2% λιπαρά με φρούτα και μέλι στην οποία είναι μια γυναίκα και ένας άντρας και ακούγεται ένα ερωτικο τραγούδι.Οποιοσ την έχει δει και καταλάβει ποιο είναι ασ βοηθήση.

 

Αν λεμε την ιδια διαφημιση τοτε ειναι το Feeling Good απο Michael Buble.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi den einai auto h diafhmhsh einai kainouria exei kamia bdomada pou paizete

 

 

-----Προστέθηκε 18/10/2008 στις 11 : 56 : 19-----

 

 

Οχι δεν είναι αυτό το τραγούδι η διαφήμηση είναι καινούρια έχει καμιά βδομάδα που παίζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι τίτλων που ακούγεται στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού το Σαββατοκύριακο Μες την καλή χαρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα δεν γίνονται αυτά.

χθες είχα απαντήσει σε ένα αλλο φίλο που εψαχνε ενα τραγούδι που επαιζε σε ενα video και τώρα ζητάς το ίδιο κομμάτι.συμπτώσεις γαματες.λοιπόν το κομμάτι λέγεται το κύμα το ερμηνευει ο Κωνσταντίνος Βητα και είναι κομματάρα (ευχαριστώ και τους δυο που μου το θυμισατε)

 

 

 

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Σε ευχαριστω πολυ!!! :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, ξέρει κανείς πως λέγεται το τραγούδι σε αυτό το video, αρχίζει στο 37.41 http://www.greektube.org/content/view/42897/2/ .

 

Αν το βρει κανείς πείτε. Ευχαριστώ. :)

 

«Mike Oldfield - Tabular Bells / The Exorcist»

 

Υπάρχουν κι άλλες εκτελέσεις του Mike Oldfield που βασίζονται σε αυτήν τη μουσική όπως το «Sentinel», καθώς και αρκετά remixes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και παλι!Μαζι με το προηγουμενο που ψαχνω,επισης αναζητω κι ενα αλλο ελληνικο τραγουδι.........Δυσκολακι το κοβω εγω μιας και δεν βρηκα τιποτα στον -κολλητο μου πλεον-Γουγλη...

Στις διαφημισεις του ΑΝΤ1 για το Ραδιο Αρβυλα..Βλεπουμε για λιιιιγα δευτερολεπτα μια κοπελα που τραγουδαει "Ο,τι στη μεση ειχα αφησει..."

Τωρα παιδια ο Θεος μαζι σας για να το βρειτε γιατι εγω σηκωνω τα χερια ψηλα!!!!:lol:

 

Κατερινάκι το τραγούδι που ψάχνεις είναι:

 

Κόμης Χ - Σήμερα Μπορώ (feat Ασπασία Θεοφίλου)

 

enjoy.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
«Mike Oldfield - Tabular Bells / The Exorcist»

 

Υπάρχουν κι άλλες εκτελέσεις του Mike Oldfield που βασίζονται σε αυτήν τη μουσική όπως το «Sentinel», καθώς και αρκετά remixes.

 

Ευχαριστώ. :)

 

 

-----Προστέθηκε 18/10/2008 στις 08 : 44 : 58-----

 

 

γνωριζει κανεις πιο τραγουδι παιζει στη διαφημιση του gossip girl? παρακαλω πειτε μου αν ξερετε. ευχαριστω. :)

 

Το θέλω κι εγώ αυτό.. δεν μπορώ να το βρώ με τίποτα.. αν τo βρει κάποιος παρακαλώ να μου πει. :)

 

Ευχαριστώ πολύ.

Επεξ/σία από the_mage
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

και συγχαρητηρια ...εχω βρει πολυ πραμα αποεδώ

 

στα επεισοδια του XFactor ειναι χορηγός η Τrident senses...ξερετε πιο τραγούδι χρησιμοποιούν στην διαφημισή τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...