Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

μπορει κανεις να μου πει ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στο trailer του Mega για τις ταινιες του Φεβρουαρου???

 

«Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov - Water»

 

Η συμμετοχή της Βουλγαρίας στην Eurovision 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Late Night Alumni - Empty Streets (Seamus Haji & Paul Emmanuel Remix)

 

Νομιζω οτι αυτο ειναι το τραγουδι που ψαχνεις :-) [spot Toyota - IQ]

 

ποο ρε φίλε, ντάξει είσαι απίστευτος ρε, ευχαριστώ πολύ!!!! κοίτα που ασχολούμαι με τέτοιο είδος μουσικής και να μην μου έρχεται καμιά ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας το σβησει το ποστ αυτο καποιος διαχειριστης. Ευχαριστω :)

Επεξ/σία από stormrain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια.θελω να μου πει κανεις αν ξερει αυτα τα τραγουδια:

 

1)απο τη διαφημιση του ΓΕΡΜΑΝΟΣ(ναι,αυτο το σπαστικο τραγουδι,ουτε εγω το μπορω αλλα ειναι συνεχεια στο μυαλο μου :D)

2)απο τη διαφημιση του MARS με τουσ καλογερους που χτυπανε τις καμπανες

3)στο τελευταιο επεισοδιο απο το "Λατρεμενοι μου Γειτονες"-νομιζω ετσι λεγεται,εκει που ηταν ολοι στα εγκαινια απο ενα κομμωτηριο,εβαλε ενα κομματι με ντουετο.μου φανηκε πολυ γνωστο,αλλα δε μπορω να θυμηθω με τιποτα απο που ειναι!!!

 

ελπιζω να μπορεσει να βοηθησει κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια.θελω να μου πει κανεις αν ξερει αυτα τα τραγουδια:

 

1)απο τη διαφημιση του ΓΕΡΜΑΝΟΣ(ναι,αυτο το σπαστικο τραγουδι,ουτε εγω το μπορω αλλα ειναι συνεχεια στο μυαλο μου :D)

2)απο τη διαφημιση του MARS με τουσ καλογερους που χτυπανε τις καμπανες

3)στο τελευταιο επεισοδιο απο το "Λατρεμενοι μου Γειτονες"-νομιζω ετσι λεγεται,εκει που ηταν ολοι στα εγκαινια απο ενα κομμωτηριο,εβαλε ενα κομματι με ντουετο.μου φανηκε πολυ γνωστο,αλλα δε μπορω να θυμηθω με τιποτα απο που ειναι!!!

 

ελπιζω να μπορεσει να βοηθησει κανεις

 

2) Mars με τους καλογερους: House Of Pain - Jump Around

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZZZADbubu0Y

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια.θελω να μου πει κανεις αν ξερει αυτα τα τραγουδια:

 

1)απο τη διαφημιση του ΓΕΡΜΑΝΟΣ(ναι,αυτο το σπαστικο τραγουδι,ουτε εγω το μπορω αλλα ειναι συνεχεια στο μυαλο μου :D)

3)στο τελευταιο επεισοδιο απο το "Λατρεμενοι μου Γειτονες"-νομιζω ετσι λεγεται,εκει που ηταν ολοι στα εγκαινια απο ενα κομμωτηριο,εβαλε ενα κομματι με ντουετο.μου φανηκε πολυ γνωστο,αλλα δε μπορω να θυμηθω με τιποτα απο που ειναι!!!

 

ελπιζω να μπορεσει να βοηθησει κανεις

 

1)kooks - always where i need to be

3)μαλλον ψάχνεις το you cant stop the beat -hairspray

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά... ψάχνω ένα κομμάτι που ακούγεται στο ευτυχισμενοι μαζι.. πιο συγκεκριμενα αν θυμαμαι καλα ειναι στο 33ο επεισοδιο τη στιγμη οπου ο μακης και ο διονυσης περιμενουν τις γυναικες τους στη σπηλια του ερωτα, καθως αυτες φτανουν με το αυτοκινητο.... αν δεν εγινε κατανοητος μπορω να παραθεσω ενα βιντεο απο youtube?

 

http://www.youtube.com/watch?v=GrUb2I7Z1o4&feature=channel_page

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ξερετε το τραγουδι που επαιζε εχτες στο επεισοδιο του ευτυχισμενοι μαζι στη σκηνη που τα παιδια κατεστρεφαν τα πραγματα?(κατι σε στυλ πολεμος των ροουζ)

 

Το λενε funhouse απο pink.Τελειο τραγουδι και εγω το εψαχνα.Μπορει να με βοηθησει κανεις με το τραγουδι στα σαραντα κυματα?Ειναι στο τελος του επεισοδιου 13.:-)

Επεξ/σία από olganitsa1994
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Mars με τους καλογερους: House Of Pain - Jump Around

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZZZADbubu0Y

ευχαριστω!!!

 

2) 1)kooks - always where i need to be

3)μαλλον ψάχνεις το you cant stop the beat -hairspray

 

 

α γεια σου!!!ευχαριστω!!!:-D

 

 

θυμηθηκα κι αλλο ενα:

το κομματι απο την emboriki bank!λεει κατι σαν i want seven eggs...?δε θυμαμαι καθολου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα τραγουδι απο τη σειρα "αγρια παιδια" απο το 14ο επεισοδειο.ακουγεται τη στιγμη που ο νικος και η κατερινα το κανουν..απο το 02:17 μεχρι το 03:00 περιπου.Αν ξερει καποιος για ποιο κομματι προκειται ας με βοηθεσει!!!Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα τραγουδι απο τη σειρα "αγρια παιδια" απο το 14ο επεισοδειο.ακουγεται τη στιγμη που ο νικος και η κατερινα το κανουν..απο το 02:17 μεχρι το 03:00 περιπου.Αν ξερει καποιος για ποιο κομματι προκειται ας με βοηθεσει!!!Ευχαριστω!!!

 

hey by The pixies

 

 

-----Προστέθηκε 10/2/2009 στις 01 : 57 : 30-----

 

 

γεια σας παιδιά... ψάχνω ένα κομμάτι που ακούγεται στο ευτυχισμενοι μαζι.. πιο συγκεκριμενα αν θυμαμαι καλα ειναι στο 33ο επεισοδιο τη στιγμη οπου ο μακης και ο διονυσης περιμενουν τις γυναικες τους στη σπηλια του ερωτα, καθως αυτες φτανουν με το αυτοκινητο.... αν δεν εγινε κατανοητος μπορω να παραθεσω ενα βιντεο απο youtube?

 

http://www.youtube.com/watch?v=GrUb2I7Z1o4&feature=channel_page

 

Μαλλον το right on by Ray Barreto

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σε ολους. Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει το τραγούδι που ακούγεται στη σειρά "Ο Λάκης ο γλυκούλης", στη σκηνή όπου ο Λάκης ξετυλίγει το σάντουιτς που του έφτιαξε η Βόυλα κι έχει βάλει πάρα πολύ αλουμινόχαρτο?? Γενικότερα ακούγεται συχνά στη σειρά

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...