Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ενα επεισοδιο του κοκκινου δωματιου (γ' κυκλος νομιζω) γυρω στο 10ο επεισοδιο μαλλον....με τον "Παστουν" επαιζε συνεχως ενα κομματι απο Youssou N'Dour....Ξερω πως ζηταω πολλα αλλα αν καποιος εχει μια ιδεα ας με βοηθησει!Ευχαριστω

 

 

 

 

αααααααα επισης,στην πολυκατοικια,στο επεισοδιο 43 , παιζει ενα ξενο τραγουδακι που λεει If you wanna be happy for the rest of your life

το εχω βρει σε πολλες versions αλλα θα ηθελα να μαθω ποιος το λεει εκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα επεισοδιο του κοκκινου δωματιου (γ' κυκλος νομιζω) γυρω στο 10ο επεισοδιο μαλλον....με τον "Παστουν" επαιζε συνεχως ενα κομματι απο Youssou N'Dour....Ξερω πως ζηταω πολλα αλλα αν καποιος εχει μια ιδεα ας με βοηθησει!Ευχαριστω

 

 

 

 

αααααααα επισης,στην πολυκατοικια,στο επεισοδιο 43 , παιζει ενα ξενο τραγουδακι που λεει If you wanna be happy for the rest of your life

το εχω βρει σε πολλες versions αλλα θα ηθελα να μαθω ποιος το λεει εκει..

 

Κανα αποσπασμα μηπως υπαρχει? Youssou N'Dour μπορει να βρεις στο youtube ισως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, ξέρει κανείς το τραγούδι που ακούγεται στο ράδιο Αρβύλα και λέει συνεχώς yeah yeah?

Παραθέτω και λινκ απο το youtube:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Pk3fT4k_FSw[/ame]

 

Ακούγεται στο 1:45

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Γεια σας παιδιά, ξέρει κανείς το τραγούδι που ακούγεται στο ράδιο Αρβύλα και λέει συνεχώς yeah yeah?

Παραθέτω και λινκ απο το youtube:

 

Ακούγεται στο 1:45

inner smile

texas

μηπως ξερις το τραγουδακι που παιζει στο διαφημιστικο του ιατρικου απορρητου?στηναρχη ακουγεται μονο η κιθαρα

ακομα αν ξερει κανεις το τραγουδι στη νετ για τη διαφημιση των παλιων ελληνικων ταινιων που ακουγεται και ο θηβαιος θα με υποχρεωνε

Επεξ/σία από georgerififi13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.

Ψαχνω ενα τργουδι που στους στιχους λεει: "hold on my enemy you've got it all for me". Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Ευχαριστω πολυ!!!

 

---------- Προσθήκη στις 16:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:50 ----------

 

Καλησπερα σε ολους.

Ψαχνω ενα τργουδι που στους στιχους λεει: "hold on my enemy you've got it all for me". Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Ευχαριστω πολυ!!!

 

Για να βοηθησω περισοτερο ειναι το τραγουδι που ξεκινα τσο 25':36''

http://www.datemule.com/videos?v=68r_64bc8b98a326ce

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ξερει κανεις το τραγουδακι που παιζει στο διαφημιστικο του ιατρικου απορρητου?στηναρχη ακουγεται μονο η κιθαρα

ακομα αν ξερει κανεις το τραγουδι στη νετ για τη διαφημιση των παλιων ελληνικων ταινιων που ακουγεται και ο θηβαιος θα με υποχρεωνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
μηπως ξερει κανεις το τραγουδακι που παιζει στο διαφημιστικο του ιατρικου απορρητου?στηναρχη ακουγεται μονο η κιθαρα

ακομα αν ξερει κανεις το τραγουδι στη νετ για τη διαφημιση των παλιων ελληνικων ταινιων που ακουγεται και ο θηβαιος θα με υποχρεωνε

 

Το ψάχνω κι εγώ αυτό από το διαφημιστικό του ιατρικού απορρήτου, το έχω ξανακούσει πολλές φορές και νόμιζα πως είναι από HIM αλλά έψαξα στο youtube και δε το βρήκα..Αν το βρει κάποιος θα με υποχρέωνε και εμένα... :o

 

edit: Πήρα την απόφαση να κοιτάξω στον εξωτερικό μου σκληρό που εχω τα cd μου..και ΝΑΙ ήταν HIM :)

 

Επεξ/σία από evelynaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.

Ψαχνω ενα τργουδι που στους στιχους λεει: "hold on my enemy you've got it all for me". Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Ευχαριστω πολυ!!!

 

---------- Προσθήκη στις 16:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:50 ----------

 

 

Για να βοηθησω περισοτερο ειναι το τραγουδι που ξεκινα τσο 25':36''

http://www.datemule.com/videos?v=68r_64bc8b98a326ce

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα αποσπασμα μηπως υπαρχει? Youssou N'Dour μπορει να βρεις στο youtube ισως.

 

τωρα που εκλεισαν στεκι και σειρες.... :( παλι καλα που σημειωσα το επεισοδιο της πολυκατοικιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το κομματι που ακουγεται στους τιτλους της εκπομπης "φωτης+μαρια live "?

σχετικο βιντεο απο το Youtube

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ks-2l-MC70Q[/ame]

Ευχαριστω οποιον ασχοληθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑ και κατι αλλο :P

Η μουσικη στη νεα διαφημιση του παγωτου boss giandugia (η καπως ετσι!)???

Και απο το spot της εκπομπης του Σπυρου Σουλη στον αντ1???Το τελευταιο!!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...