Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις το κομματι που επαιζε την δευτερα στην εναρξη του Greek Idol?

νομιζω το ακουσα και στο τελος του ελλαδα εχεις ταλεντο!

 

Νομιζω ξεκινησε με αυτο

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=v2gRSTofDsk[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια θα με σωσετε... το ψαχνω μηνες... μηπως ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι απ αυτην την διαφημιση της cosmote?

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=BIWekOa47uM&feature=player_embedded[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θα με σωσετε... το ψαχνω μηνες... μηπως ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι απ αυτην την διαφημιση της cosmote?

 

http://www.youtube.com/watch?v=BIWekOa47uM&feature=player_embedded

 

Από 0:26 και μετά είναι Ten years after - I'd love to change to world...Δως μου λίγο χρόνο για το πρώτο...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στην καινουργια διαφημιση του star για το Big Bang Theory?Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 0:26 και μετά είναι Ten years after - I'd love to change to world...Δως μου λίγο χρόνο για το πρώτο...!!

 

φιλε οσο χρονο θες... αλλα κ εγω εψαξα πολυ και βρηκα ενα τιτλο αλλα δν μπορω να βρω το τραγουδι... ο τιτλος ειναι Girl Gone Crazy και το λενε οι Literally illiterat... απ οτι βρηκα... αλλα link πουθενα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το τραγούδι απο μια διαφήμιση παγωτού, νομιζω status που είναι μια κοπελα και καθεται σε μια πολυθρονα και το απολαμβάνει και ακούγεται η μουσική .... please love meeeee...αισθησιακό κομμάτι. νομίζω υπήρχε και στην ταινία του λαζόπουλου ὁ καλύτερος μου φίλος" και έπαιζε την ώρα που το κάνενα με την καρύδη..

καμιά ιδέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το τραγούδι απο μια διαφήμιση παγωτού, νομιζω status που είναι μια κοπελα και καθεται σε μια πολυθρονα και το απολαμβάνει και ακούγεται η μουσική .... please love meeeee...αισθησιακό κομμάτι. νομίζω υπήρχε και στην ταινία του λαζόπουλου ὁ καλύτερος μου φίλος" και έπαιζε την ώρα που το κάνενα με την καρύδη..

καμιά ιδέα

 

Τσέκαρε αν θες ένα ένα τα κομμάτια από το soundtrack της ταινίας στο You Tube...:

 

01. Au revoir - Xaxakes

02. 66 meters - Indian Ropeman

03. Eden - Hooverphonic

04. D' un ciel gris a un ciel tout bleu - Bruno Maman

05. Τηλέφωνο - Nikko Patrelakis

06. 6th sense - Josh Wink

07. El ritmo - C Real

08. These boots are made for walkin' - Velvet

09. And so the story goes - Maria Montell

10. So long - Sophie Zelmani

11. These boots are made for walking - Nancy Sinatra

12. 1 λεπτό (2=1) - Nikko Patrelakis

13. 2 wicky - Hooverphonic

14. Star - Primal Scream

15. Casanova - Xaxakes

16. My friend (under the wrong sign) - Pressure Drop

 

Και αν δεν το βρεις εδώ είμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(04. D' un ciel gris a un ciel tout bleu - Bruno Maman το έψαχνα και αυτό )

 

αλλά δυστυχώς δεν είναι μέσα στην λίστα αυτό που ήθελα.

 

Προσωπικά δεν εχω καταλάβει καν πια διαφήμιση λες...Παίζει κάνα λινκ να ακούσω...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στην καινουργια διαφημιση του star για το Big Bang Theory?Ευχαριστω.

Max Raabe ---Oops!... I Did It Again. (BRITNEY SPEARS)

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=HH49M86Nb98[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως μπορεί κάποιος να μου πει ποιό είναι το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του star για την ταινλια μάτια ερμητικά κλειστά που παίζεται απόψε ? μόνο μουσική ακούγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!

λοιποοοοον ψαχνω να βρω τον τιτλο ενος κομματιου απο το 1998 και δεν εχω καταφερει εως τωρα να το βρω..

ειναι αυτο εδω το κομματακι http://www.megatv.com/boukia/default.asp?catid=18070&subid=2&pubid=6375763 που παιζει στην αρχη του βιντεο.ειναι ορχηστρικο ανατολιτικο τραγουδι και δυστηχως δεν εχω καταφερει να το βρω ακομα μιας και δεν ξερω ουτε τιτλο ουτε καλλιτεχνη :cry:

αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει θα του ημουν περισσοτερο απο υποχρεως γιατι οπως ειπα το ψαχνω 12 χρονια τωρα..!!!αν καποιος το εχει ακομα καλυτερα βεβαια!!!!!

 

κανεις? :cry: κανενας που να ακουει λιγο εθνικ-ανατολιτικη μουσικη μπας και το ξερει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας!!!μηπως ξερει καποιος ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει καθως ξεκιναει η εκπομπη σκαι τωρα με την ποπη τσαπανιδου????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...