Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ψάχνω κι εγώ αυτό από το διαφημιστικό του ιατρικού απορρήτου, το έχω ξανακούσει πολλές φορές και νόμιζα πως είναι από HIM αλλά έψαξα στο youtube και δε το βρήκα..Αν το βρει κάποιος θα με υποχρέωνε και εμένα... :o

 

edit: Πήρα την απόφαση να κοιτάξω στον εξωτερικό μου σκληρό που εχω τα cd μου..και ΝΑΙ ήταν HIM :)

 

 

ουτε αυτο.B)υπαρχει και ενα αλλο τραγουδι...αν το ξερεις θα το εκτιμουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα σας μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το κομματι που ακουγεται στους τιτλους της εκπομπης "φωτης+μαρια live "?

σχετικο βιντεο απο το Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=ks-2l-MC70Q

Ευχαριστω οποιον ασχοληθει

 

Ορίστε :) Πολύ χαρούμενο τραγουδάκι..μακάρι να ήξερα και τι λέει :-D

 

---------- Προσθήκη στις 15:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:30 ----------

 

ουτε αυτο.B)υπαρχει και ενα αλλο τραγουδι...αν το ξερεις θα το εκτιμουσα...

 

Παίζει κι άλλο κομμάτι στο τωρινό τρέιλερ;Δεν το πρόσεξα...θα το έχω στα υπόψιν σήμερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας θα ήθελα το τραγούδι της pantene pro-v το τωρινό που πάει σαν ου ου ου , ου ου ου , ουου ου , ουουου ....κάτι σαν κραυγές και μετα λέει σο σορρυ νομίζω.....το ψάχνω πολλά χρόνια καμια 10ρια σίγουρα!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας θα ήθελα το τραγούδι της pantene pro-v το τωρινό που πάει σαν ου ου ου , ου ου ου , ουου ου , ουουου ....κάτι σαν κραυγές και μετα λέει σο σορρυ νομίζω.....το ψάχνω πολλά χρόνια καμια 10ρια σίγουρα!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Μηπως λες αυτο?

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=bFaee49YjMw[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!Είμαι καινούρια στο site!Θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος το κομμάτι που παίζεται στο trailer του Με το Δεξί στον ANT1 που θα προβληθεί νομίζω αύριο!Δυστυχώς δεν υπάρχει ,τουλάχιστον εγώ δεν εχω βρει, το trailer στο internet για να το κάνω post και να βοηθήσω σε αυτό που ζητάω!Θα βασιστώ μάλλον στην τύχη....

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το πιστεύω φίλε μου είσαι φοβερός!!!

το έψαχνα πάνω απο 10 χρόνια αυτό σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

τι 10 χρονια ρε συ ssalex??ουτε 5 χρονια δεν εχει που κυκλοφορησε το συγκεκριμενο τραγουδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω το τραγούδι από την διαφήμιση Jacobs Esrpesso.Αυτές τις μέρες παίζει πολύ και κυρίως στον ΑΝΤ1.Όποιος γνωρίζει ας δώσει τα φώτα του παρακαλώ..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ορίστε :) Πολύ χαρούμενο τραγουδάκι..μακάρι να ήξερα και τι λέει :-D

 

---------- Προσθήκη στις 15:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:30 ----------

 

 

 

 

Παίζει κι άλλο κομμάτι στο τωρινό τρέιλερ;Δεν το πρόσεξα...θα το έχω στα υπόψιν σήμερα :)

ειναι σε πιο παλιο trailer.γυρω 3 4 βδομαδων.το εψαξα youtube αλλα δν το βρηκα

Επεξ/σία από georgerififi13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, το ξένο κομμάτι από τη νέα διαφήμιση της Comsote που έχει σλόγκαν το ''ανοιχτός σε όλους'', με την πόλη που δείχνει να είναι ανοιχτά όλα τα σπίτια και τα μαγαζιά, ακόμα και τα αυτοκίνητα, το ξέρει κανείς σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους μπορει κάποιος να με βοηθήσει με το background του διαφημιστικού του ολα10?

Ξέρει κανείς το τραγούδι?

Ευχαριστώ!

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=dGDbm3RPzOM[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους

 

Ψαχνω ενα τραγουδι απο μια διαφημιση του kia ceed πριν απο κανα 2 χρονια. Τραγουδαει γυναικα, ειναι γαλλικο και στο ρεφρεν λεει απλα "μμμ" και "ααα" αρκετες φορες. Νομιζω πως ειναι η διαφημιση στην οποια ολα τα αλλα αυτοκινητα, εκτος του kia, μετατρεπονταν σε αμμο οταν περνουσε διπλα τους...

 

Σας ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑ και κατι αλλο :P

Η μουσικη στη νεα διαφημιση του παγωτου boss giandugia (η καπως ετσι!)???

Και απο το spot της εκπομπης του Σπυρου Σουλη στον αντ1???Το τελευταιο!!

:)

 

Για το Boss Gianduia το τραγούδι ειναι το Jungle Fever από Les Chakachas...

 

Να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου μήπως ξέρει κάποιος ένα παλιό ροκ τραγουδάκι που παίζει στη νέα διαφήμιση του axe με τους τύπους που απογειώνονται από ένα αεροπλανοφόρο... Δυστυχώς δεν έχω βρει ακόμα link. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...