Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, πριν ενα μήνα παιζόταν στην τηλεόραση η διαφήμιση της εθνικής τράπεζας, και είχε μια μελωδία απο πίσω.. Αν κάποιος γνωρίζει ποιο κομμάτι ειναι ας μου στείλει ενα ΡΜ (και ας το γράψει και εδω να το δούνε και άλλοι).

 

Το ΡΜ σημαντικό γιατι δεν είμαι subscribed σε κανένα θεμα και θα το χάσω εδω!

Ευχαριστω!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελαφρώς κουλό ρικουέστ :-)

 

Για όσους έχουν δει το φετινό σόου του Τόνυ Σφήνου στο Γκάζι

 

Στο διάλειμμα παίζει από τα ηχεία ένα γνωστό τραγούδι των 60s ή 70s . Νομίζω οτι ο στίχος λέει κάτι σαν "εσύ ... εσύ" αλλά δεν είμαι σίγουρος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, το ξέρει κανείς? από την αρχή της εκπομπής goal χωρίς σύνορα. Έψαξα και δω και αλλού αλλά δεν υπάρχει πουθενά.

 

http://vimeo.com/37422524

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Αυτόν τον καιρό παίζετε στην τηλεόραση (νετ και ετ1 την εχω δει) μια διαφλημιση σχετικα με τον ελληνικο αθλητισμο. Δειχνει σκηνες απο διάφορες μεγαλες μας στιγμες (ευρωπαικο του 2004, 2005, το 86 στο μπασκετ, το 2006 με τους αμερικανους, σπουδαιους αθλητες μας οπως τον ταμπακη τον καχι την τζελιλλη δεβετζη και αλλους) και παιζει ενα τραγουδακι. Μηπως μπορει κανενας να με βοηθησει λεγοντας μου ποιο ειναι; ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ηθελα να ρωτησω μηπως γνωριζετε πιο τραγουδι παιζει στο ΣΚΑΙ στην διαφημιση για το perfect 10 ενα ροκ κομματι.το ψαχνω κανα μηνα τωρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Αυτόν τον καιρό παίζετε στην τηλεόραση (νετ και ετ1 την εχω δει) μια διαφλημιση σχετικα με τον ελληνικο αθλητισμο. Δειχνει σκηνες απο διάφορες μεγαλες μας στιγμες (ευρωπαικο του 2004, 2005, το 86 στο μπασκετ, το 2006 με τους αμερικανους, σπουδαιους αθλητες μας οπως τον ταμπακη τον καχι την τζελιλλη δεβετζη και αλλους) και παιζει ενα τραγουδακι. Μηπως μπορει κανενας να με βοηθησει λεγοντας μου ποιο ειναι; ευχαριστω πολυ

The Script: Hall of Fame

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι διαφημιση, αλλα στην πρωινη εκπομπη το υ μεγκα σαβατοκυριακο εχει ενα soyndtrack που παιζει σε κατι ενθετα "ρεπορταζ" οταν μιλανε καποια για 2-3 λεπτα για καλλιτεχνικα. Ειναι 1-2 διαφορετικα κομματια. Εγω ψαχνω το ενα απο αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι στην νέα διαφήμιση της Forthnet για τα τηλ από σταθερό σε κινητό; Το έχουν και σαν μουσική στην αναμονή για τεχνική υποστήριξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι στην νέα διαφήμιση της Forthnet για τα τηλ από σταθερό σε κινητό; Το έχουν και σαν μουσική στην αναμονή για τεχνική υποστήριξη

 

Δες εδώ : http://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=5614

 

Κατεβάστε στο κινητό σας το τραγούδι της Forthnet που συνοδεύει την επικοινωνία των υπηρεσιών Forthnet Απεριόριστα! Το μουσικό κομμάτι ανήκει στον Alex Leon και ονομάζεται Right Move!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξερει καποιος να μου πει πιο ειναι το τραγουδι που ακουγεται στη διαφημιση της εκπομπης του Σκαι ''Άριστη Κουζίνα''?

 

 

 

Το βρήκα!!!!!   Minor Project - In Colors

Επεξ/σία από marlia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κανείς το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του αντ1 για την προβολή του ντοκιμαντέρ του Κανάκη την κυριακή ?  

Επεξ/σία από willno
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά, ψάχνω ένα τραγούδι που το άκουσα στο nitro και ακούγεται μια γυναίκα που λέει all i need is a good man (αν δεν κάνω λάθος) και έας άντρας που λέει money money money συνέχεια... επίσης αν δεν κάνω λάθος, δεν λένε τπτ άλλο στο τραγούδι.. δεν μπορώ να το βρω, μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...