Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας παιδιά. Ξέρετε το όνομα του τσιγγάνου που τραγούδησε σήμερα στην εκπομπή του ζουγανέλη "Γιάννη μου το μαντήλι σου" με καλεσμένο το Μπουλά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια, εγω θα ηθελα να ρωτησω για τα κομματια 2 διαφημησεων. Καταρχας να σας ευχαριστησω για το υπεροχο αυτο thread, αφου απο καθαρη τυχη βρηκα το θεικο 2 steps from hell - Heart of courage που ακουγα τοσο καιρο απο εκπομπη σε εκπομπη :)

 

Ας κανω 2 ερωτησουλες και ελπιζω να βρω απαντηση :)

1) Η καινουργια διαφημιση του Αριελ "3in1 pods". Ειναι μια μουσικη λιγο clubbing που στανταρ την εχω ξανακουσει και σε αλλη διαφημιση πριν απο χρονια

2) Η καινουργια διαφημιση της Nissan. Τη συγκεκριμενη μουσικη την εχω ακουσει σε ενα απο τα σποτακια του ΟΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια, εγω θα ηθελα να ρωτησω για τα κομματια 2 διαφημησεων. Καταρχας να σας ευχαριστησω για το υπεροχο αυτο thread, αφου απο καθαρη τυχη βρηκα το θεικο 2 steps from hell - Heart of courage που ακουγα τοσο καιρο απο εκπομπη σε εκπομπη :)

 

Ας κανω 2 ερωτησουλες και ελπιζω να βρω απαντηση :)

1) Η καινουργια διαφημιση του Αριελ "3in1 pods". Ειναι μια μουσικη λιγο clubbing που στανταρ την εχω ξανακουσει και σε αλλη διαφημιση πριν απο χρονια

2) Η καινουργια διαφημιση της Nissan. Τη συγκεκριμενη μουσικη την εχω ακουσει σε ενα απο τα σποτακια του ΟΛΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΕΛ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη νέα διαφήμιση της Lacta με θέμα #yparxeiagapi ακούγεται ένα τραγούδι που απ'όσο έψαξα λέγεται ''You give me love''. Το remix ξέρουμε ποιο είναι;

edit Βρήκα ότι είναι από Marietta Fafouti feat. Gautier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο μενα παιδια...εγω ψαχνω ενα ξενο video clip το οποιο ειναι anime οπου ενα αντρας θελει να αγορασει μια περουκα σε ενα καταστημα και του αρεσε μια την οποια ο καταστηματαρχησ δεν του την εδινε και την εκλεψε...οταν βγηκε εξω και την φορεσε τα μαλλια τησ περουκας μεγαλωναν και οποιοσ περναγε απο διπλα του ακολουθουσε και αισθανοταν ομορφα...αν μπορει καποιοσ να με βοηθησει...ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο μενα παιδια...εγω ψαχνω ενα ξενο video clip το οποιο ειναι anime οπου ενα αντρας θελει να αγορασει μια περουκα σε ενα καταστημα και του αρεσε μια την οποια ο καταστηματαρχησ δεν του την εδινε και την εκλεψε...οταν βγηκε εξω και την φορεσε τα μαλλια τησ περουκας μεγαλωναν και οποιοσ περναγε απο διπλα του ακολουθουσε και αισθανοταν ομορφα...αν μπορει καποιοσ να με βοηθησει...ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...