Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία εγώ έκανα αίτηση πριν 11 ημέρες(7 εργασιμες) Απο γερμανό Πάτρα(Ζαρουχλέικα Περιοχή)' date='με πηρα τηλέφωνο την προηγούμενη βδομάδα την Πέμπτη,αλλα δεν ημουν το σπίτι το σήκωσε η γιαγιά (αντέ να συνεννοηθούν τώρα-ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΝΤΗ ΕΣ ΕΛ ΡΕ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ!!!-) τέλος πάντων με ξαναπήραν σήμερα,και παλί δεν ημουν σπίτι πηράν και στην δουλεια ουτέ εκει με πετυχάν(είδατε εξυπηρέτηση στο τέλος θα με κυνηγάνε),που να παρώ τηλέφωνο μην το μετανιώσουν?

Σύνδεσα το modem (Sagem,-Μέχρι να πάρω κανα Router της προκοπής γιατί απο οτι εχω ακούσει εδώ μέσα για το sagem-) και το λαμπάκι που λεει ADSL άναβε,το τηλέφωνο PSTN δεν έκανε παράσιτα βέβαια, το username και το Password δεν το δεχτήκε ομώς πρέπει να περιμένω να ενεργοποιήθει ο λογαριασμός? η γραμμή εχει ενεργοποιηθεί?[/quote']

 

Emena me eixan parei kai tilefono mono gia na mou poun oti lavan tin aitisi. Oso gia tin grammi sou, to velaki/trigonaki pou exei emfanistei sto taskbar sou einai prasino? An nai, tote exei energopoiithei i grammi sou. Kai to password pos to exeis? Emena mou to dosan otan me piran tilefono oti energopoiithike.

 

Chryssa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το τριγωνάκι ειναι πράσινο,

username και password μου ειχαν ζητήσει στην αίτηση να βάλω 2 απο το καθενα για εναλλακτικά,τι θα μου δώσουν δικό τους οχι απο αυτα που έβαλα στην αίτηση? πόσο θα κανει να ενεργοποιηθεί η συνδρομή? δεν κρατιέμαι πια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το θεωρώ πολύ κοτσάνα το Modem που δίνουν στο ondsl kit. Κάθε φορά που ξεκινάει το pc πρέπει να περιμένεις λίγο για να συνδεθεί με την adsl και μετά άμα θέλεις να μπεις στο Net έχει μια διαδικασία σαν dialup.

 

simfono ine poli epiponi diadikasia na perimeneis miso lepto (toso kanei to crypto mou) i ante 1 lepto kai meta na patiseis connect kai na sindetheis se 10 seconds. ase re megale plaka mas kaneis ? :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Exarxia_City: Όχι μεγάλε δεν σου κάνω πλάκα. Πληρώνω για Dsl και θέλω να δουλεύει κανονικά. Να ανοίγω το Pc και να είμαι μέσα στο net, χωρίς να χρειάζεται να είμαι απο πάνω του για να βλέπω πότε θα πέσει η σύνδεση για να ξανασυνδεθώ.

Εξέφρασα την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη για το πακέτο του ondsl. Είπα οτι είναι πολύ καλή προσφορά αλλά θα μπορούσαν να έχουν μέσα κάποιο καλύτερο modem/rooter(πχ. το speedtouch).

 

 

@jk: Τελικά τι έκανες; Τους πήρες τηλέφωνο για το pass? (8011135555). To password στο δίνουν αυτοί απο την otenet. Πάρτους τώρα τηλέφωνο. Η γραμμή όπως σου είπαν τα παιδιά έχει ενεργοποιηθεί. Άντε καλό surfing!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...