Προς το περιεχόμενο

100% αγνό παρθένο Pc !!!


DrLo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pc se enidrio.... gi ayto mas "eprizan" i kathigites moy stin sxoli pos kapoy ekei tha ftasoyme.... emeis rotagame an tha exei k psaria i giala:D!!! basika ayto prepei na eise ligo "magas" gia na to kaneis mono soy... egw den tha to dokimaza an den to exw dei ME TA MATIA MOY MPROSTA MOY!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καλα το λαδι ψυχει καλυτερα απο νερο?

 

Δεν ψυχει αλλα δεν επιτρεπει την ανοδο της θερμοκρασιας για αυτο οι κινητηρες εχουν λαδι για να μην ανεβαινει η θερμοκρασια και νερο για την ψυξη!

 

Αλλα οι υπολογιστες δεν παραγουν θερμοτητα λογω τριβης αλλα λογω ηλεκτρικου φορτιου οποτε παμε σε ηλεκτρικο καλοριφερ λαδιου!

 

κατα την ταπεινη μου γνωμη αχρείαστο!

 

Υ.Γ. Αχρείαστο οχι αχρηστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν φαίνεται άσχημη ιδέα παιδία... αν έφτιαχναν τα πάντα ώστε να μπορούσαν να μπουν μέσα σε κάποιο υγρό δεν νομίζω να υπήρχε περίπτωση να ανέβει πολύ η θερμοκρασία τους, και θα είχαμε γλυτώσει ανεμιστήρες και θόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν λεει κ αν τα ανεμιστηρια ειναι απενεργοποιημενα γιατι αν δεν ειναι λογω αυξημενης φθορας θα σκασουν.Το λαδι δεν προκειται να παθει τπτ εκτος κ αν ο υπολογιστης βαραει απειρες θερμοκρασιες οπου το λαδι θα αρχισει να βραζει.Στο αυτοκινητο γινεται το λαδι λασπη απο τα γρεζια κ τις τριβες με τους κυλινδρους.Αμολας κ ενα καρτερ απο αμαξι διπλα κ βαζεις ενα ανεμιστηρα να το βαραει κ το λαδι ψηχεται κιολας.Λαδοψυξη :D.Με αγνο ελληνικο παρθενο ελαιολαδο θα ειχε καλυτερο αποτελεσμα :P.Γ@μ@τη συλληψη παντως.Οταν η βαρεμαρα συνανταει τον Κυρο Γραναζη.

 

Τα σέβη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...