Προς το περιεχόμενο

100% αγνό παρθένο Pc !!!


DrLo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

lathos sto apestagmeno nero parateireitai agogimotita mikri men alla den einai 100% apestagmeno. pos xalane ta ilektrika sidera kai gemizoun alata otan tous bazeis mono apestagmeno nero? mono sti theoria auta. tora i anemistires profanos de tha leitourgoun. pos alloste na kinountai otan briskontai mesa sto ladi. to ladi parousiazei megali antistasi. kata ta alla einai efikto. alla cpu xoris anemistira tha ginei friteza. ektos kai an einai kanenas pentium 2. o dikos mou xoris fan anebazei 65 bathmous kelsiou alla mias kai oi xalkinoi agogoi lionoun stous 110 leitourgei mia xara. ton eixa etsi gia 2 peripou xronia. me fan pigainei stous 39. telika oi pentium 2 einai skilia

 

PS: EGO EXO MIA ALLI IDEA NA TOU BALOUME MELI ANTI GIA LADI :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι βρε, δεν θα ζεσταίνετε γιατί το λάδι που ακουμπάει θα απορροφάει την θερμότητα, και θα την μεταφέρει σε όλο το όγκο λαδιού.

Ούτε ανεμιστήρες ίσως δεν θέλει λοιπόν...

Δείτε και αρκετά ενδιαφέροντα που έγραψαν στο awmn. http://www.awmn.net/forum/viewtopic.php?t=13973&start=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου εκλεκτέ κι εσύ εδώ ε;

Καλώς ήρθες...

 

Παιδιά πολύ καλό και θα το δοκιμάσω. Έχω έναν γείτονα που μου κάθετε στο λαιμό και θα του πω να το κάνει. Αν τα τινάξει το PC του θα σας το πω.

Να φανταστείτε για να καθαρίσει κεφαλή από Playstation είχε πάρει το σαπούνι(στερεά μορφή) και σφουγκάρι. Έτριβε, έτριβε και μετά δεν ήξερε γιατί το playstation δεν δούλευε, στο λάδι θα κολλήσει; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...