Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωραίο topic παιδιά! Θα ρίξω μια ματιά στις δικές μου φωτογραφίες και θα τις ανεβάσω κάποια στιγμή (μάλλον αύριο). Apoikos τι μηχανή έχεις και τι ρυθμίσεις κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις απολυτο δικιο, ειναι στον Αγριλι, αλλα δεν νομιζω πως πολλοι 8α καταλαβαιναν που βρισκεται ο Αγριλις, σε αντιθεση με τα Φιλιατρα.

 

Οχι, δεν ειμαι απο εκει εγω, η κοπελα μου ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αυτές οι φωτογραφίες είναι απ' το μαγαζί που δουλεύω στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Τραβήχτηκαν με Sony P100. Υπήρξαν πολλές στιγμές που παρακαλούσα να έχω μια καλύτερη φωτογραφική εκεί πάνω :)

 

dsc045551dh.th.jpg dsc045565fk.th.jpg dsc045454qs.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η paschalia μου έδειξε το thread. Πάνε πολλά πολλά χρόνια από τότε που έγραφα τακτικά στο Μπλά-Μπλά του insomnia και ήξερα όλα τα ανοιχτά και κλειστά threads!!! Ε lucifer τομάρι;; ;)

 

Πολύ ωραίο topic! Απόλλων, νομίζω ξέρω και τον άλλο τύπο με τα μαλλιά. Όσο για τις υπόλοιπες φωτογραφίες, είναι απίστευτες !!!

 

Σας παραθέτω εγώ μερικές από το νησί της Αφροδίτης, την Κύπρο. Αλλά όχι αυτή που πάτε όλοι, αλλά την άγνωστη....

 

Και μενα γενικά μου αρέσει η καλλιτεχνική φωτογραφία γενικά....τοπία και άνθρωποι...!

 

Δεν ξέρω πως έχει κάνει ο Απόλλων αυτό κόλπο που τις μικραίνει πρώτα και μετά γίνονται μεγάλες! Πως γίνεται; :) edit: Το κάνει το vbulletin μόνο του :P

 

pros_pafo.jpg

 

Μια παραλία πριν την Πάφο. Απέραντο Γαλάζιο!

 

anassa.jpg

 

Βράχος και Θάλασσα....

 

thalassaarodafnes.jpg

 

Θάλασσα και Αροδάφνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι φωτογραφίες είναι απ' το μαγαζί που δουλεύω στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Τραβήχτηκαν με Sony P100. Υπήρξαν πολλές στιγμές που παρακαλούσα να έχω μια καλύτερη φωτογραφική εκεί πάνω :)

 

dsc045551dh.th.jpg dsc045565fk.th.jpg dsc045454qs.th.jpg

 

Βασικά το μονο καλο που έχει αυτό το μαγαζί είναι η θέα του.Κατά τα αλλα είναι ακόμα ένα καταδικασμένο cafe που άνοιξε στο πανόραμα.Επειδή θα σου δοθούνε πολλές ευκαιρίες ακόμα για να βγάλεις φωτός από εκεί θα σου δώσω ένα hint. Ακούμπησε την camera σου πάνω σε ένα τραπεζάκι' date=' σκαμπό, whatever και βάλτη να βγάλει φωτό μονη τις (με το timer).Έτσι θα αποφύγεις το κάθε κούνημα που θα προκαλέσει το χέρι σου πατώντας το κουμπάκι και η φωτό θα βγει πεντακάθαρη.

 

Εδώ έχω 2 φωτός από το Porto Paradiso της Χαλκιδικής (2ο Πόδι). Οι φωτός τραβήχτηκαν με 30" ανοιχτό διάφραγμα.Sorry για το μεγάλο μέγεθος των φωτογραφιών αλλα δεν αξίζει να τις συμπιέσω περισσότερο και να χάσουνε την ποιότητα τους.(Περίπου 1MB η κάθε μία)

 

th_55733_DSC_7162_571lo.jpg th_55747_DSC_7158_366lo.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόρτο Γερμενο πασχα 2006 παλι

 

p4230103ff2.jpg

 

Και υπομονη κανα μηνα ακομα.Ετοιμαζω ενα site με φωτογραφιες απο τις διακοπες μου τα τελευταια 3 χρονια.Ελπιζω να γινουν αρκετες background στο pc σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το μονο καλο που έχει αυτό το μαγαζί είναι η θέα του.Κατά τα αλλα είναι ακόμα ένα καταδικασμένο cafe που άνοιξε στο πανόραμα.Επειδή θα σου δοθούνε πολλές ευκαιρίες ακόμα για να βγάλεις φωτός από εκεί θα σου δώσω ένα hint. Ακούμπησε την camera σου πάνω σε ένα τραπεζάκι, σκαμπό, whatever και βάλτη να βγάλει φωτό μονη τις (με το timer).Έτσι θα αποφύγεις το κάθε κούνημα που θα προκαλέσει το χέρι σου πατώντας το κουμπάκι και η φωτό θα βγει πεντακάθαρη.

 

Aυτό κάνω όποτε στήνομαι σε σημείο που να είναι κοντά σε στήριγμα φίλε. Θεσσαλονικιός είσαι? Πέρασες απ' το μαγαζί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e779d292.jpg

Μια γωνία του Reichstag.

 

e6bfb9f6.jpg

Το Siegessäule.

 

8001ce7b.jpg

Μια όψη του Αμβούργου από το ποτάμι.

 

11f4f103.jpg

Μια όψη της συνταξιδιώτισσας στο Itzehoe.

 

c10707e7.jpg

Το δημαρχείο του Αμβούργου φωτογραφημένο από το καμπαναριό μιας μεσαιωνικής εκκλησίας ενός αγίου που σιγά μη θυμάμαι.

 

84f38b89.jpg

Ο αγαπημένος σας χρήστης σε στιγμές χαλάρωσης μετά το Wacken Open Air.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κτίριο που βρίσκεται απέναντι απο την συνταξιδιώτισσα ποιό είπαμε ότι είναι ;

Αν θέλεις ποστάρησε περισσότερες φωτό με λεπτομέρειες :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...