Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα. Μια ερώτηση για το Κ750i. Όταν σε μια επαφή προσθέτεις την ημερομηνία γενεθλίων, κάνει υπενθύμιση στις 09:00. Υπάρχει περίπτωση να το αλλάξω αυτό και να χτυπάει όποια ώρα θέλω εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια βοηθεια παρακαλω. Εχω τα παλιοβιστα στο λαπτοπ και το Κ750ι. Ενω εχθες δουλευε κανονικα το bluetooth και περναγα αρχεια στο κινητο, σημερα ξαφνικα οποτε επιχειρω να στειλω ενα αρχειο, μου βγαζει "Το αρχείο δεν απεστάλη γιατί δεν επιτεύχθηκε σύνδεση. Βεβαιωθείτε ότι ο δέκτης Bluetooth είναι συνδεδεμένος.". Ξερει κανεις κατι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μια ερώτηση για το Κ750i. Όταν σε μια επαφή προσθέτεις την ημερομηνία γενεθλίων, κάνει υπενθύμιση στις 09:00. Υπάρχει περίπτωση να το αλλάξω αυτό και να χτυπάει όποια ώρα θέλω εγώ?

 

Με το MyPhoneExplorer μπορείς να βάλεις ότι ώρα θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα την λύση....

Μετά απο πολύ καιρό και σπασμένα νεύρα με το joystick που κοντευε να βγει στην αχρηστία ....ο Λάζαρος ΖΕΙ!!!!

Πήρα ένα σπρέυ καθαρισμού "Servisol AERO KLENE 50" και κυριολεκτικά έκανε θαύματα...

Δε το περίμενα αλλά απο εκεί που δε δούλευε σχεδόν καθόλου τώρα είναι σαν καινούριο....αναστήθηκε....

Το προτίνω ανεπιφύλακτα σε όλους....

ΖΕΙ Ο ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ!!! ΖΕΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, στα vista μου ζηταει drivers οταν προσπαθω να το συνδεσω με bluetooth, ομως δε θελω να εγκαταστησω ολοκληρη τη σουιτα της sony. Υπαρχουν καπου μονο οι οδηγοι που θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, στα vista μου ζηταει drivers οταν προσπαθω να το συνδεσω με bluetooth, ομως δε θελω να εγκαταστησω ολοκληρη τη σουιτα της sony. Υπαρχουν καπου μονο οι οδηγοι που θελει?

 

http://www.sonyericsson.com/downloads/750_USB_Drivers.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...