Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια χαρα μαγκες εχω σοβαρο προβλημα. Εχω το Κ750ι και πριν μια βδομαδα πηρα το Samsung wep200 bluetooth headset. Μια χαρα συνδεθηκε, μια χαρα μιλαω οταν παρω εγω, αλλα οταν με παιρνουν κολλαει η οθονη, βαραει η δονηση συνεχεια και το μονο που μπορω να κανω ειναι να του βγαλω την μπαταρια... Να παω σε αναβαθμιση;;

 

μια απ'τα ίδια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
ΠΑΙΔΙΑ ΣΩΣΤΕ ΜΕ ΕΧΩ ΤΟ Κ750ι ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ VODAFONE KAI EINAI ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ ΤΑ mp3 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ?

 

Ψάξε για το drm packager της Sony Ericsson.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:fear::fear: Paidia to kin mou exei ena provlima kai mou exei spasei ta nevra.evala polla paixnidia stin eswteriki mnimi tou kinitou k to kin mou mia mera kollise.tin epomeni anoixe men alla apo tote den me afinei na mpw ston fakelo paixnidia k efarmoges.exw kanei epanafora stis ergostasiakes rithmiseis,exw svisei ola ta ipoloipa arxeia(foto,eikones,mp3 ktlp)gia na xekollisei alla tpt!to myphone explorer mou deixnei oti einai eleuthera mono 5mb apo ta 65 k den mporw akoma me tpt na mpw se autous tous 2 fakelllous.exete kamia protasi?ektos apo to na to paw stin ericsson...k episis enw exw dokimasei apeires fores na kanw anavathmisi logismikou mipws k xekollisei i efarmogi mou lei oti k kala den xreiazetai anavathmisi to kin mou...exw kollisei io?ti mporw na kanw??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...