Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολύ καλό topic και πολύ καλα αρχεία για κατεβάσματα.

Αλλά εγώ θα ήθελα κιάλα mp3 java players όπως είναι το KD player.

 

Α και πολλά αρχεία δουλεύουν και στο sony ericsson w810i.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδιά ξέρετε που μπορώ να βρώ κανα προγραμματάκι να φτιάχνω ήχους??κατέβασα απο την αρχική σελίδα ένα προγραμματάκι αλλα μπορείς μέχρι 5 ήχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για να κάνω το Sony Ericsson K750i να χωράει περισσότερα μηνύματα??? Το έχω ψάξει πάρα πολύ το θέμα και δν τα έχω καταφέρει.. !!

Αναλυτική βοηθεια.. ποια προγραμματα χρειάζονται, που θα τα βρω και το κυριότερο τι κανω αφού τα βρω..

Ευχαριστώ. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για να κάνω το Sony Ericsson K750i να χωράει περισσότερα μηνύματα??? Το έχω ψάξει πάρα πολύ το θέμα και δν τα έχω καταφέρει.. !!

Αναλυτική βοηθεια.. ποια προγραμματα χρειάζονται, που θα τα βρω και το κυριότερο τι κανω αφού τα βρω..

Ευχαριστώ. .

 

Θα ήθελα να μάθω και γω πως γίνεται αυτό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Εχω το w800i και ψαχνω ενα προγραματακι που κυκλοφορει και πατσαρει το κινητο σου βαζοντας κωδικο στο κεντρικο μενου.Βρηκα ενα link με το αρχειο αλλα ειναι μορφης .vkp και δεν ξερω σε ποιο φακελο πρεπει να το τοποθετησω ωστε να το τρεξω μεσω κινητου..Δεν θελω αδιακριτα βλεματα να παιρνουν και να κοιτανε το κινητο μου και το χρειαζομαι απιστευτα πολυ αυτο..Αν ξερει καποιος αναλυτικες οδηγιες ας βοηθησει παρακαλω.Το link που βρηκα ειναι αυτο και περιλαμβανει και το patch

http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=8176

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για να κάνω το Sony Ericsson K750i να χωράει περισσότερα μηνύματα??? Το έχω ψάξει πάρα πολύ το θέμα και δν τα έχω καταφέρει.. !!

Αναλυτική βοηθεια.. ποια προγραμματα χρειάζονται, που θα τα βρω και το κυριότερο τι κανω αφού τα βρω..

Ευχαριστώ. .

 

Το έχει καφέρει κανείς αυτό ??? Είναι δηλαδή εφικτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θέλω να ρωτήσω το εξής ρε παίδες.έχω το w810i και πέρασα το παιχνίδι super puzzle bobble αλλά το κινητό μου δείχνει το μισό παιχνίδι.ενω στο παλιό κινητό μου SE K700 το δείχνει κανονικά.ξ'ερει κανείς το γιατί???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει κανείς την εφαρμογή leleja? Υπολογίζει πόσες μέρες έμειναν για να απολυθείς απο στρατό, άδειες κτλ

 

Το βρήκα!

http://rapidshare.com/files/83567608/leleja.rar.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...