Προς το περιεχόμενο

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ Mediamarkt...


DREAMWEB(R)

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδή , αν πληρώσεις �90 και �180 αυτό σημαίνει οτι θα είναι πιο ποοιοτικά και δεν θα τυφλωθείς;

Auto pou ennoouse o filos einai oti auta pou kanoun 9 einai SIGOYRA teleutaias seiras. De nomizw na diafwnei kaneis me auto. Poso mallon auto ton kairo pou akoma kai epwnumwn etairiwn ta proionta parousiazoun perissotera problhmata apo oti sto parel9on. Den einai dunaton na poulas se autes tis times kai na mhn exeis kanei kapoia/es paraxwrhseis sthn poiothta kataskeuhs. Kai de milaw gia ta plastika tous ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

re paidia, den lew, i egiisi einai ena apo ta prosonta ton proinotwn pou den agnountai pote pote ma pote apo ton katanalwti/ agorasti, alla stin periptwsi pou tha pareis ena divx/dvd player den nomizw oti tha travas ta mallia sou gia 9 euro!!! an einai dinaton, edw an paroume ena sony dvd, mono kai mono pou tha pathei kati tha prepei na spatalisoume 10 euro mono gia tilefona kai venzines/mesa metaforas!!!! i apopsi mou vevea allazei stin periptos pou kapoios agoorasei to proion kai me to pou to sindesei dne doulevei... grrrrrrrrrrrr!!! alla me ena divx player twn 9 euro kai 5-6mines na tin vgaleis sigoura simferei kai apo cinema kai apo video club kai apo divx players allwn katastimatwv.....!simera diavasa to thread kai to apogevma kiollas tha eimai ekei!!!!paw na dw ti paizei kai tha pw meta tin gnomi mou!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο δύσκολο είναι να καταλάβει κανείς (με παράδειγμα τα προιόντα της πληροφορικής) που όλοι έχουμε εμπειρία....... ότι κάποιοι πάντα θα πωλούν τα ίδια επώνυμα προιόντα ,μοντέλα όμως που είναι Β'διαλογής (δεν έχουν περάσει κάποια ποιοτικά test) , και γιάυτό συνήθως είναι φθηνότερα, εστω με "εγγύηση" (ή εγγύηση με την απόδειξη δήθεν και όχι γραπτή)?

 

-Kαι όταν χαλάσει,θα πείς "επώνυμο" και είχε τέτοια ποιότητα ? -Λίγη σκέψη δεν βλάπτει να προσέχουμε που δίνουμε τα λεφτά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon...mia pou perasa 3-4s writses shmera ekei na pw k egw thn gnwmh mou...

 

ennoeitai oti oti elegan xthes gia dvd twn 9e k 14" tv twn 18 eurwn exei eksafanistei :)

 

- shmera eixan dvd players twn 24 eurw, marka e-max ( xwris divx ) k genika oi times tous an eksaireseis elaxista proionta htan kanonikes, tpt to idiaitero.

 

- allous kraxtes pou eixan vevaia htan : ( as tous kanoume k ligh diafhmish :P )

 

philips 21" flat tv 50 hz , stereo, teletext ktlp = 139e

 

k 1 agnwsth marka 28" flat, 100 hz , stereo ktlp = 179e (!)

 

epishs ena allo setaki home theatre ths lg me 99e ( dvd player + 5.1 hxeia )

 

ena sony mp3 autokinhtou 100e , hmm...k merika akoma, exw parei ena fylladio.

 

a, k kati akoma gia osous theloun karta grafikwn k exoun agp eixe thn

msi 6600gt 155-160 eurw ... auta sygrathsa...asxeta pragmatakia pswnisa, tpt to idiaitero kathws alla epsaxna... :)

 

kata ta alla exei megalh poikillia se plhktrologia - pontikia - hxeia - ektypwtes - adaptors - kalwdia -cd/dvd diskakia klp alla nomizw se normal times..

 

telos, apo eksypyrethsh ta paidia htan apsoga parolo pou eixe para poli kosmo.

 

aaa, kata ta alla , eixe ena xbox 360 alla den eixe playable games, edeixne mono video apo ena fighting k to xe eleeina syndemeno me tis othones...olo pixel k kako... *gkouxou gkouxou*

 

..e, as pate 1 voltitsa na deite ti paizei alla de tha trellatheite ki olas... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το "ήρθε η ώρα σου" που γράφουν τα μπλουζάκια των πωλητών, τι να σημαίνει ? Ανατρίχιασα....

 

Αυτή η TV samsung LE 27LT51 που διαφημίζουν με 649 ευρώ αξίζει ? Ξέρει κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οντως οι υπάλληλοι είναι πολύ καλοί. Σε μια στιγμή έβλεπα έναν να απαντά σε ερωτήσεις 4 ατόμων ταυτόχρονα. Εγώ θα τα είχα παίξει.

 

'Οσο για τη Samsung εμένα δε μου έκανε καμιά εντύπωση. Περιμένω κάτι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.Βασικά μου θύμισε πολύ Πράκτικερ.Είχαν μερικές πολύ καλές προσφορές αλλά σε μάρκες άγνωστες.Τουλάχιστον για μένα.Άκουσα δε ότι από τις προσφορές αυτές θα μπορείς να αγοράζεις μόνο ένα τεμάχιο.Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο ισχύει, γιατί και έναν υπάλληλο που ρώτησα δεν ήξερε.Μου είπε μάλλον ναι.Από τιμές πολύ καλές, όχι βέβαια στα πάντα.Είδα εκτυπωτή που με ενδιέφερε με 66 € και από πλαίσιο 49 και μουλτιράμα 52. & τεράστιο πάρκινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οντως οι υπάλληλοι είναι πολύ καλοί. Σε μια στιγμή έβλεπα έναν να απαντά σε ερωτήσεις 4 ατόμων ταυτόχρονα. Εγώ θα τα είχα παίξει.

 

 

Kαλοί ως προς την πρόθεση ήταν ,σχετικοί δεν ήταν (τουλάχιστον 2-3 που ρώτησα σε διαφορα τμήματα) ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές αυτές όντως ισχύουν φτάνει να τα πετύχετε τη στιγμή που τα φέρνουν γιατί εξαφανίζονται σε 1-2 ώρες. Αν αξίζουν είναι άλλο θέμα βέβαια.

 

Πάντως ο ανταγωνισμός ξεκίνησε από τη πρώτη ημέρα. Στη πρώτη σελίδα του φυλλαδίου υπάρχει σχεδόν σε όλη τη σελίδα η προσφορά μιας τηλεόρασης 29' LCD της Samsung με ?649 και μόλις βγείς από το κατάστημα υπάρχει απέναντι η Ηλεκτρονική που έχει βγάλει ένα τεράστιο πανό με την ίδια οθόνη και τιμή ....... ?599

 

Εντύπωση μου έκαναν τα μηνύματα που υπάρχουν στο κατάστημα του στύλ "Αγόρασε το"' date=' "Είναι σωστή η τιμή" και άλλα στο ίδιο χιουμοριστικό ύφος πάντα. Το κορυφαίο πάντως είναι το παρακάτω

 

image000027ck.th.jpg

 

Bravo re Hal pou kataferes kai evgales ti foto....egw paideyomoun alla olo kati tha ginotan kai tha evgaine kai ena kefali mesa sti foto..an einai zwa merikoi....ti sygnwmi tous les ti to ena ti to allo...kane stin akri palikari mou na vgalw tin foto!!!!apapa....

 

Anyway kai emena mou arese to magazi kai mou thimise polyyy praktiker.Terasteia poikilia times kales (eidika an petyxeis kai tpt prosfora tis stigmis...) Pisteyw to magzai ayto tha mas voithisei otan eimaste sto psaksimo gia kati..pas ekei kai ta vlepeis OLA!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...