Προς το περιεχόμενο

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ Mediamarkt...


DREAMWEB(R)

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο διαφημιστικό της περασμένης εβδομάδας (ακριβώς πριν ξεκινήσουν οι δόσεις), το MediaMarkt, είχε desktop PC (κεντρική μονάδα και πληκτρολόγιο + ποντικι) 444 Ε. Το είπα σε φίλο που έψαχνε φτηνό pc και μου είπε οκ να το πάρει.

 

Τούς πήρα τηλ. για διαθεσιμότητα και μου λένε:

"Συγγνώμη, είναι τυπογραφικό λάθος. Υπάρχει αλλά όχι σε αυτή τη τιμή"

"Και ποιά είναι η κανονική τιμή βρε παιδιά?"

"589 Ε Κύριε."

"..........." κόκκαλο εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
απο οτι καταλαβα τα προιοντα ειναι 3ης και 4ης διαλογης (σαβουρα δηλαδη)

ετσι γινεται συνηθως με αυτα τα μαγαζια με τις τρελές τιμές...

Προσοχη λοιπον και ελπιζω αυτα που θα παρετε να σας βγουν ως καλη αγορα.

 

Όχι το πρόβλημα ήταν η απροσεξία μου στο πρώτο, που ήταν ρούτερ σκέτο και όχι μόντεμ/ρούτερ, στο δεύτερο που ήταν μεν μόντεμ/ρούτερ αλλά over pstn, και τελικά στο τρίτο που δουλεύει εδώ και κανά 3μηνο άψογα.

 

Όσο για τις τιμές το ΜΜ πλην ελαχίστων εξαιρέσεων δεν είναι και τόσο χαμηλές πια. Ίσα ίσα που 9/10 φορές μπορείς να βρεις κάποιο προϊόν πιο φθηνά σε άλλο μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
Μηπως μιλας για το...μαναβικο της Στουρναρα? Πες μας μπας και γλυτωσεις ο κοσμακης να κανεις τις αγορες του απο αλλού! :-D

ας το παρει το ποταμι...

 

τι σημαινει διαολογης ρε παιδια κ πως το καταλαβατε εσεις?ρουχο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποιο λεωφορείο περνάει από το mediamarkt στην Θεσσαλονίκη?

 

Δεν ειμαι ακριβος σιγουρος αλλα τα περισσοτερα λεωφορια που κανουν τερμα στι ikea (2-3) περνανε ακριβος απο δηπλα. Το mediamarkt ειναι στα φαναρια του φοινηκα, κατεβενεις καπου εκει κοντα κ περπατας λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι ακριβος σιγουρος αλλα τα περισσοτερα λεωφορια που κανουν τερμα στι ikea (2-3) περνανε ακριβος απο δηπλα. Το mediamarkt ειναι στα φαναρια του φοινηκα, κατεβενεις καπου εκει κοντα κ περπατας λιγο.

 

OK ευχαριστώ, το ήξερα οτι τα λεωφορεία του ΙΚΕΑ περνάνε από εκεί κοντά, στο νοσοκομείο Αγ. Παύλος.

Απλώς ήθελα να μάθω μήπως περνάει κάποιο ακριβώς έξω από το mediamarkt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK ευχαριστώ, το ήξερα οτι τα λεωφορεία του ΙΚΕΑ περνάνε από εκεί κοντά, στο νοσοκομείο Αγ. Παύλος.

Απλώς ήθελα να μάθω μήπως περνάει κάποιο ακριβώς έξω από το mediamarkt.

 

Tα μονα λεωφορια που μπορει να περνανε πιο κοντα ειναι μερικα που κανουν τερμα μπροστα απο το μακρο που ειναι στο δρομο της εισοδου του media markt, στη πισω πλευρα δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...