Προς το περιεχόμενο

MP3 players


melodicnemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Χωράει μια χαρά!Ακόμα και στην τσέπη του παντελονιού σου.
Εκεί τα έβαζαν και οι αμερικάνοι και μετά έστελναν επιστολές διαμαρτυρίας στην Αpple ότι σπάνε εύκολα οι οθόνες τους... :?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί τα έβαζαν και οι αμερικάνοι και μετά έστελναν επιστολές διαμαρτυρίας στην Αpple ότι σπάνε εύκολα οι οθόνες τους... :?

 

Κοίτα εννοώ όταν είσαι όρθιος όχι όταν κάθεσαι!:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για εμένα το iPod ειναι περισσότερο trendy gadget παρά κάτι αλλο.Πραγματικά έχω σιχαθεί να το βλέπω...Θα σου πρότεινα ένα H10 ή Τ20 αναλόγως με τα γούστα σου (harddisk vs flash memory,μεγαλύτερη χωρητικότητα vs μικρότερο μέγεθος κτλ).Προσωπικά έχω το H340 και είμαι πολύ ευχαριστημένος,η ποιότητα ήχου/διάρκεια μπαταρίας είναι φανταστική.Βέβαια είναι λίγο μεγαλύτερο από το iPod Photo (περίπου 1.5 φορά πιο πλατύ) και βαρύτερο (σχεδον διπλάσιο βάρος) αλλά κατά την γνώμη μου είναι real mp3 player.No offence for all iPoders out there :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Crow την αμαρτία μου θα την πω:το iPod είναι το πιο όμορφο από όλα.Εν τω μεταξύ το δούλεμα που τρώω κάθε μέρα στο γραφείο από όσους εχουν iPod για τις διαστάσεις του iRiver δεν περιγράφεται...:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε κι αυτό http://broadband.motorola.com/consumers/products/m500/

Το βρήκα 160 ευρώ στο flea . 5 GB' date=' ραδιόφωνο, φορτίζει και από το usb κλπ.[/quote']

 

Ρε φίλε πραγματικά δε λέει!Με άλλα 130 ευρώ παίρνεις 30Gb!!(βλέπε Ipod 5G video:wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...